Plaunantis dulkių siurblys robotas TESLA RoboStar iQ100

160.00 
TESLA RoboStar iQ100 yra išmanus ir praktiškas plaunantis dulkių siurblys robotas su ilgu baterijos veikimo laiku. Jis gali valyti ir plauti grindis vienu metu, lengvai įveikia žemus slenksčius ir kitas kelyje pasitaikančias kliūtis. Robotas turi modernią baldų aptikimo sistemą ir galima valdyti naudojant nuotolinį valdymo pultelį arba išmanųjį telefoną. Dėka integruoto HEPA filtro, kuris surenka net iki 99,95%  smulkių dulkių ir kitų alergenų, namų oras visada bus švarus ir gaivus.
Į krepšelį

Plaunantis dulkių siurblys robotas TESLA RoboStar iQ400

233.00 
TESLA RoboStar iQ400 robotas sistemingai ir kruopščiai išvalys Jūsų namų grindis, automatiškai judės po kambarius ir valys be jokios pagalbos. Prisėskite, atsipalaiduokite, nes RoboStar iQ400 taps puikiu pagalbininku, kad išvalytumėte savo namų grindis efektyviai, tiksliai ir greitai.
Į krepšelį

Plaunantis dulkių siurblys robotas TESLA RoboStar iQ400 Plus

339.00 
TESLA RoboStar iQ400 Plus yra modernaus dizaino plaunantis dulkių siurblys robotas, kuris gali būti valdomas nuotoliniu būdu, turi pažangią siurbimo technologiją, ir automatizuotą savaiminio išsivalymo funkciją. Robotas pasižymi išmaniu galios valdymu ir gali veikti iki 3000 Pa siurbimo galia TURBO režime. TESLA RoboStar iQ400 Plus turi plaunamą mikropluošto šluostę ir galimybę valdyti valymo procesą nuotoliniu būdu per mobiliąją aplikaciją. Robotas aprūpintas naujausia FASTtrack 4.0 išmaniąja navigacija, kuri leidžia jam greitai ir efektyviai išvalyti grindis.
Daugiau