Deebot

Išnaudokite visą grindų tvarkymo galią

Robotai dulkių siurbliai Ecovacs Deebot – Išnaudokite visą grindų tvarkymo galią

Oficialus Ecovacs partneris Lietuvoje

ECOVACS – vienas iš pirmaujančių prekės ženklų namų robotikos srityje. ECOVACS Robotics buvo pažangių technikos naujovių priešakyje dar gerokai prieš tai, kai ši koncepcija tapo madinga. Kompanija jau daugiau nei 20 metų dirba išmaniųjų namų robotikos srityje ir nuolat ieško pažangių būdų, kaip robotai galėtų palengvinti vartotojų gyvenimą.

Lazyhouse.lt komanda ypatingai džiaugiasi, būdami oficialu „Ecovacs“ kompanijos prekybos partneriu Lietuvoje. Mūsų siūlomi šių robotikos kūrėjų produktai pasižymi nepriekaištinga kokybe, funkcionalumu ir ilgaamžiškumu. Tai – sėkminga investicija, kuri atsiperka iš karto! Garantuojame, kad prekiaujame tik originalia „Ecovacs“ produkcija, taigi robotų entuziastai gali būti tikri, jog perka autentišką gaminį. Taip pat rūpinamės kiekvienu savo klientu, todėl teikiame išsamias nemokamas konsultacijas ir visapusišką techninį palaikymą.

ROBOTAS KIEKVIENAI ŠEIMAI!

Palyginkite skirtingus modelius, ir raskite tą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius

Error: product #69923 not found

Error: product #70028 not found

Error: product #70143 not found

Error: product #70147 not found

Error: product #70162 not found

MODELIS T9 AIVI OZMO 950 OZMO T8+ OZMO T8 AIVI OZMO T8 AIVI+
Valdymas programėle Taip Taip Taip Taip Taip
Navigacija Nuosekli Lazerinė TrueMapping™ TrueMapping™ TrueMapping™
Interaktyvus žemėlapis 2 aukštų 2 aukštų 2 aukštų 2 aukštų
Automatinė išsiurbimo bazė Taip Taip
Rekomenduojama plotui iki m2 ** 120 250 250 250 250
Programuojama darbotvarkė Taip Taip Taip Taip Taip
Pasirinktų zonų valymas Taip Taip Taip Taip
Draudžiamų vietų atskyrimas Magnetine juosta* Mobiliąja programėle Mobiliąja programėle Mobiliąja programėle Mobiliąja programėle
Objektų atpažinimo technologija True detect 3D AIVI™ AIVI™
Tiesioginis stebėjimas per vaizdo kamerą Taip Taip
Automatinis valymo tęstinumas pasikrovus Taip Taip Taip Taip
Apsauga nuo laiptų nukritimo Taip Taip Taip Taip Taip
Kilimų atpažinimas ir automatinis galios padidinimas Taip Taip Taip Taip
Siurbia ir plauna tuo pačiu metu Taip Taip Taip Taip Taip
Plovimo technologija OZMO™ OZMO™ OZMO™ Pro OZMO™ Pro OZMO™ Pro

* Priedai perkami atskirai

** Apskaičiuotas plotas yra apytikslis ir priklauso nuo baldų apstatymo bei išdėstymo

Koks robotas siurblys geriausias?

Atsakykite vos į kelis klausimus apie savo namus ir visiškai NEMOKAMAI gaukite Jums labiausiai tinkančių robotų variantus jau tą pačią dieną.

Pasirinkite jums tinkamas funkcijas

Kiekvieni namai yra skirtingi. Štai kodėl mes siūlome Ecovacs Deebot robotus siurblius, kurie atitiktų jūsų valymo įpročius, biudžetą ir gyvenimo būdą.

Navigacijos sistema

Smart NaviTM

Žemėlapio sudarymo ir navigacijos sistema „Smart Navi™ 3.0“ pateikia naują būdą valyti grindis. Su moderniąja technologija robotas susikuria namų žemėlapį, sudaro optimalų siurbimo maršrutą ir patenkina unikalius namų tvarkymo poreikius. Jis ne tik nustato naują standartą taikomųjų technologijų srityje, bet ir iš esmės pakeičia namų tvarkymą su robotais bei kuria revoliuciją jūsų kasdienybėje.

