Taip, apžiūrėti galite mūsų Lazy House robotics salone adresu: Ukmergės g. 322 (One verslo centras, 1 aukštas), Vilnius. Mes mielai Jums padėsime susipažinti su parduodamais robotais, pademonstruosime produkto galimybes ir padėsime išsirinkti tinkamiausią Jums robotą.

Pas mus Jūs rasite tik mūsų pačių išbandytus ir realiose sąlygose pasiteisinusius robotinius sprendimus. Mes taip pat prekiaujame tik robotais, kurie turi oficialią gamintojo garantiją ir palaikymą Lietuvos teritorijoje, todėl Jums neteks ateityje keisti roboto vien dėl to, kad negalite gauti jam reikiamų dalių ar susidėvinčių dalių, kaip pvz, filtrų, šluosčių, šepečių.

Užsakymą Jūs galite pateikti visais Jums patogiais būdais:
Telefonu: +370 620 62220
El. paštu: [email protected]
El. parduotuvėje, esančioje lazyhouse.lt svetainėje
Facebook puslapyje Lazy House robotics
Nusipirkti mūsų salone: Ukmergės g. 322, Vilnius

Jūsų patogumui mes aptarnaujame visas populiariausias debeto bei kredito korteles. Pas mus taip pat galima atsiskaityti pavedimu, grynais arba lizingu.

Taip. Mes bendradarbiaujame su General Financing ir SB lizingo kompanijomis. Daugiau apie pirkimą išsimokėtinai galima sužinoti ČIA.

Taip, prekes pristatome visoje Lietuvos teritorijoje per greituosius kurjerius.

Prekes pristatome per 1 – 2 darbo dienas visoje Lietuvoje.

Taip, mes esame PVM mokėtojas ir išrašome PVM sąskaitas-faktūras.

Taip, visos kainos nurodytos su PVM.

Visiems mūsų parduodamiems robotams suteikiama nuo 24 iki 36 mėn garantija. Daugiau apie garantinius įsipareigojimus galite paskaityti čia.

Taip, galimas prekės garantijos pratęsimas, plačiau apie tai skaitykite ČIA.

Mes dirbame kiekvieną darbo dieną nuo 9:00 iki 18:00, taip pat ir šeštadienį nuo 10:00 iki 15:00 val.

Jei nusipirkote robotą ir turite su eksploatacija susijusių klausimų, su mumis susisiekti galite telefonu +370 665 56777, arba el. paštu: [email protected]

Nuolaidos kodai dažniausiai skiriami kaip prizai įvairiuose žaidimuose, konkursuose ar loterijose. Apie juos pranešame savo naujienlaiškiuose, tinklapyje ir Lazy House robotics Facebook puslapyje.

Taip, prekes gali atsiimti kitas žmogus, jeigu perkate C.O.D. būdu (atsiskaitymas gavus prekes). Jeigu perkate bankiniu apmokėjimu, reikia informuoti, jog atsiims kitas žmogus.

Atlikus užsakymą ir sumokėjus, jo koreguoti nebegalima. Jeigu užsakymą atlikote, bet dar nesumokėjote, galite koreguoti – išimti ar pridėti prekių. Tokiu atveju jums reikėtų susisiekti su mumis el.paštu [email protected] arba tel. +370 620 62220.

Pirkti išsimokėtinai galite visas prekes, jei bendra pirkinio suma ne mažesnė nei 50€.

Skambinkite mums tel. +370 683 89098 arba rašykite mums el. laišką adresu [email protected]

Užsakymą pradedame vykdyti nedelsiant.

Taip. Užsakymą atšauksite paskambinę mums tel. +370 620 62220 arba el. Paštu [email protected]. Nepamirškite nurodyti savo užsakymo numerio.

Skambinkite mums tel. +370 620 62220 arba rašykite mums el. laišką adresu [email protected] ir mes jums mielai atsakysime.

Taip, prie visų mūsų parduodamų prekių yra instrukcija lietuvių kalba. Taipogi, atsiradus klausimams dėl įsigytų prekių naudojimo ir priežiūros, galima kreiptis į Lazy house robotics specialistus ir atsakys į visus klausimus.