Turėti gyvūnų dar niekada nebuvo taip paprasta! Mylimi augintiniai – laimės šaltinis kiekvienuose namuose. Vis tik, suprantama, kad greta džiaugsmo priglaustas ar įsigytas augintinis atneša ir nemažai įsipareigojimų bei rūpesčių. Kad ši draugystė būtų ilgalaikė ir smagi, padės pažangios šiuolaikinės technologijos. Robotai gyvūnams – itin efektyvus sprendimas visiems augintinių šeimininkams, besirūpinantiems dėl namų švaros bei malonaus kvapo ir norintiems skirti daugiau laiko malonesniems užsiėmimams. Šiuolaikiniai robotai yra itin pažangūs, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir visiškai saugūs. Šie prietaisai – kompaktiški ir modernaus minimalistinio dizaino, tad puikiai tinka bet kokiuose namuose. Pagrindiniai rinkoje siūlomi robotai gyvūnams yra prietaisai maitinimui, kačių tualetai ir žaislai.

Robotai maitinimui – įvairovė ir tendencijos

Robotai, skirti gyvūno maitinimui, ypatingai svarbūs visiems, negalintiems gyvūno šėrimo metu būti namuose ar turintiems išvykti ilgesniam laikui. Šie prietaisai valdomi per specialią programėlę telefonu. Maisto dozavimas yra reguliuojamas, o maitinimo programą galite sudaryti savaitei ar net mėnesiui – tai labai patogu išvykus. Pati prietaiso konstrukcija yra itin patvari ir saugi, pagaminta iš nerūdijančio plieno, o drėgmės surinkėjas maistą ilgai išlaiko šviežią. Didelis dėmesys skiriamas saugumui – dingus elektrai, prietaisas veikia nuo baterijų. Patogios ir vertos dėmesio yra išmanios gertuvės – vandens fontanėliai, kurie užtikrina, jog jūsų augintinis visada turėtų šviežio vandens. Trijų lygių filtras gerina skonį, šalina kvapus, minkština vandenį bei išvalo jį nuo dulkių bei plaukų. Fontanėlyje vanduo cirkuliuoja pastoviai, galimi keli veikimo režimai (Normal ir Smart). Prietaisas veikia itin tyliai, yra integruota filtro keitimo bei vandens trūkumo indikacija. Taip pat Fountain 2 automatinei gertuvei yra skirtas automatinis šildytuvas, palaikantis optimalią vandens temperatūrą. Jeigu tenka su augintiniu keliauti – puikus sprendimas – kelioninė gertuvė, kurios indelis yra antibakterinis, o anglies filtras garantuoja, kad vanduo išliktų šviežias ir švarus.

Robotinis kačių tualetas – kelių problemų sprendimas

Visiems kačių šeimininkams pažįstamas rūpestis dėl šių mielų augintinių tualeto: kraiko keitimo, dėžės plovimo ir nemalonus kvapo. Specializuotų robotų gamintojai ir čia siūlo išmanų sprendimą– kačių robotą-tualetą. Šie robotai gyvūnams puikiai tinka įvairaus dydžio augintinėms, valosi po kiekvieno panaudojimo, gerokai sumažina nemalonų kvapą ir padeda sutaupyti sąnaudas kraikui. Patentuotas sijojimo mechanizmas automatiškai atskiria atliekas nuo švaraus kraiko ir pašalina tik gumulėlius. Valymas prasideda automatiškai, katei palikus robotą, o atliekos laikomos stalčiuje su anglies filtru. Specialus pranešimas informuoja, kai ateina laikas ištuštinti susikaupusius nešvarumus.

Gyvūnų žaislai tampa robotiniais!

Jūsų augintiniui tikrai svarbus ne tik maistas bei higiena, bet ir žaidimai! Robotiniai žaislai – saugūs ir modernūs – užtikrina gerą augintinio nuotaiką bei sveikatą. Pavyzdžiui, specialus PETKIT FUN Tree Toy Set S žaislų rinkinys šuniui, sudarytas iš trijų dalių, leidžia smagiai smaguriauti skanėstais, valo dantis, masažuoja dantenas ir linksmina augintinį muzika.

Kviečiame susipažinti!

Robotai gyvūnams – nepamainomi jūsų kasdienybės pagalbininkai. Todėl nuoširdžiai kviečiame konsultuotis su mūsų parduotuvės „Lazy house“ darbuotojais. Visada padėsim išsirinkti geriausiai jūsų lūkesčius atitinkantį variantą ir papasakosime apie tinkamą roboto priežiūrą.

JŪSŲ KREPŠELIS

  • Krepšelis tuščias.