0

Enter your keyword

Filtras

Rodomi visi rezultatai 4

NEATO SIURBLIAI

Neato siurbliai sukurti tam, kad jūsų namus išsiurbtų savarankiškai! Valanda varginančio siurbimo? Nieko panašaus! Neato robotas siurblys – siurbiantis išmanusis kompiuteris, kuris pats susikuria jūsų patalpos žemėlapį, kad ją išvalytų metodiškai, itin efektyviai ir taupant elektros energiją. Tai vienas geriausių pasirinkimų, turintiems naminių augintinių – Neato siurbliai nepalieka nei menkiausio plaukelio!

Paprastas valdymas
Neato siurbliai yra valdomi per liečiamąjį ekranėlį, esantį ant siurblio arba per mobiliąją aplikaciją. Naudojantis mobiliąja aplikacija, Neato siurblį galite valdyti bet kada, iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys. Siurbkite nuotoliniu būdu: pradėkite, sustabdykite, padarykite pertraukėlę arba pasirenkite išankstinį savaitinį siurbimo grafiką. Gaukite visus pranešimus tiesiai į savo mobilųjį telefoną.

LaserSmart™ navigacija
Neato siurbliuose yra integruota išmani navigacija, kuri kartą nuskenavusi patalpas, susikuria efektyviausią siurbimo kelio žemėlapį. Pasikeitus baldų išplanavimui, Neato siurblys, žemėlapį perprogramuoja automatiškai. Neato siurblys išsiurbia grindis po baldais, kurie turi 11 cm ar aukštesnes atramas ir pakankamai platų tarpą tarp jų. Šoniniai sensoriai atpažįsta kelyje pasitaikančias kliūtis ir padeda jų išvengti, nepadarant žalos siurbliui, o integruoti davikliai neleidžia siurbliui nuvirsti nuo laiptų. Beje, į Neato siurblių komplektaciją įeina magnetinė juosta, kuri neleidžia siurbliui važiuoti. Ja galite atskirti vaikų žaislus, ant grindų stovinčius augalus ar kt. smulkias detales, itin pažeidžiamus daiktus.

Savarankiškas sumanus valymas
Neato siurbliai yra sukurti valyti bet kokiems paviršiams: parketui, plytelėms, kilimams. Dėl 50% ilgesnio nei konkurentų šepečio, Neato siurbliai siurbia itin efektyviai: lengvai prieina prie sienų bei dėl specialios D formos puikiai išvalo patalpų kampus. Komplektacijoje yra dviejų tipų šepečiai: kombinuotas – skirtas valyti kilimus ir patalpas, kuriose auginami naminiai gyvūnai ir silikoninis – skirtas šlapiam purvui, didesniam kiekiui sąnašų, smėliui, biriems produktams. Išskirtinai Neato connected modelis turi du rėžimus: turbo – itin nešvariems paviršiams ir eco – švarai palaikyti bei energijai taupyti. Neato robotą dulkių siurblį pirkti apsimoka: jo kaina pagrįsta ne prekės ženklo vardu, bet kokybiška ir funkcionalia komplektacija.

Kaip išsirinkti tinkamiausią siurblį?
Nepasikliaukite vien išmaniųjų siurblių instrukcijomis ir atsiliepimais forumuose. Skirtingų siurblių palyginimai gali neduoti jums naudos, neįsigilinus į jūsų asmeninius poreikius.
Pasitarkite su Lazyhouse.lt konsultantais, kurie siurblius naudoja praktiškai tiek savo namuose, tiek biure. Susitarkite dėl gyvos siurblių demonstracijos, kurios metu galėsite patys matyti, kaip veikia skirtingų modelių siurbliai. Lazyhouse.lt konsultacijos nėra apribotos laiko – nevaržykite savęs ir domėkitės visais jums rūpimais klausimais. Konsultantai gali jums padėti pasirinkti siurblio modelį:

  • kad išnaudotumėte visas siurblio galimybes ir nepermokėtumėte už tas funkcijas, kuriomis tikriausiai nesinaudosite;
  • kuris yra tinkamiausias pagal jūsų patalpų plotą (šis kriterijus labai svarbus, nes išmanieji siurbliai siurbia ciklais, kurie užtrunka tam tikrą laiko tarpą. Pasirinkus netinkamą siurblį, jūsų patalpos gali būti valomos per kelis ciklus. Tuomet vietoj 1 valandos siurbimo, laikas gali pailgėti iki 5 valandų siurbimo).
  • kurio valdymas atitiktų jūsų poreikius;
  • pagal skirtingos paskirties patalpas: namams, biurui, priimamajam ir kt.

Susisiekite su mumis tel. +370 620 62220 arba el. paštu info@lazyhouse.lt. Atsakysime į jums rūpimus klausimus, padėsime išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį gaminį bei susitarsime jums tinkamą gyvos demonstracijos laiką.