Pažįsta jūsų namus, žino geriausią kelią

Su plačiu spektru jutiklių ir išmaniuoju SLAM algoritmu „Smart Navi™ 3.0“ suteikia robotui galimybę matyti ir galvoti. Išsiurbus pirmąkart atnaujinamas vaizdinis žemėlapis programėlėje, tad robotas žino, kur jau siurbė, o kur dar ne, kad efektyviau ir lengviau atliktų valymo darbus.

Daugiau galimybių valyti grindis

ECOVACS jums suteikia daugiau namų valymo galimybių dėl „Smart Navi™ 3.0“: nuo efektyvaus siurbimo maršruto sudarymo iki virtualiųjų ribų nubrėžimo ar tvarkymo zonų sukūrimo – kiekvienas išskirtinis poreikis bus patenkintas neinant į kompromisus dėl švaros.

Išnaudokite visą grindų tvarkymo galią

Grindų plovimo sistema OZMOTM

Nuostabūs inžineriniai pasiekimai ir naujos technologijos sukuria optimalius namų tvarkymo sprendimus. Taip suteikiama galimybė robotui siurbti ir plauti grindis vienu metu, o jūs galite džiaugtis švara ir skirti daugiau laiko mėgstamai veiklai.

Tobulas tikslumas

Dėl nepriekaištingos inžinerijos vandens srautas valdomas preciziškai, kad grindys būtų tinkamai drėkinamos ir švariai nuvalomos. Įvairūs jutikliai nuskaito grindis ir automatiškai įjungia arba išjungia plovimo režimą, priklausomai nuo to, kur ir kas tvarkoma.

Didžiulė vandens talpa

Naudojant grindų plovimo sistemą OZMO™ vandens naujame didesniame bakelyje užteks maždaug 100 minučių nepertraukiamo darbo ir 90 m2 plotui.
(*Išbandyta ECOVACS laboratorijoje. Duomenys gali skirtis priklausomai nuo režimo.)

Ateitis šiandien su AIVI

Dirbtinio intelekto ir vaizdo interpretavimo (angl. „Artificial Intelligence and Visual Interoretation“) sistema

Pristatydama vis naujas gyvenimą lengvinančias inovacijas, ECOVACS visada yra žingsniu priekyje. Išnaudodama dirbtinį intelektą, ECOVACS pristato didžiausią laimėjimą – AIVI sistemą. Nuo šiol robotas mato, galvoja ir mokosi, kad būtų dar savarankiškesnis. Jis ne tik palengvina namų tvarkymo darbus, bet ir padeda labiau džiaugtis gyvenimu.

Visada žingsniu priekyje

Atpažindamas ir analizuodamas supančią aplinką, DEEBOT mokosi ir tobulėja. Matuodamas ir analizuodamas surenkamus duomenis, jis sukuria optimalius sprendimus, o šie užtikrina didžiausią efektyvumą ir leidžia nuo šiol nepajudinti nė piršto.

Atveda ateitį į jūsų namus

DEEBOT pirmasis praktiškai panaudoja AIVI sistemą. Greitai ECOVACS pritaikys AIVI naudoti atliekant ir kitus buities darbus. Tai, kas kažkada buvo mokslinė fantastika, šiandien tampa modernaus gyvenimo norma.

Palaikykite ryšį, kad ir kur būtumėte

Džiaukitės visiškai nauju patogumo standartu. ECOVACS suteikia jums daugybę būdų bendrauti su robotu, kad namuose būtų tvarkinga ir jauku – taip, kaip esate nusipelnę, įdėję mažai pastangų arba net nepajudinę nė piršto.

Namų tvarkymas iš ten, kur galite įsijungti programėlę

Nuo tvarkymo darbų derinimo, darbo eigos stebėjimo, tvarkymo grafiko sudarymo iki ECOVACS profesionalių klientų aptarnavimo paslaugų – tokį visapusišką patogumą jums suteikia ECOVACS programėlė kišenėje.

Bet kur ir bet kada

Su programėle „ECOVACS Home“ galite pirštų galiukais diriguoti robotui ir džiaugtis gyvenimu bet kur ir bet kada.

