Lazy House robotics parduotuvėje saugiai, patogiai ir paprastai galite atsiskaityti jums parankiausiu būdu:

  1. Grynaisiais pinigais,
  2. Elektronine bankininkyste,
  3. Kreditine kortele arba PayPal,
  4. Bankiniu pavedimu,
  5. Išsimokėtinai.
 

1. Grynaisiais pinigais

Kas gali nemėgti grynųjų pinigų ir kas gali būti paprasčiau už juos, tiesa?
Jei grynieji yra neatsiejama Jūsų pasaulio dalis, tai tiesiog atsiskaitykite jais atsiimdami prekes. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o Lazy House robotics pagrindiniame ofise arba kurjeriui pristačius prekes.
Privalumai: sumokate pristatymo arba atsiėmimo Lazy House parduotuvėje metu.
Ką reikia žinoti: Pasirinkę atsiskaitymą "grynaisiais pinigais pristatymo metu" privalote turėti tikslią (be grąžos) grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Už specifines ir retai parduodamas prekes, kurių nelaikome parduotuvėje galime paprašyti avansinio mokėjimo.

2. Elektroninė bankininkystė

Elektroniniai atsiskaitymai jau tampa nepakeičiamu šiuolaikinio žmogaus atributu, todėl Lazy House robotics parduotuvėje už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB „DnB bankas“, „Nordea Bank Lietuva“, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“.
Užpildę savo kontaktinių duomenų laukus, tiesiog pasirinkite šį mokėjimo būdą ir per apjungiančią visus Lietuvos bankus platformą — PaySera (mokėjimai.lt) būsite nukreipti į savo banko elektroninės bankininkystės sistemą.
Ten Jūsų jau lauks automatiškai suformuotas mokėjimas, todėl nieko nereikės įvedinėti papildomai. Tiesiog susipažinkite su elektroninėje sistemoje pateikiama informacija ir  patvirtinkite mokėjimą.
Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į lazyhouse.lt.
Privalumai: tai vienas patogiausių ir dažniausiai naudojamų atsiskaitymo būdų šiai dienai. Viską atliekate tiesiog iš ten, kur turite interneto prieigą, Jums nereikia niekur eiti. Mes, savo ruožtu, matome mokėjimą faktiškai iškarto, todėl nedelsiant pradedame Jūsų užsakymo vykdymą.
Ką reikia žinoti: Jei jau esat elektroninių banko sistemų naudotojas, tai ir taip viską puikiai žinot. Malonaus apsipirkimo mūsų parduotuvėje.

3. Kreditinė kortelė ir PayPal

Lazy House robotics parduotuvėje už prekes atsiskaityti galima visomis populiariausiomis kreditinėmis kortelėmis: VISA, MasterCard/Maestro, American Express ir kitomis.
Tai Jus galėsite padaryti naudodami didžiausią ir patikimiausią tarptautinę elektroninė PAYPAL platformą, kur užtikrinamas maksimalus pirkėjų saugumas viso prekių pirkimo ir pristatymo metu.
Šis būdas dar patogus ir tuo, kad visus platformos naudojimosi mokesčius sumoka Lazy House robotics, o ne Jus.
Privalumai: Vietoje to, kad forminti vartojimo paskolą ar lizingą, galite tiesiog pasinaudoti kreditinėmis lėšomis, esančiomis Jūsų kortelėje.
Ką reikia žinoti: Gali reikėti papildomos registracijos PayPal sistemoje.

4. Banko pavedimu

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes, užsakymo numerį gausite el. paštu).

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB „Robotechnika“

A/s LT60 7044 0600 0805 9621

Bankas: AB SEB Bankas

Įmonės kodas: 304119574

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį, kurį gausite į savo elektroninį paštą po užsakymo patvirtinimo.

Privalumai: Atliksite apmokėjimą Jums įprastu būdu.
Ką reikia žinoti: Kiekvienas bankas turi savo vidinius parvedimų atlikimo grafikus, todėl priklausomai nuo Jūsų ir mūsų bankų santykių gali skirtis transakcijos operatyvumas. Tai reiškia, kad Jūsų pinigai gali pasiekti mus ne iškarto, o tik po tam tikro banko nustatyto laiko, todėl pradėsime vykdyti užsakymą tik tada, kai pinigai atkeliaus į mūsų sąskaitą.

5. Išsimokėtinai su ir SB Lizingu

Jus mokate planuoti savo biudžetą ir Jums svarbus asmeniniu finansų stabilumas? Tuomet šis būdas sukurtas būtent Jums.

Bendradarbiaudami su mūsų partneriais General Financing ir SB lizingu, mes galime pasiūlyti ne tik palankias sąlygas įsigyti prekes lizingo būdu, bet ir paprastą, bei patogų įrankį suforminti sutartį neiškėlus kojos iš namų.

Mes pasiruošę patarti kaip pasirinkti asmeniškai optimaliausią ir priimtiniausią terminą bei įmokų dydį.

Privalumai: Nereikia mokėti visos sumos iškarto, išdalinkite mokėjimus lygiomis dalimis Jums priimtinam laikotarpiui. Lizingo sutartį galime suforminti ir mūsų salone. Kadangi kiekvienas esame skirtingi ir unikalūs, todėl mes mielai pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti asmeniškai Jums tinkantį mokėjimų grafiką.

Ką reikia žinoti: Kaip socialiai atsakinga kompanija perspėjame, kad pirkimas išsimokėtinai yra vienas iš pinigų skolinimosi instrumentų, todėl patariame atidžiai įvertinti savo finansines galimybes.