Lazy House robotics nuolat tobulina prekybos įrankius, kad Jūsų apsipirkimas pas mus būtų paprastas, komfortiškas, maksimaliai saugus ir patogus. Šiai dienai galime pasiūlyti apipirkimą tiek elektroninėje erdvėje – www.lazyhouse.lt , tiek mūsų salone Vilniuje – adresu Ukmergės g. 322, verslo centre ONE.

Apsipirkdami elektroninėje parduotuvėje lazyhouse.lt , Jūs turite galimybę įsigyti norimas prekės iš bet kokio planetos taško, kur tik yra interneto prieiga.

Prie kiekvienos prekės rasite išsamų aprašymą, o jei norite gauti specialisto konsultaciją, tiesiog susisiekite su mumis Jums labiausiai priimtinu būdu: telefonu +370 620 62220, el. paštu: info@lazyhouse.lt arba tiesiog užpildykite puslapyje esančią kontaktų formą ir mes atsakysime į Jūsų užklausą dar tą pačią darbo dieną.

Jūsų saugumą internetinėje erdvėje užtikriname dirbdami tik su geriausiomis ir saugiausiomis atsiskaitymo platformomis: PayPal ir Paysera. Jus taip pat rasite galimybę atsiskaityti Jums priimtiniausią formą: grynais pinigais, pavedimu, elektronine bankininkyste, debito bei kredito kortelėmis, o taip pat suforminti lizingą, pasirinkus optimaliausią variantą.

Užsukę į Lazy House robotics saloną Vilniuje, esantį Ukmegrės g. 322, verslo centre ONE, turėsite galimybę ne tik gauti išsamią informaciją tiesiogiai iš specialistų, bet ir gyvai pamatyti Jus dominančią prekę.

Esant galimybei (dažniausiai, jei perspėjate mus bent prieš vieną dieną), mes taip pat surengsime Jums gyvą demonstraciją kelių variantų, kad Jus galėtumėte patys apsispręsti dėl Jums labiausiai tinkamo produkto ir išsklaidyti visus dažniausiai vyraujančius mitus.

Prisiminkite, kad pas mus dirba tik žmonės, kurie patys naudoja robotinę produkciją kasdieniniame gyvenime, todėl galėsite gauti ir naudingų naudojimosi bei priežiūros patarimų, kurie užtikrins, kad Jūsų technika veiktų nepriekaištingai ir suteiktų maksimalų pasitenkinimą.

JŪSŲ KREPŠELIS

  • Krepšelis tuščias.