Susipažinkite su Ecovacs Deebot robotais dulkių siurbliais

Jūsų partneris namų valyme
DEEBOT OZMO T8 AIVI+
Robotas dulkių siurblys
Error: product #70162 not found
Grindų plovimo sistema OZMO™ Pro
Žemėlapio sudarymas
MAX+ režimas
Turbo šepetys
Valdymas mobiliąją programėle
Automatinė išsiurbimo bazė
“DEEBOT OZMO T8 AIVI+” rūpinasi valymu nuo pradžios iki pabaigos. Automatiškai ištuština savo dulkių konteinerį į išsiurbimo bazę, kurioje telpa iki 30 roboto dulkių talpyklų, todėl šiukšlių konteinerio išpurtymu nereikės rūpintis savaitėms.
Bendraukite su savo namais
Vaizdo transliavimas yra pati novatoriškiausia funkcija dulkių siurbliuose-robotuose. Patikrinkite, ar nepamiršote uždaryti lango arba užsukti vandens vonioje. Per „Ecovacs“ programėlę galite nuvaryti robotą į norimas vietas namuose ir jas apžiūrėti per roboto vaizdo kamerą.**
Efektyvus kliūčių aptikimas su dirbtiniu intelektu
Optimizuota „AIVI™“ sistema suteikia robotui galimybę atpažinti įvairesnius objektus ir jų išvengti greičiau bei rečiau įsipainioti. Be to, robotas įsidėmi anksčiau aptiktus objektus, kad geriau prisitaikytų prie namų aplinkos ir optimaliau joje tvarkytųsi.
Galinga siurbimo ir grindų plovimo funkcija
Revoliucinė „Ecovacs“ slėgio išlaikymo sistema padidina energijos suvartojimo efektyvumą ir užtikrina aukštą vakuumo slėgį. Tai lemia didesnį siurbimo efektyvumą. Su naująja „OZMO™ Pro“ sistema robotas ne tik siurbia ir plauna grindis vienu pravažiavimu, bet ir naudoja grindų plovimo plokštelę su elektriniu varikliuku.
Preciziškai planuoja siurbimo maršrutą
„TrueMapping“ sistema su „D-ToF“ lazeriniais jutikliais yra naujos kartos technologija, išnaudojant lazerį. Nuo šiol robotas gali tikrinti dvigubai didesnį atstumą (iki 10 m) žymiai tiksliau. Su integruotais algoritmais DEEBOT OZMO T8 AIVI greičiau ir tiksliau skenuoja, sudaro žemėlapius ir planuoja efektyvų siurbimo maršrutą. Tai ypač naudinga didesnių namų šeimininkams.
Preciziškas pačių sudarytas tvarkymo planas
Galite apibrėžti daugiausiai dėmesio reikalaujančias vietas savo namų žemėlapyje. Taip pat galite matyti tikslų norimos tvarkyti vietos plotą ir leisti robotui tiksliau atlikti užduotį. Naudodami pažangias atskirų plotų tvarkymo funkcijas galite pervadinti, padalinti ir sulieti atskiras sritis, o taip pat nustatyti kiekvienai sričiai individualius tvarkymo darbus.
Žemėlapių sudarymas keliuose pastato aukštuose
Robotas nuskenuoja kelis žemėlapius ir išsaugo iki dviejų. Atpažinęs, kuriame aukšte yra, robotas susiplanuoja tvarkymo eigą. Taip pat galite reguliuoti, kurį kambarį kiekviename aukšte norite tvarkyti.
„Virtual Boundary™“ virtualios ribos
Užtikrina privatumą ir patenkina valymo poreikius nustatant virtulias kambario ribas. Ecovacs programėlėje galite pasirinkti virtualias ribas ir apibrėžti tam tikrus plotus kur negalima robotui važiuoti į pasirinktas vietas.
Vienu įkrovimu robotas veikia iki trijų valandų.
Robotas sutvarko iki 300 kv. metrų namus.(* Naudojant standartinį siurbimo galingumą pagal bandymus „ECOVACS“ laboratorijoje. Tikroji reikšmė gali skirtis, priklausomai nuo namų aplinkos.).
OTA
Atnaujinimas be jokios įtampos. Intuityvusis robotas pats pasirūpina naujiniais per OTA (belaidę, angl. „over-the-air“) technologiją. Atnaujinus programėlės versiją, galėsite naudoti optimizuotas ir daugiau galimybių turinčias funkcijas.
DEEBOT OZMO T8 AIVI
Robotas dulkių siurblys
Error: product #70147 not found
Grindų plovimo sistema OZMO™ Pro
Žemėlapio sudarymas
MAX+ režimas
Turbo šepetys
Valdymas mobiliąją programėle
Bendraukite su savo namais
Vaizdo transliavimas yra pati novatoriškiausia funkcija dulkių siurbliuose-robotuose. Patikrinkite, ar nepamiršote uždaryti lango arba užsukti vandens vonioje. Per „Ecovacs“ programėlę galite nuvaryti robotą į norimas vietas namuose ir jas apžiūrėti per roboto vaizdo kamerą.**
