Siurblys robotas Neato siurbia metodiškai ir itin efektyviai

Nors patys Neato dulkių siurbliai sudėtingi, tačiau jų valdymas – itin paprastas. Jums tereikia paspausti starto mygtuką, o visa kita atliks siurblys robotas Neato. Prieš imantis dulkių siurbimo, robotas skenuoja aplinką, kad grindis galėtų  išvalyti itin kruopščiai ir svarbiausia – metodiškai. Nustebsite, kad toks sąlyginai mažas dulkių siurblys gali būti toks galingas! Jis puikiai išsiurbia medines, laminuotas grindis, linoleumus, plytelėmis klotas grindis bei kilimus. Ant pastarųjų užvažiuoja be jokių keblumų – kaip ir ant bet kokios kliūties iki 2.5 cm aukščio. Dėl šios priežasties siurblys robotas Neato iš vieno kambario į kitą pereina savarankiškai – be jokios jūsų pagalbos! Baigęs darbą, robotas grįžtą į įkrovimo stotelę ir jus informuoja, kad galite nevaržomai mėgautis ką tik išvalytomis grindimis!

Siurblys robotas Neato – geriausias besišeriančių gyvūnų draugas

Nesuklyskite, robotas dulkių siurblys nėra gyvūnų žaislas ar tuo labiau taksi. Tiesiog siurblys robotas Neato geriausiai susitvarko su besišeriančių gyvūnų plaukais. Nesvarbu, kokio jie ilgio ar tankio, ar įsivėlę į kiliminę dangą, ar susitelkę kambarių kampuose – Neato juos pasieks ir surinks visus lig vieno! Džiaukitės savo augintiniais, o nemalonias tvarkymosi pareigas patikėkite Neato.

Esate alergiškas namų dulkėms?

Visame pasaulyje kasmet daugėja žmonių, alergiškų namų dulkėms. Žmonės kenčia nuo nemalonių simptomų. Neato gamintojai tai puikiai supranta ir stengiasi jiems padėti. Todėl siurblys robotas Neato savo komplektacijoje turi HEPA filtrus – skirtus alergiškiems žmonėms. HEPA filtrai geba surinkti itin smulkius – net 0,3 mikrono dydžio nešvarumus ir palaikyti geresnę namų švarą.

Nenorite priklausyti nuo roboto?

Nevaržykite savęs. Parsisiųskite mobiliąją Neato aplikaciją ir robotą valdykite nuotoliniu būdu. Jums nebūtina būti namuose, kad galėtumėte robotą paleisti. Tereikia prisijungti prie mobiliosios aplikacijos, įsitikinti, kad veikia interneto ryšys ir paspausti starto mygtuką. Dulkių siurblys savarankiškai startuos iš pakrovimo bazės, išvalys namus ir lauks jūsų grįžtančio namo – vieno, su šeima ar klegančia draugų kompanija.

JŪSŲ KREPŠELIS

  • Krepšelis tuščias.