Elektrinis aeratorius SMART VE 30, MTD

169.00 
Patobulintas aeratorius su papildomai sumontuotais skarifikaciniais spyruokliniais elementais. Darbinis plotis 30 cm Variklis 1000W/230 V Ašmenys fiksuotos + spyruoklinės geležtės
Daugiau

Greenworks kultivatorius G40TL be akumuliatoriaus ir kroviklio

220.00 

Jeigu ieškote įrankio, kuris padėtų jums lengvai atlikti žemės purenimo ir mulčiavimo darbus, Greenworks kultivatorius yra būtent jums skirtas įrankis! Manevringas G40TL kultivatorius su 25,4 cm freza sukurtas darbui mažuose plotuose.

Komplektacija be akumuliatoriaus ir kroviklio.

Į krepšelį

Greenworks vejos aeratorius G40DT35 be akumuliatoriaus ir kroviklio

200.00 

Jeigu ieškote įrankio, kuris padėtų jums lengvai atlikti vejos priežiūros darbus, Greenworks vejos aeratorius yra būtent jums skirtas įrankis! Įrenginys turi 20 aštrių, lanksčių nerūdijančio plieno spyruoklinių dantų, kurie padeda tvarkingai iššukuoti pasenusią žolę, samanas bei piktžoles. Tai idealus sprendimas mažiems ir vidutiniams sodams, 3200 aps./min. greičiu itin greitai pašalinantis visas piktžoles. Paminkštinta ir ergonomiška rankena, trimis lygiais reguliuojamas dantukų gylis užtikrina didesnį komfortą. Patogiai dirbant galima reguliuoti, kokį sluoksnį vejos pašalinti. Tokiu būdu tvarkoma veja bus tvarkinga ir sveika.

Į krepšelį

Greenworks vejos skarifikatorius/šukos GD40SC36 be akumuliatoriaus ir kroviklio

230.00 

Triračiu, savaeigiu Greenworks sodo karučiu patogu gabenti sunkius daiktus sode. Jo maksimali apkrova yra 100 kg, spyruoklinės pakėlimo rankenos dėka jį lengva išversti, todėl sodo darbus su šeima ir draugais atlikti bus lengviau ir maloniau. Kintamo greičio ir atbulinės eigos funkcija leidžia patogiai naudoti įrenginį, einant įprastu tempu. Papildomam saugumui užtikrinti naudojamas apsauginis paleidimo raktas.

Komplektacija be akumuliatoriaus ir kroviklio

Į krepšelį