Efektyvus kliūčių aptikimas su dirbtiniu intelektu
Optimizuota „AIVI™“ sistema suteikia robotui galimybę atpažinti įvairesnius objektus ir jų išvengti greičiau bei rečiau įsipainioti. Be to, robotas įsidėmi anksčiau aptiktus objektus, kad geriau prisitaikytų prie namų aplinkos ir optimaliau joje tvarkytųsi.
Galinga siurbimo ir grindų plovimo funkcija
Revoliucinė „Ecovacs“ slėgio išlaikymo sistema padidina energijos suvartojimo efektyvumą ir užtikrina aukštą vakuumo slėgį. Tai lemia didesnį siurbimo efektyvumą. Su naująja „OZMO™ Pro“ sistema robotas ne tik siurbia ir plauna grindis vienu pravažiavimu, bet ir naudoja grindų plovimo plokštelę su elektriniu varikliuku.
Preciziškai planuoja siurbimo maršrutą
„TrueMapping“ sistema su „D-ToF“ lazeriniais jutikliais yra naujos kartos technologija, išnaudojant lazerį. Nuo šiol robotas gali tikrinti dvigubai didesnį atstumą (iki 10 m) žymiai tiksliau. Su integruotais algoritmais DEEBOT OZMO T8 AIVI greičiau ir tiksliau skenuoja, sudaro žemėlapius ir planuoja efektyvų siurbimo maršrutą. Tai ypač naudinga didesnių namų šeimininkams.
Preciziškas pačių sudarytas tvarkymo planas
Galite apibrėžti daugiausiai dėmesio reikalaujančias vietas savo namų žemėlapyje. Taip pat galite matyti tikslų norimos tvarkyti vietos plotą ir leisti robotui tiksliau atlikti užduotį. Naudodami pažangias atskirų plotų tvarkymo funkcijas galite pervadinti, padalinti ir sulieti atskiras sritis, o taip pat nustatyti kiekvienai sričiai individualius tvarkymo darbus.
Žemėlapių sudarymas keliuose pastato aukštuose
Robotas nuskenuoja kelis žemėlapius ir išsaugo iki dviejų. Atpažinęs, kuriame aukšte yra, robotas susiplanuoja tvarkymo eigą. Taip pat galite reguliuoti, kurį kambarį kiekviename aukšte norite tvarkyti.
„Virtual Boundary™“ virtualios ribos
Užtikrina privatumą ir patenkina valymo poreikius nustatant virtulias kambario ribas. Ecovacs programėlėje galite pasirinkti virtualias ribas ir apibrėžti tam tikrus plotus kur negalima robotui važiuoti į pasirinktas vietas.
Vienu įkrovimu robotas veikia iki trijų valandų.
Robotas sutvarko iki 300 kv. metrų namus.(* Naudojant standartinį siurbimo galingumą pagal bandymus „ECOVACS“ laboratorijoje. Tikroji reikšmė gali skirtis, priklausomai nuo namų aplinkos.).
OTA
Atnaujinimas be jokios įtampos. Intuityvusis robotas pats pasirūpina naujiniais per OTA (belaidę, angl. „over-the-air“) technologiją. Atnaujinus programėlės versiją, galėsite naudoti optimizuotas ir daugiau galimybių turinčias funkcijas.
** Vaizdo kameros funkcija yra apsaugota slaptažodžiu. Norėdami naudoti vaizdo peržiūros funkciją, naudotojai turi nustatyti slaptažodį. Robote kaupiami duomenys yra apsaugomi ir naudojami tik namų tvarkymo tikslais. Iš roboto į išmanųjį telefoną perduodami duomenys yra apsaugomi juos koduojant.
DEEBOT OZMO T8+
Robotas dulkių siurblys
Error: product #70143 not found
Grindų plovimo sistema OZMO™ Pro
Žemėlapio sudarymas
MAX+ režimas
Turbo šepetys
Valdymas mobiliąją programėle
Išvengia susidūrimų, įstrigimų ir įsipainiojimų
Pažangiausia „TrueDetect™ 3D“ kliūčių aptikimo ir išvengimo technologija naudoja struktūruotą šviesą panaudojančią technologiją ir 3D skenavimo algoritmą, kad itin tiksliai skenuotų aplinką ir aptiktų net mažiausias kliūtis patalpoje. Šitaip „DEEBOT“ sugeba atpažinti plonas kėdžių kojas, smulkius daiktus ar durų slenksčius.
Itin tikslus planavimas
„TrueMapping™“ sistema su „D-ToF“ lazeriniais jutikliais yra naujos kartos lazerinė technologija. Nuo šiol robotas gali aptikti dvigubai didesnį atstumą (iki 10 m) ir žymiai tiksliau. Su integruotais savo srityje pirmaujančiais algoritmais DEEBOT OZMO T8 greičiau ir tiksliau skenuoja, sudaro žemėlapius ir planuoja efektyvų siurbimo maršrutą. Tai ypač naudinga šeimoms su didesniais namais.
