Robotai dulkių siurbliai (39)

Robotai grindų plovėjai (6)

Langų valymo robotai (9)

Išmanioji virtuvė (5)

Sveikam gyvenimui (4)

Kiti prietaisai (16)

Robotai – šiuolaikiškų namų būtinybė

Kokybiški išmanieji robotai – technika, namus paverčianti malonia, švaria ir jaukia poilsio zona. Šie prietaisai pasirengę atlikti už Jus labiausiai varginančius darbus: vejos priežiūrą, langų ir grindų plovimą, kilimų siurbimą. Jei norite mėgautis švara ir tvarka be didelių pastangų, kviečiame išmėginti vienus iš šiuolaikiškiausių namų robotų.

Švariai – ir ant žemės, ir ore

Vienas populiariausių lietuvių pirkinių yra robotai dulkių siurbliai. Šie pagalbininkai padeda sutaupyti ypatingai daug laiko. Jie užtikrina nepriekaištingą tiek plytelėmis, tiek parketu, tiek kilimais klotų grindų švarą. Modernūs robotų modeliai puikiai įsimena teritoriją ir apdairiai išvengia kliūčių, yra saugūs, lengvai naudojami, ekonomiški. Be to, dalis šių siurblių turi integruotus „HEPA“ filtrus, kurie padeda pasirūpinti oro švara ir taip sumažinti alerginių reakcijų tikimybę.

Tviskantiems langams

Langų valymas yra vienas iš labiausiai varginančių darbų, kuriam paprastai reikia skirti dar ir nemažai laiko. Tam prireikia ypatingo kruopštumo ir kantrybės. Išvengti varginančios užduoties labai paprasta – tam sukurti specialūs langų valymo robotai. Jie, kaip ir išmanieji robotai dulkių siurbliai, rūpinasi tobulu rezultatu – aplinkos švara. Darbui naudojamos daugkartinės šluostės ir siurbimo technologija leidžia prietaisui patikėti visą langų valymo procesą.
Dauguma robotų modelių puikiai susitvarko su kliūtimis – jie patys apkeliauja rankenas ir kitas detales. Visi langų valymo robotai pasižymi tvirtu sukibimu su paviršiumi, saugumu ir paprastu naudojimu. Įsigyti galite ir tokį prietaisą, kuris lengvai išvalys gruoblėtus, nelygius paviršius.

Pasigėrėjimo vertai vejai

Langų valymo robotai ir siurbliai daugiausia skirti naudoti viduje. Tačiau kieme taip pat nemaža varginančių darbų. Vejapjovės robotai – šiuolaikiškas pirkinys, leidžiantis išvengti daug laiko atimančios kiemo ar parko pievelės priežiūros.
Šie prietaisai kruopščiai pakerpa ataugusius žolės stiebelius ir pasirūpina natūralia jos trąša. Jie taip pat įsimena saugotinus objektus, todėl medžiams, krūmams ir gėlėms nekyla jokios grėsmės būti nupjautiems. Be to, vejapjovės robotai puikiai veikia nelygaus reljefo plotuose – juos galite naudoti ir ant šlaito, ir ant apželdinto stogo, terasų.
Naujausi išmanieji robotai pasižymi išskirtiniu funkcionalumu, ilgaamžiškumu ir patogumu. Toks pirkinys – tai patikima, šiuolaikiška investicija į namų tvarką. Ieškodami paties geriausio varianto, drąsiai konsultuokitės su mūsų „Lazy House“ ekspertais. Juk kuo tiksliau robotas atitiks Jūsų lūkesčius, tuo labiau mėgausitės lengvesne buitimi.