Enter your keyword

D.U.K. (F.A.Q.)

Dažniausiai užduodami klausimai

Ne tik galima, bet ir labai rekomenduojama, juk geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti.

Lazy House robotics salone Vilniuje, Ukmergės g. 322 galėsite ne tik gyvai susipažinti su parduodamais robotais, bet ir čia pat pažiūrėti, ką jie sugeba.

Pas mus Jūs rasite tik mūsų pačių išbandytus ir realiose sąlygose pasitiesinusius robotinius sprendimus. Mes taip pat prekiaujame tik robotais, kurie turi oficialią gamintojo garantiją ir palaikymą Lietuvos teritorijoje, todėl Jums neteks ateityje keisti roboto vien dėl to, kad negalite gauti jam reikiamų dalių ar susidėvinčių dalių, kaip pvz, filtrų, šluosčių, šepečių.

Užsakymą Jūs galite pateikti visais Jums patogiais būdais:

  • Telefonu: +370 620 62220
  • El. paštu: [email protected]
  • Lazyhouse.lt svaitainėje esančioje el. parduotuvėje
  • Nusipirkti gyvai mūsų salone

Jūsų patogumui mes aptarnaujame visas populiariausias debeto bei kredito korteles. Pas mus taip pat galima atsiskaityti pavedimu arba grynais.

Taip. Mes bendradrabiaujame su tiek su General Financing, tiek su Mokilizingas kompanijomis, todėl visada turime galimybę parinkti geriausią variantą Jums. Daugiau apie pirkimą išsimokėtinai galima sužinoti čia

Taip, prekes pristatome visoje Lietuvos teritorijoje per greituosius kurjerius. Dažniausiai tai užtrunka vos vieną darbo dieną..

Taip, mes esame PVM mokėtojas ir išrašome sąskaitas-faktūras.

Taip, visos kainos nurodytos su PVM

Visiems mūsų parduodamiems robotams suteikiama 24 mėn garantija. Daugiau apie garantinius įsipareigojimus galite paskaityti čia.

Mes dirbame kiekvieną darbo dieną nuo 9:00 iki 18:00.

Jei nusipirkote robotą ir turite su eksploatacija susijusių klausimų, tai susisiekti telefonu 8 620 62220 galite kasdien, nepriklausomai nuo nurodyto darbo laiko.