OZMO™ Pro grindų plovimo technologija
Su naująja „OZMO™ Pro“ sistema robotas ne tik siurbia ir plauna grindis vienu pravažiavimu, bet ir šveičia naudojant grindų plovimo plokštelę su elektriniu varikliuku. Priklausomai nuo poreikių galima nustatyti 4 vandens purškimo lygius.
Automatinis pasikrovimas ir valymo tęstinumas pasikrovus
Niekada nesijaudinkite dėl roboto pakrovimo. Kai baterija išseks, protingasis robotas pats automatiškai nuvažiuos į pasikrovimo stotelę. O kai bus pilnai pakrautas, toliau tęs valymą kur pabaigė.
Neprilygstami namų tvarkymo rezultatai
T8 siurbia naudojant centrinį pailgą šepetį ir du šoninius šepetėlius, sugebėdamas pagriebti viską nuo dulkės iki purvo.
„Virtual Boundary™“ virtualios ribos
Užtikrina privatumą ir patenkina valymo poreikius nustatant virtulias kambario ribas. Ecovacs programėlėje galite pasirinkti virtualias ribas ir apibrėžti tam tikrus plotus kur negalima robotui važiuoti.
Žemėlapių sudarymas 2 pastato aukštuose
Robotas nuskenuoja ir išsaugo 2 žemėlapius. Robotas atpažins ir pritaikys vieną iš žemėlapių pats. Jūs taip pat galite pažymėti, kurį pasirinktą kambarį kuriame aukšte siurbti.
Didelės talpos baterija
Vienu baterijos pakrovimu, robotas gali dirbti iki 3 valandų ir išvalyti iki 300 kvadratų namų ploto (*esant standartinei traukos galiai, testuojant Ecovacs laboratorijoje, tikroji reikšmė gali skirtis priklausomai nuo namų aplinkos).
DEEBOT OZMO 950
Robotas dulkių siurblys
Error: product #70028 not found
Grindų plovimo sistema OZMO™
Žemėlapio sudarymas
MAX+ režimas
Turbo šepetys
Valdymas mobiliąją programėle
Slankusis šepetys įvairiems grindų tipams
Nesvarbu, siurbiant nuo kietų grindų ar nuo kilimo, slankusis šepetys prisitaiko prie skirtingų grindų tipų ir garantuoja švarą.
Itin judrus
DEEBOT OZMO 950 sugeba lengvai įveikti tokias kliūtis kaip iki 20 mm aukščio durų slenksčiai. Be to, būdamas vos 93 mm aukščio, jis gali be vargo sukiotis po spintelėmis ir lovomis.
Automatinis kilimų atpažinimas
Dulkių siurblys ir šluostė gali darbuotis ant kietų grindų ir kilimų. Jis atpažįsta kilimą ir automatiškai padidina galią, kad kruopščiau jį išvalytų. Plaudamas grindis, DEEBOT automatiškai apeina kilimus ir plauna tik kietas grindis.
Efektyvus siurbimo maršrutas
Nuskaitęs visus namus ir sudaręs jų žemėlapį, DEEBOT automatiškai suplanuoja patį efektyviausią maršrutą, kad galėtų sistemingai siurbti kiekviename kambaryje. Kaskart tikėkitės tobulų rezultatų.
Žemėlapių sudarymas keliuose aukštuose
DEEBOT geba nuskaityti namų patalpas keliuose aukštuose ir susikurti jų interaktyviuosius žemėlapius. Su išmaniąja žemėlapių sudarymo sistema, galite nurodyti DEEBOT, kur ir kada siurbti reguliariai, o kur – tik tada, kai reikia.
Nubrėžkite virtualiąją ribą pasirinktose zonose
Virtualiųjų ribų funkcija suteikia galimybę nustatyti konkrečias zonas namuose, kurių nereikia siurbti. Pasinaudoję programėle „ECOVACS Home“, galite individualiai nustatyti, kur norite, kad DEEBOT OZMO 950 siurbtų ir plautų grindis, o kur ne.
Nustatykite siurbimo dažnumą su zonų režimu
Su zonų režimu galite nustatyti, kada DEEBOT OZMO 950 turėtų siurbti ir plauti grindis pasirinktuose kambariuose. Tai suteikia jums kontrolę visą laiką. Patys sprendžiate, kuriose zonose reikia dažniausiai siurbti.
Grindų plovimo sistema OZMO™
Su grindų plovimo sistema OZMO™ robotas gali siurbti dulkes ir plauti grindis vienu metu. Nauja technologija suteikia galimybę reguliuoti šluostės drėgnumą pagal grindų tipą. Visa tai patogiai atliksite programėlėje.

