Lazy House robotics prekių pristatymas visada greitas, patikimas ir sutartu laiku.

Pristatymas Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

*Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 30 eurų.

Prekių atsiėmimas Lazy House robotics parduotuvėje NEMOKAMAS!

Pristatymo kaina sumuojama su prekės kaina ir galutinę kainą Jūs matote suformuoto užsakymo apačioje.

Kitos siuntų pristatymo sąlygos

Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneriai Venipak, LP express ir Omniva kurie paskirti yra laiku ir saugiai pristatyti kliento siuntinį Lietuvoje per vieną darbo dieną.

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą už papildomą mokestį:

Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute. Pristatymo dieną Jums paskambins kurjeris ir patikslins pristatymo laiką.


Pasirinkę apmokėjimo būdą grynais pinigais, prekės pristatymo metu turėkite tikslią Jūsų užsakyme nurodytą grynųjų pinigų sumą.


Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai.


Gavėjo atmintinė:

 1. Kurjeris aptarnauja ne vien tik Jus, todėl siuntas iš kurjerio stenkitės priimti per kuo trumpiausią laiką.
 2. Priėmę siuntą nepasirašykite ant P.O.D. (dokumento, įrodančio siuntos pristatymą) tol, kol neįvertinsite visų pakuočių išorės.
 3. Priėmę siuntą nepasirašykite ant P.O.D. tol, kol neįsitikinsite, kad pakuočių kiekis nurodytas dokumente atitinka Jums pristatytą pakuočių kiekį.
 4. Padėklas (paletė), kuris yra apvyniotas pakavimo plėvele, yra lygus vienai pakuotei.
 5. Radę išorinių pakuotės pažeidimų (plyšusi ar sugniužusi dėžė, atsiklijavusi lipni juosta, panaudota paprasta lipni juosta, nors žinote, kad turėjo būti su logotipu ir pan.) arba pakuočių kiekio neatitikimą, būtinai tai pažymėkite ant P.O.D. arba nepriimkite siuntos (pakuotės).
 6. Neatidarinėkite pakuočių tol, kol nepasirašėte ant P.O.D. Kurjeris atsako tik už pakuotę, o ne už pakuotės viduje esančias vertybes.
 7. Už pakuotės turinį atsako siuntos siuntėjas, todėl pastebėję prekių ar vertybių trūkumą, kreipkitės į siuntą siuntusią įmonę.

Pristatymo terminas

Jei sandėlyje esančios prekės užsakymas pateikiamas iki 14 val., ją pristatysime Jums per 1-2 darbo dienas.

Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymas gali užtrukti ilgiau. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 2 savaičių.

Pristatymas į PickUp siuntų taškus

Venipak Pickup punktai – tai Jums patogiose vietose esančios parduotuvės ar paslaugų centrai, kuriuose galite tiek priduoti, tiek atsiimti siuntą. Pickup punktai atviri tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais. Jums nebereikės niekur skubėti! Pakeliui į darbą ar į namus stabtelsite ir lengvai ir patogiai atsiimsite savo siuntą.

Atsiimti siuntas iš Pickup siuntų punkto yra itin greita ir paprasta. Kai siunta bus pristatyta į Pickup punktą, gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodyti:

 • Siuntos numeris;
 • Siuntos atsiėmimo kodas;
 • Pickup punkto pavadinimas;
 • Pickup punkto adresas;
 • Pickup punkto darbo laikas artimiausią darbo dieną.

Atsiimant siuntą Venipak Pickup punkto darbuotojui tereikės pasakyti siuntos atsiėmimo kodą, sudarytą iš 6 skaitmenų. Pickup punkto darbuotojas patikrins ar siuntos atsiėmimo kodas teisingas ir perduos Jums skirtą siuntą.

Punktai, kuriuose galima atsiimti siuntas: https://www.venipak.lt/pickup-siuntu-taskai/

Pristatymas į Paštomatus

Mes pristatome į Venipak, Omniva ir LP Express paštomatus, priklausomai nuo Jūsų užsakytos siuntos matmenų.

Atsiimti siuntas iš paštomato yra itin greita ir paprasta. Kai siunta bus pristatyta į paštomatą, gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodyti:

 • Siuntos numeris;
 • Siuntos atsiėmimo kodas;
 • Paštomato pavadinimas;
 • Paštomato adresas;

Svarbu

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

Savo klientams siūlome vieną greičiausių rinkoje pristatymo terminų.

Visus užsakymus, kai jie atvyksta pas mus, galite nemokamai atsiimti mūsų salone Vilniuje.

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas pristatant). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime paskambinę telefonu arba elektroniniu paštu  ir taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą.

Susiklosčiusi situacijai, kai Siuntos pristatymas nukeliamas kitai darbo dienai, jeigu atvykus nurodytu adresu paaiškėja, kad Gavėjas negali priimti siuntos (pavyzdžiui, nėra nurodytu adresu,atostogauja, serga ir pan.). Įforminus Procedūrą „NERASTAS“, Siuntą Gavėjui bandoma pristatyti tris darbo dienas.

Pristatymas į užsienį: esant pageidavimui prekes siunčiame į ES šalis.

Roboto vejapjovės instaliacija

Po vejapjovės įsigijimo, pagal atskirą iškvietimą gali atvykti autorizuoto serviso meistras, kuris instaliuos, pajungs ir sureguliuos įsigytą vejapjovę už papildomą mokestį.