Langų valymas – vienas nemaloniausių buitinių darbų. Ypatingai, jei langai yra dideli, sudėtingų konstrukcijų ar sunkiai pasiekiami.

Langų valymo robotas išlaisvina nuo nesibaigiančios darbų lavinos ir langų valymo darbus atlieka savarankiškai.

Jei bijote aukščio, langų valymui sugaištate daug laiko, pastangų ir greitai pavargstate, valant langus iškeltomis rankomis, pats laikas pagalvoti apie patikimą pagalbininką – langų valymo robotą. O jeigu vis dar abejojate, ar langus valo kruopščiai langų valymo robotas, atsiliepimai jums pagelbės. Pasiskaitykite tų žmonių atsiliepimus, kurie langus robotu valo nuolat ir maksimaliai išnaudoja visu langų valymo roboto privalumus.

Jei galvojate, kad langų valymo robotas tausoja sveikatą ir taupo laiką – esate visiškai teisūs. Langų valymo robotai nebijo aukščio ir susitvarko net su purviniausiais langais. Jei ir jums langų valymas nemielas – kviečiame susipažinti su pagrindinėmis robotų funkcijomis, savybėmis ir apsvarstyti galimybę išmanųjį robotą įsileisti į savo namus.

Valdymas.

Paieškos laukelyje įvedus frazę „langų valymo robotas atsiliepimai“, susidursite su daug skirtingų nuomonių turinčiais žmonėmis. Daug diskusijų susilaukia roboto valdymas, mat langų valymo robotas gali būti valdomas rankiniu būdu, pulteliu arba per mobiliojo telefono aplikaciją. Valdymo būdo pasirinkimas priklauso nuo to, ar jūs norite, kad langų valymo robotas judėtų savarankiškai, ar individualiai valdomas jūsų. Nors visi robotai turi rankinio valdymo galimybę, tačiau praktika rodo, kad dirbdami automatiniu būdu jie visgi pasiekia ženkliai geresnių rezultatų, mat jų judėjimo algoritmas yra ne tik sukurtas robotinės technikos inžinierių, bet ir itin kruopščiai ištestuotas ant skirtingų langų bei kitų paviršių.

Navigacija.

Visuose langų valymo robotuose yra integruota išmanioji navigacijos sistema. Ji užtikrina efektyviausią valymo kelią bei energijos sunaudojimą. Jei langų valymo robotas pakeliui sutinka kliūtį, jame integruoti davikliai ją atpažįsta ir padeda robotui jos išvengti. Todėl galite būti tikri, kad automatinis rėžimas yra visiškai saugus ir užtikrinantis geriausius valymo rezultatus.

Saugumas.

Skirtingi langų valymo robotas atsiliepimai, dažnai mini saugumo faktorių. Tačiau užtenka tiesiog išpakuoti ir paimti robotą į rankas, kad įsitikintumėte roboto saugiu naudojimu. Kiekviename langų valymo roboto modelyje yra integruota speciali vakuuminė sistema, kuri ne tik leidžia robotui užtikrintai judėti, bet apsaugo jį nuo nukritimo. Papildomam saugumo užtikrinimui yra naudojami garsiniai signalai bei apsauginė virvė. Vis dėlto, valant langus, rekomenduojame iš jos išvesti vaikus bei augintinius.

Valomi paviršiai.

Langų valymo robotai puikiai išvalo rėmines ir berėmes langų konstrukcijas, stiklines pertvaras, plyteles bei plaunamas sienas. Minimalus valomo paviršiaus plotas – 40 x 40 cm, o maksimalus siekia net 5 x 6 m.

Priežiūra.

Langų valymo roboto priežiūra – minimali. Didžiausias dėmesys turi būti skiriamas mikropluošto šluostėms. Po kiekvieno valymo jos turi būti nuimamos ir išskalbiamos arba pakeičiamomis naujomis. Mikropluošto šluostės yra ilgaamžės, be to, jas galima skalbti skalbimo mašina.

Nors visi langų valymo robotai iš esmės atlieka tą pačią funkciją, skiriasi jų specifikacijos, efektyvumas ant skirtingų paviršių bei valdymo galimybės. Dėl šios priežasties, maloniai kviečiame susisiekti su lazyhouse.lt specialistais ir pasikonsultuoti dėl tinkamiausio modelio pasirinkimo. Taip pat galite atvykti į mūsų pardavimo saloną Vilniuje ir skirtingus langų valymo modelius išbandyti patys.

Koks langų valymo robotas geriausias?

Atsakykite vos į kelis klausimus apie savo langus ir visiškai NEMOKAMAI gaukite Jums labiausiai tinkančių robotų variantus jau tą pačią dieną.

Langų valymo robotai

Langų valymo robotai – tobulas sprendimas, leidžiantis lengvai pasirūpinti nepriekaištinga švara, patogumu ir sutaupytu laiko.

Grįžti į sąrašą

Panašus įrašai

2 thoughts on “Langų valymas – roboto darbas

  1. Loreta parašė:

    Laba diena,
    Turiu hobot 198, valant langus lieka šešėliai, gal turite paslaptį kaip išvengti šios problemos. Ačiū.

    1. aleksej parašė:

      Gerb. Loreta,
      tai lengvai pašalinamas efektas, tik reikia nustatyti tikslią jo priežastį.
      Susisiekite prašau su mūsų konsultantais, kurių kontaktus turite vizitinėje kortelėje ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų prietais duotų būtent tokį rezultatą, kokio tikites.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *