Neato Botvac D7™ Connected robotas-siurblys

435.00 

GARANTIJA 24 MĖN.

Komplektacija:

 • Neato Botvac D7 Connected robotas siurblys;
 • Įkrovimo stotelė;
 • Laidas;
 • 1 Kombinuotas šepetys;
 • 1 Šepetėlių ir filtrų valymo įrankis;
 • 2 Ultra Performance HEPA filtrai;
 • Ribojimo juosta 2 m.

Neato Botvac D6™ Connected robotas-siurblys

499.00 

GARANTIJA 24 MĖN.

Komplektacija:

 • Neato Botvac D6 Connected robotas siurblys;
 • Įkrovimo stotelė;
 • Laidas;
 • 1 Kombinuotas šepetys;
 • 1 Šepetėlių ir filtrų valymo įrankis;
 • 2 Ultra Performance HEPA filtrai;
 • Ribojimo juosta 2 m.

Neato Botvac D4™ Connected robotas-siurblys

349.00 

GARANTIJA 24 MĖN.

Komplektacija:

 • Neato Botvac D4 Connected robotas siurblys;
 • Įkrovimo stotelė;
 • Laidas;
 • 1 Kombinuotas šepetys;
 • 1 Šepetėlių ir filtrų valymo įrankis;
 • 2 HEPA filtrai.

Koks robotas siurblys geriausias?

Atsakykite vos į kelis klausimus apie savo namus ir visiškai NEMOKAMAI gaukite Jums labiausiai tinkančių robotų variantus jau tą pačią dieną.

Informacija apie gamintojus

Gamintojo pristatymas, prekių asortimentas, robotų palyginimas
official-img-transp

Lazyhouse.lt yra oficialus vieno iš pirmaujančio robotų gamintojo Neato Robotics prekybos partneris Lietuvoje. Pirkdami Neato produktą, Jūs darote ilgalaikę investiciją savo namams. Mūsų siūlomi Neato robotai ir jų priedai yra originalūs, todėl garantuojame savo klientas ne tik techninį palaikymą, bet ir išsamias bei nemokamas konsultacijas. Esame patikimi atstovai, kurie rūpinasi savo klientais ir gali užtikrinti aukščiausią produktų kokybę.

official-img

Daugiau nei prieš 28 metus iRobot suprojektavo ir sukūrė robotus, kurie palengvina milijonui žmonių visame pasaulyje. Šiandien iRobot – viena iš pasaulinių lyderių buitinių robotų srityje. Parduota daugiau kaip 10 milijonų buitinių robotų, kurie kiekvieną dieną sunkiai dirba padėdami žmonėms. Jos pagrindinė būstinė įsikūrusi JAV, o atstovybės – visame pasaulyje.

Lazyhouse.lt yra oficialus pasaulyje pirmaujančios robotų bendrovės iRobot prekybos partneris Lietuvoje. Pirkdami iRobot produktą, Jūs darote ilgalaikę investiciją savo namams. Mūsų siūlomi iRobot robotai ir jų priedai yra originalūs, todėl garantuojame savo klientas ne tik techninį palaikymą, bet ir išsamias bei nemokamas konsultacijas. Esame patikimi atstovai, kurie rūpinasi savo klientais ir gali užtikrinti aukščiausią produktų kokybę.

ecovacs_logo

Lazyhouse.lt komanda ypatingai džiaugiasi, būdami oficialu „Ecovacs“ kompanijos prekybos partneriu Lietuvoje. Mūsų siūlomi šių robotikos kūrėjų produktai pasižymi nepriekaištinga kokybe, funkcionalumu ir ilgaamžiškumu. Tai – sėkminga investicija, kuri atsiperka iš karto! Garantuojame, kad prekiaujame tik originalia „Ecovacs“ produkcija, taigi robotų entuziastai gali būti tikri, jog perka autentišką gaminį. Taip pat rūpinamės kiekvienu savo klientu, todėl teikiame išsamias nemokamas konsultacijas ir visapusišką techninį palaikymą.

xiaomi-about-logo

Ši visame pasaulyje puikiai žinoma kompanija garsėja inovatyviais, kokybiškais sprendimais, kurie yra prieinami visiems pirkėjams. Xiaomi siurbliai robotai nustebins savo galingumu, stilingu dizainu ir papildomomis, dar didesnį komfortą ir darbų efektyvumą užtikrinančiomis galimybėmis.

Popuiariausios prekės kategorijoje

Skaitykite daugiau publikacijų pagal temą: robotai dulkių siurbliai

Siurblys robotas Neato siurbia metodiškai ir itin efektyviai

Nors patys Neato dulkių siurbliai sudėtingi, tačiau jų valdymas – itin paprastas. Jums tereikia paspausti starto mygtuką, o visa kita atliks siurblys robotas Neato. Prieš imantis dulkių siurbimo, robotas skenuoja aplinką, kad grindis galėtų  išvalyti itin kruopščiai ir svarbiausia – metodiškai. Nustebsite, kad toks sąlyginai mažas dulkių siurblys gali būti toks galingas! Jis puikiai išsiurbia medines, laminuotas grindis, linoleumus, plytelėmis klotas grindis bei kilimus. Ant pastarųjų užvažiuoja be jokių keblumų – kaip ir ant bet kokios kliūties iki 2.5 cm aukščio. Dėl šios priežasties siurblys robotas Neato iš vieno kambario į kitą pereina savarankiškai – be jokios jūsų pagalbos! Baigęs darbą, robotas grįžtą į įkrovimo stotelę ir jus informuoja, kad galite nevaržomai mėgautis ką tik išvalytomis grindimis!

Siurblys robotas Neato – geriausias besišeriančių gyvūnų draugas

Nesuklyskite, robotas dulkių siurblys nėra gyvūnų žaislas ar tuo labiau taksi. Tiesiog siurblys robotas Neato geriausiai susitvarko su besišeriančių gyvūnų plaukais. Nesvarbu, kokio jie ilgio ar tankio, ar įsivėlę į kiliminę dangą, ar susitelkę kambarių kampuose – Neato juos pasieks ir surinks visus lig vieno! Džiaukitės savo augintiniais, o nemalonias tvarkymosi pareigas patikėkite Neato.

Esate alergiškas namų dulkėms?

Visame pasaulyje kasmet daugėja žmonių, alergiškų namų dulkėms. Žmonės kenčia nuo nemalonių simptomų. Neato gamintojai tai puikiai supranta ir stengiasi jiems padėti. Todėl siurblys robotas Neato savo komplektacijoje turi HEPA filtrus – skirtus alergiškiems žmonėms. HEPA filtrai geba surinkti itin smulkius – net 0,3 mikrono dydžio nešvarumus ir palaikyti geresnę namų švarą.

Nenorite priklausyti nuo roboto?

Nevaržykite savęs. Parsisiųskite mobiliąją Neato aplikaciją ir robotą valdykite nuotoliniu būdu. Jums nebūtina būti namuose, kad galėtumėte robotą paleisti. Tereikia prisijungti prie mobiliosios aplikacijos, įsitikinti, kad veikia interneto ryšys ir paspausti starto mygtuką. Dulkių siurblys savarankiškai startuos iš pakrovimo bazės, išvalys namus ir lauks jūsų grįžtančio namo – vieno, su šeima ar klegančia draugų kompanija.