Akumuliatorinė mobili plovykla 20V Hydroshot WG620E korpusas, Worx

128.00 
Akumuliatorius: 20 V 2,0 Ah ličio jonų Faktnis vandens atidavimas: 120 l / h 22 barų slėgis – veikimo laikas
Į krepšelį

Akumuliatorinė mobili plovykla 20V Hydroshot WG620E, Worx

189.00 
Mobilus akumuliatorinis plovikla, kurį galite naudoti bet kur Pagrindinės savybės • Dviguba funkcija – aukšto slėgio ir laistymo įrenginys •
Į krepšelį

Akumuliatorinis purkštuvas WG829E.9, korpusas be akum., Worx

148.00 
Akumuliatorius: 20 V 2Ah ličio jonų Talpa 7,6 l Slėgis talpoje 0,18 bar Srautas 25 l/h Įkrovimo laikas: 1h Svoris
Daugiau

Greenworks AKUMULIATORINĖ PLOVYKLA 40V gdc60

220.00 
Greenworks NEŠIOJAMA AKUMULIATORINĖ aukšto slėgio plovykla GDC60. Pradedant terasos, grilio ar jo grotelių ir baigiant dviračių, motociklų ar jachtų plovimu,
Į krepšelį

Greenworks G10 aukšto slėgio plovimo įrenginys

100.00 

Pradedant grilio valymu ir baigiant dviračių valymu, „Greenworks“ 100 barų nešiojamas aukšto slėgio plovimo įrenginys sukurtas funkcionaliam ir universaliam naudojimui. Dėl kompaktiško gaminio dizaino jį patogu laikyti namuose. Jis turi greitus ir lengvus prispaudimo sujungimus tam, kad jį būtų galima greičiau surinkti, dėl žemo svorio centro ir plataus pagrindo labai stabilus naudojant. G10 aprūpintas penkiais skirtingais priedais (aukšto slėgio pistoletas, aukšto spaudimo žarna, aukšto slėgio putų sistemos antgalis, vandens filtras, srovės antgaliai), skirtais pašalinti ypač stipriai įsisenėjusius nešvarumus.

Į krepšelį

Greenworks G20 aukšto slėgio plovimo įrenginys

130.00 

„Greenworks“ lengvas, kompaktiškas ir lengvai saugomas aukšto slėgio plovimo įrenginys turintis 110 barų siurblį, užtikrina efektyvią valymo galią. Komplektacijoje vandens atatrankos jėgą kompensuojantis purkštuvas su greita jungtimi, taip pat greitai ir lengvai keičiamos jungtys greitesniam nustatymui. G20 aprūpintas penkiais skirtingais priedais ((aukšto slėgio pistoletas, aukšto spaudimo žarna, aukšto slėgio putų sistemos antgalis, vandens filtras, srovės antgaliai), skirtais pašalinti ypač stipriai įsisenėjusius nešvarumus.

Į krepšelį

Greenworks G30 aukšto slėgio plovimo įrenginys

145.00 

„Greenworks“ kompaktiškas, lengvas, tačiau galingas aukšto slėgio plovimo įrenginys sukurtas efektyviam valymui 120 barų siurblio dėka. Komplektacijoje vandens atatrankos jėgą kompensuojantis purkštuvas su greita jungtimi, aukšto spaudimo žarna, aukšto slėgio putų sistemos antgalis, vandens filtras, srovės antgaliai saugiam ir praktiškam naudojimui. Mėgaukitės darbu su „Greenworks“.

Į krepšelį

Greenworks G40 aukšto slėgio plovimo įrenginys

230.00 

Pradedant automobilio valymu ir baigiant kitomis aplinkui esančiomis vietomis, šis kompaktiškas ir galingas 135 barų aukšto slėgio plovimo įrenginys žymiai palengvina darbą. Purkštuvas su greita jungtimi, taip pat žarnos ritė, kad būtų galima lengvai susukti žarną. Aliuminis siurblio korpusas ir nerūdijančio plieno stūmokliai garantuoja ilgesnį siurblio tarnavimo laiką. G40 aprūpintas penkiais skirtingais priedais (aukšto slėgio pistoletas, aukšto spaudimo žarna, aukšto slėgio putų sistemos antgalis, vandens filtras, srovės antgaliai) universaliam naudojimui. Mėgaukitės darbu su „Greenworks“.

Į krepšelį

Greenworks G50 aukšto slėgio plovimo įrenginys

275.00 

„Greenworks“ 145 barų universalus ir kompaktiškas aukšto slėgio plovimo įrenginys skirtas funkcionaliam ir praktiškam naudojimui. Vandens atatrankos jėgą kompensuojantis purkštuvas su greita jungtimi. G50 įrenginys užtikrinantis aukštą vandens pralaidumą - 440 l / h, aprūpintas keliais priedais (aukšto slėgio pistoletas, aukšto spaudimo žarna, aukšto slėgio putų sistemos antgalis, vandens filtras, srovės antgaliai). Dėka įrenginio universalumo galite lengviau atlikti darbą kartu su šeima ir draugais.

Į krepšelį

Greenworks G70 aukšto slėgio plovimo įrenginys

500.00 

„Greenworks“ 180 barų universalus ir kompaktiškas aukšto slėgio plovimo įrenginys skirtas funkcionaliam ir praktiškam naudojimui. Aprūpintas išmaniąja reagavimo technologija (SRT), kuri padidina vandens srautą iki 50 proc. G70 įrenginys užtikrinantis aukštą vandems srautą - 660 l / h, parduodama kartu su keliais priedais (aukšto slėgio pistoletas, aukšto spaudimo žarna, aukšto slėgio putų sistemos antgalis, vandens filtras, srovės antgaliai). Dėl bešepetinės kintamosios srovės variklių technologijos šis aukšto slėgio plovimo įrenginys yra geriausia savo klasėje. Dėka įrenginio universalumo galite lengviau atlikti darbą kartu su šeima ir draugais.

Į krepšelį

Greenworks GDC40 Akumuliatorinis aukšto slėgio plovimo įrenginys

200.00 

Pradedant grilio valymu ir baigiant dviračių valymu, „Greenworks“ 70 barų akumuliatorinis nešiojamas aukšto slėgio plovimo įrenginys yra universalus, funkcionalus ir praktiškas. Jis lengvas, turi įmontuotą variklį bei vandens rezervuarą tam, kad būtų galima taupyti vietą. GDC40 įrenginys užtikrinantis aukštą vandens srautą - 300 l / h, komplektuojamas su keliais priedais (aukšto slėgio pistoletas, aukšto spaudimo žarna, aukšto slėgio putų sistemos antgalis, vandens filtras, srovės antgaliai). Dėka įrenginio universalumo galite lengviau atlikti darbą kartu su šeima ir draugais.

Į krepšelį

Greenworks GDC40K2X Akumuliatorinis aukšto slėgio plovimo įrenginys su 2x2Ah akumuliatoriais

300.00 

Nešiojama akumuliatorinė aukšto slėgio Greenworks plovykla GDC40. Lengva naudotis – 40V akumuliatorius platforma ir jokių laidų: su šia plovykla galite plauti bet kur. Kur nėra elektros ir vandens įvadų.
Galingas – Greenworks akumuliatorinis aukšto slėgio įrenginys su 20 litrų vandens baku ir galingu 650W varikliu sukuria 300 l/h vandens srautą.
Sukuriamas 70 barų darbinis slėgis ne tik padeda Jums išplauti dviratį ar griliaus groteles, bet ir gali būti naudojamas stovyklaujant, sportuojant ar ūkio priežiūroje.

Daugiau

Greenworks Kiemo valiklis GPC100 fiksuojamas 10″

45.00 
Fiksuotas 10" plovimo antgalis nešvarumams plauti.
Į krepšelį

Greenworks Lankstus kiemo valiklis gpc120 12″

55.00 
Aukšto slėgio plovimo įrenginių priedas GPC120. Besisukantis rotacinis antgalis su dviem purk6tukais pad4s pasiekti puikius rezultatus plaunant rerasą, sienas ar trinkeles.
Į krepšelį

Greenworks Plovimo šepetys fiksuojamas

30.00 
Šis šepetys padės atplauti sunkiai atplaunamus nešvarumus. Tinka visiems Greenworks aukšto slėgio plovimo įrenginiams.
Į krepšelį

Putų antgalis WA4036 skirta Hydroshot plovyklai, Worx

17.00 
Į krepšelį