Norite roboto siurblio, bet nežinote, kuris modelis ar gamintojas labiausiai tiktų Jums?

Tai labai paprasta! Tiesiog susisiekite su mumis ir mes sutaupysime Jums marias laiko, kurį švaistytumėte skaitydami įvairius palyginimus, forumus ir kitą, neretai abejotino turinio, informaciją.

Mes ne tik parinksime geriausiai Jums tinkantį robotą, bet ir gyvai parodysime bei paaiškinsime kiekvieną teisingo pasirinkimo žingsnį.

„Ecovacs“ robotai – pažangiausios inovacijos už prieinamą kainą

„Ecovacs“ – vieni iš namų robotikos pionierių. Ši įmonė tyrinėjo pažangiausias technologijas ir siekė pagaminti ypač funkcionalius išmanius sprendimus dar gerokai prieš tai, kai namų robotų koncepcija tapo populiari visame pasaulyje. „Ecovacs“ prioritetas – ilgalaikės investicijos į robotikos mokslinius tyrimus ir plėtrą.  Nuo 2006 metų kasmet įmonė investavo į daugiau nei 20 naujų robotų gaminių kūrimą! Kompanijos sėkmės paslaptis – siekis kurti kiekvienam pirkėjui prieinamą nepriekaištingos kokybės produktą. To rezultatas – pasaulinės klasės robotai, įvertinti ir mėgstami robotikos entuziastų daugiau nei 60 šalių. Ne veltui „Ecovacs“ vizija – „robotas kiekvienai šeimai“ – skatina klientus įvertinti išmaniųjų sprendimų suteikiamą komfortą ir suteikia galimybę mėgautis kur kas ilgesnėmis laisvalaikio valandomis.

„Ecovacs Deebot“ robotai siurbliai – nepriekaištingai švarūs namai ir daugiau laiko sau

Tikriausiai sutiksite, kad namų siurbimui sugaištate gerokai per daug laiko, kurį galėtumėte skirti šeimai, draugams ir mėgstamai veiklai! Ypač jei namuose bėgioja smalsūs mažyliai ar turite besišeriančių gyvūnų. Visa laimė, kad į pagalbą galima pasitelkti dulkių siurblius „Ecovacs Deebot“, kurie pasirūpina nepriekaištinga namų švara už jus.

