Enter your keyword

Pristatymas

Lazy House robotics prekių pristatymas visada greitas, patikimas ir sutartu laiku.

Taip pat raginame Jus pasinaudoti ir nemokamo pristatymo galimybėmis:

  • Prekių atsiėmimas Lazy House robotics parduotuvėje NEMOKAMAS!
  • Jei pirkimo suma virš 300 € — pristatymas NEMOKAMAS!

Orientaciniai prekių pristatymo įkainiai į namus Lietuvos teritorijoje visais kitais atvejais,

Prekės grupė Pristatymo kaina su PVM
Smulkios siuntos, pvz. atsarginės dalys 5 Eur
Standartinės siuntos: apima 90% mūsų prekių asortimento, pvz. dulkių siurbliai, valymo robotai, dronai ir t.t. 10 Eur
Stambios siuntos, pvz. kai kurios vejapjovės arba Pagal susitarimą, tačiau ne daugiau kaip 30 Eur

Pristatymo kaina sumuojama su prekės kaina ir galutinę kainą Jūs matote suformuoto užsakymo apačioje.

Kitos siuntų pristatymo sąlygos

dpd
Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“. „ DPD Lietuva“  viena pirmaujančių siuntų pristatymo bendrovių Europoje. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

Užsakytų prekių pristatymas į namus visoje Lietuvoje
Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys per 1-7 d.d.
Pasirinkite prekių pristatymo laiko intervalą:
8:00 -14:00 val., 14:00 -18:00 val., 18:00 -22:00 val. darbo dienomis (tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose*).
Kitose Lietuvos vietovėse prekės pristatomos tik darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val.
Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute.
Pristatymo dieną Jums paskambins kurjeris ir patikslins pristatymo laiką.
Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 20,27 € (70 Lt).
Pasirinkę apmokėjimo būdą grynais pinigais, prekės pristatymo metu turėkite tikslią Jūsų užsakyme nurodytą grynųjų pinigų sumą.
Užnešimas (papildomai)
Atkreipiame dėmesį, kad jei Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg, turėsite padėti kurjeriui ją iškelti iš automobilio. Jei pageidaujate, kad siunta būtų įnešta į namus, siūlome užsisakyti paslaugą „Užnešimas“. Kaina: 14,19 € (49 Lt).
*Didieji Lietuvos miestai:
Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Telšiai, Tauragė, Alytus, Marijampolė
Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai.

Pristatymo terminas

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 1-7 darbo dienas. Jei sandėlyje esančios prekės užsakymas pateikiamas iki 12 val., galite tikėtis ją gauti jau kitą darbo dieną.

Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymas gali užtrukti ilgiau. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 3 savaičių.

Svarbu

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

Savo klientams siūlome vieną greičiausių rinkoje pristatymo terminų.

Visus užsakymus, kai jie atvyksta pas mus, galite nemokamai atsiimti iš salono Vilniuje.

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas pristatant). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu ir taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente.

Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Pristatymas į užsienį: esant pageidavimui prekes siunčiame į ES šalis.

Naujos technikos pajungimas

Po naujos prekės pristatymo, pagal atskirą iškvietimą atvyks autorizuoto serviso meistras, kuris pajungs ir sureguliuos įsigytą techniką.

Ženklas „Patikimas pristatymas“ reiškia, kad siuntas Jums pristatys siuntų pristatymo bendrovė UAB „DPD Lietuva“, kuri:

  • įsipareigoja pristatyti prekes per elektroninėje parduotuvėje nurodytą terminą;
  • prisiima atsakomybę už pristatymo Lietuvoje metu siuntai padarytą žalą. Siuntos praradimo ar sugadinimo atveju taikoma iki 520 € (1800 Lt) žalos atlyginimo garantija;
  • garantuoja konfidencialumą, t.y., neatskleisti jokios su el. parduotuvės pirkėjais ir jų pirkiniais susijusios informacijos trečiosioms šalims;
  • garantuoja, kad prekes pristatys kurjeris, tinkamai reprezentuojantis el. parduotuvę. Kurjerio išvaizdą ir elgesį apibrėžia „DPD Kurjerio standartas“, kuris užtikrina, kad kurjeris vilkės tvarkingą uniformą su skiriamaisiais UAB „DPD Lietuva“ ženklais, profesionaliai ir mandagiai aptarnaus siuntos gavėją;
  • siuntų pristatymo bendrovės „DPD Lietuva“ patikimumą garantuoja Credit info «Stipriausi Lietuvoje» sertifikatas, kuris suteikiamas tik finansiškai stabilioms įmonėms.