top-7-main-img

Lazy House klientai rekomenduoja: TOP 7 išmaniųjų dovanų idėjos

Praktiškos dovanos – patiems mylimiausiems

Lazy House klientai rekomenduoja: TOP 10 išskirtinių dovanų

1. LANGŲ VALYMO ROBOTAS HOBOT 368

Mūsų klientų nuomone – langų valymo robotas vis dar išlieka pačia geidžiamiausia dovana Kalėdų proga! O ką tik pasirodęs naujas Hobot 368 modelis, kuris yra dar protingesnis ir patogesnis, bet toks pats saugus ir efektyvus, tiesiog privalo atsidurti šiemet po Jūsų eglute!

300 €

Įsigykite šią dovaną dabar ir gaukite ją per 1 d. d.!


2. Drėgno valymo robotas Hobot Legee 688

Šis drėgno valymo robotas su siurbimo galimybe yra tikra Pelenė. Taip efektyviai šveisti grindis, kaip Hobot 688 savo judančiomis šluostėmis, nesugeba joks kitas robotas pasaulyje! Išmanioji programėlė lietuvių kalba leis keisti valymo režimus, bei nustatyti darbo grafiką. Leiskite dar šiais metais apsigyventi Hobot 688 savo namuose!

649 €499 €

Įsigykite šią dovaną dabar ir gaukite ją per 1 d. d.!


3. Redmond Kavos aparatas su įmontuota kavamale SkyCoffee M1505S

Populiariausia dovana kavos mėgėjams! Tai Išmanusis kavos aparatas su įmontuota kavamale. Universalus prietaisas, dar be to yra visiškai autonominis – jis sumals kavos pupeles, išvirs kavos ir pakvies prie stalo. Leis mėgautis skania kava be vargo!

199 €89 €

Įsigykite šią dovaną dabar ir gaukite ją per 1 d. d.!


4. IROBOT BRAAVA JET M6 DRĖGNO VALYMO ROBOTAS

Ko gero pirmas toks išmanus drėgno valymo robotas! iRobot džiugina savo gerbėjus ir pristato pilnai savarankišką drėgno valymo robotą Braava Jet M6. Šis išmanusis pagalbininkas ne tik turi visas naujausių tendencijų robotikoje galimybes sudarant ir manipuliuojant namų žemėlapiais, bet ir nereikalauja iš jo savininko praktiškai jokių pastangų, kad namai spindėtų švara.

700 €

Įsigykite šią dovaną dabar ir gaukite ją per 1 d. d.!


5. Robotas dulkių siurblys Neato Botvac D7™ Connected

Neato robotai buvo tiesiog sukurti namams su gyvūnais! Ir dabar jų šeimininkai net neįsivaizduoja namų tvarkymo be šio puikaus pagalbininko. O Neato D7 turi viską ką robotika yra pasiekusi geriausio. Galingas, išmanus ir ypatingai paprastai valdomas – jis taps geriausiu Jūsų ir Jūsų gyvūno draugu.

759 €599 €

Įsigykite šią dovaną dabar ir gaukite ją per 1 d. d.!


6. LITTER – ROBOT III OPEN AIR KAČIŲ ROBOTAS – TUALETAS

Namuose murkiantis kačiukai yra tikri šeimos draugai ir puikūs sielos gydytojai! Leiskite sau mėgautis jų draugija, o kraiko valymą patikėkite Litter – Robot III Open Air robotui!

750 €

Įsigykite šią dovaną dabar ir gaukite ją per 1 d. d.!


7. DOVANŲ ČEKIS 50, 100, 200, 300, 400, 500

Prisidėkite prie savo brangių žmonių svajonių! O mes pasirūpinsime, kad Jūsų dovanotas čekis atneštų jiems didžiausią vertę!

Išskirtinis lizingo pasiūlymas


Labai tikimės, kad nesate Grinčas ir nenorite iš artimųjų pavogti vienos iš didžiausių metų šventės – Kalėdų. Norisi tikėti, kad Kalėdos jums asocijuojasi su pačiais brangiausiais žmonėmis ir tik geromis emocijomis. Jei iš anksto galvojate, kas galėtų tapti praktiška ir gera dovana mylimam žmogui, kviečiame apsvarstyti buitinių robotų asortimentą. Juk kaip tik robotai dovanoja pačius brangiausius dalykus, t.y. taupo laiką bei tausoja sveikatą.

Kalėdinės dovanos namams

Kalėdos – stebuklų metas, todėl nenustebkite, kai patys didžiausi skeptikai, gavę dovanų vieną iš namų robotų, bus jums be galo dėkingi. Juk nei vienas iš namiškių nesidžiaugia siurbdamas ar plaudamas grindis, valydamas langus bei pjaudamas veją. Todėl rekomenduojame pasidomėti, kaip jūsų buitį palengvintų ir kiek laiko sutaupytų robotai siurbliai, grindų ar langų plovėjai bei vejapjovės. Nors ką tik įvardyti robotai – populiariausi, puikios dovanų idėjos gali kilti ir besižvalgant po išmanios virtuvės robotus ar išmanius įrenginius, skirtus geros sveikatos palaikymui.

Nuo šiol laisvalaikio dovanos kur kas sumanesnės

Jei svarstote, kas gera dovana galėtų tapti aktyviems žmonėms, pasidairykite po išmaniųjų laikrodžių, daugeliui vis dar nuostabą keliančių dronų, el. transporto bei sveikatinimui skirtų prekių virtualias lentynas. Juk kiurksoti ant sofos priešais televizorių seniai nebemadinga. Verčiau atraskite išmaniųjų laikrodžių galimybes, lenktyniaukite el. paspirtukais ir surenkite smagias dronų varžytuves! Tegu jūsų išrinkta dovana tampa džiuginančia šeimos ar geros draugų kompanijos susibūrimo priežastimi.

Solidžios verslo dovanos

Daugelis savo draugų tarpe turi žmonių, valdančių savo verslą. Kaip tik tokiems draugams, dovanas išrinkti būna sunkiausia. Juk atrodo, ką puikiai besiverčiančiam verslininkui ir bepadovanosi… Tačiau šių dienų verslininkai yra itin sumanūs, tad pasirinkę išmanios dovanas, neprašausite pro šalį. Skaičiuojantys ir nuolat alternatyvas svarstantys verslininkai tikrai apsidžiaugs, gavę robotą grindų siurblį, langų valymo robotą ar vaizdo stebėjimo kamerą. Juk šie įrenginiai galėtų pakeisti dirbančius žmones ir sutaupyti daug resursų. Esame įsitikinę, kad tokios kalėdinės dovanos paliktų gerą įspūdį bei būtų itin praktiškos kiekvienam verslininkui.

Kuris robotas jums tinkamiausias?

Nesate tikri, koks robotas taptų išties gera dovana artimiesiems bei draugams? Susisiekite su LazyHouse komanda. Ji specializuojasi robotinėje technikoje ir gali išsamiai konsultuoti visais klausimais, susijusiais su jų pačių kruopščiai parinktais robotais. Išsirinkite robotą, kuris būtų skirtas ne dulkių rinkimui, o išties praktiškam panaudojimui.