„Ecovacs Deebot“ – kokybiškas valymas ir  funkcija „du viename“

Moderni  siurblio slėgio išlaikymo sistema padidina energijos suvartojimo efektyvumą ir užtikrina aukštą vakuumo slėgį, kuris lemia maksimalią valymo kokybę. Norintiems visapusiškos namų švaros ir ieškantiems siurblio su plovimo funkcija – „Ecovacs Deebot“ yra išties rekomenduotinas sprendimas. Šie robotai ne tik siurbia, bet ir efektyviai plauna, nes turi specialią grindų plovimo plokštelę su elektriniu varikliuku. Veikiama aukšto dažnio virpesių, ji geriau susitvarko su sunkiai išvalomomis dėmėmis. Priklausomai nuo nešvarumo lygio, galima nustatyti keturis vandens purškimo lygius.

Išmanūs sprendimai – patogumas vartotojui

„Ecovacs Deebot“ dulkių siurbliai yra gaminami, išnaudojant moderniausių technologijų teikiamus privalumus. Optimizuota „AIVI™“ sistema suteikia robotui galimybę atpažinti įvairesnius objektus ir jų išvengti greičiau bei rečiau įsipainioti. Vadinasi, gaminys sugeba dirbti savarankiškai ir efektyviai. Taip pat „Ecovacs“ inovacija – dirbtinio intelekto sistema – padeda robotams siurbliams efektyviai aptikti kliūtis. Ypač pirkėjų giriamas privalumas –  ilgas darbo laikas. Pavyzdžiui, „Deebot Ozmo T8 Aivi“ veikia iki 3 valandų, o baigęs siurbti, automatiškai ištuština savo dulkių konteinerį į išsiurbimo bazę, kurioje telpa iki 30 roboto dulkių talpyklų, todėl šiukšlių konteinerio išpurtymu nereikia rūpintis ištisas savaites.

„TrueMapping“ sistema leidžia preciziškai planuoti siurbimo maršrutą. „Ecovacs Deebot Ozmo T8 Aivi“ modelis dėl integruotų algoritmų aplinką skenuoja dar greičiau bei tiksliau ir sudaro itin efektyvų siurbimo maršrutą. Tai užtikrina ekonomišką siurbimą didelio ploto namuose. Taip pat roboto sudarytame namų žemėlapyje galite patys nustatyti daugiausiai dėmesio reikalaujančias vietas. Kitas aktualus sprendimas – „ECOVACS Home“ programėlės funkcija, leidžianti patiems nustatyti virtualias ribas, kurios neleidžia robotui važiuoti į pasirinktas vietas. „Ecovacs Deebot“ siurblių inovacija – vaizdo transliacija per gaminyje įtaisytas kameras. Ji leidžia patikrinti, ar nepamiršote uždaryti lango arba užsukti vandens vonioje! Tokie individualizuoti sprendimai suteikia daug galimybių geriausiai pritaikyti „Ecovacs Deebot“ privalumus prie individualių namų šeimininkų poreikių.

Geriausias laikas įsigyti  „Ecovacs Deebot“ siurblį – dabar!Išmanūs sprendimai – patogumas vartotojui

„Ecovacs Deebot“ dulkių siurblius rekomenduojame įsigyti mūsų el. parduotuvėje „Lazyhouse.lt“ arba fizinėje parduotuvėje Vilniuje. Prieš įsigyjant konkretų siurblį, mielai kviečiame ir rekomenduojame susisiekti su profesionaliais konsultantais. Padėsime išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį robotą bei pasidalinsime aktualiausiais konkretaus modelio ypatumais. Pirkinį galite įsigyti grynaisiais pinigais, atsiskaityti banko kortele arba pasinaudoti mūsų partnerių – lizingo bendrovių – paslaugomis. Esame tikri, kad ryžęsi į savo buitį įnešti „Ecovacs“ robotikos naujoves, liksite maloniai nustebinti sklandžiu veikimu, valymo švara ir išmaniais kasdienybę palengvinančiais sprendimais. Dar daugiau – neįsivaizduosite, kaip anksčiau gyvenote be „Ecovacs Deebot“!