Dažnai girdime, kad buitiniai robotai – vejapjovės, siurbliai, langų valymo robotai bei kiti namų pagalbininkai nėra pigūs. Turime pripažinti, kad tai tiesa, nes mūsų komandos atrinkti robotai – aukščiausios kokybės gaminiai. Išmanūs, efektyvūs ir visiškai autonomiškai robotai negali būti pigūs. Tiesa, esame matę ir pigių robotus imituojančių kopijų. Tačiau tai tėra itin prastos kokybės „žaislai“, pagaminti mažiausiomis sąnaudomis ir gerai neatliekantys net pagrindinių funkcijų. Be to, daugeliu atveju – išvis be garantijų…

Dažnai girdime, kad buitiniai robotai – vejapjovės, siurbliai, langų valymo robotai bei kiti namų pagalbininkai nėra pigūs. Turime pripažinti, kad tai tiesa, nes mūsų komandos atrinkti robotai – aukščiausios kokybės gaminiai. Išmanūs, efektyvūs ir visiškai autonomiškai robotai negali būti pigūs. Tiesa, esame matę ir pigių robotus imituojančių kopijų. Tačiau tai tėra itin prastos kokybės „žaislai“, pagaminti mažiausiomis sąnaudomis ir gerai neatliekantys net pagrindinių funkcijų. Be to, daugeliu atveju – išvis be garantijų…

Dabar apsispręsti dėl įsigijimo itin lengva!

Visus robotus mūsų specializuotame salone galite įsigyti be jokio pabrangimo! Lizingas sutartims iki 6 mėn. visiškai nieko nekainuoja, o pirmą įmoką galite mokėti net po 3 mėn.

Palūkanų norma

Sutarties sudarymo mokestis

Įmokos tvarkymo mokestis

Finansuojamas laikotarpis

0%

sutartims iki 6 mėn.

„GF Lizingo“ pavyzdys: jeigu įgyjamos prekės kaina 440 Eur, sutartis sudaroma 6 mėn., o avansas – 0 Eur, tai metinė palūkanų norma – 0 %, sandorio sudarymo mokestis – 0 %, mėnesinis tvarkymo mokestis – 0 % nuo visos kredito sumos, BVKKMN – 0 %, mėnesio įmoka – 73,34 Eur (paskutinė įmoka – 73,30 Eur), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 440 Eur.

Skolinantis kitokią nei 440 Eur sumą ar pasirinkus kitokį nei 6 mėn. sutarties terminą – nurodyti dydžiai gali skirtis. Pasiūlymas galioja sudarant sutartį iki 6 mėn. laikotarpiui.

Robotai išsimokėtinai

Norime jus nudžiuginti ir informuoti, kad visi mūsų parduodami robotai lizingu gali būti išmokėti be jokio pabrangimo! Lazyhouse.lt puslapyje išsirinkite pageidaujamą robotą. Dešinėje el. svetainės pusėje, po trumpo gaminio aprašymo, rasite mūsų partnerio lizingo akciją. Pasirinkite išsimokėjimo laikotarpį, kad pamatytumėte tikslų mėnesinės įmokos dydį.

Būtent dabar vyksta lizingo akcija, kurios metu netaikomi jokie papildomi sandorio sudarymo bei mėnesiniai tvarkymo mokesčiai, o palūkanų norma lygi 0%. Taigi, šią sutaupytą sumą, galite reinvestuoti į papildomą gaminio garantiją.

Viskas labai paprasta!

Įsidėkite norimą prekę į krepšelį, atsiskaitymo puslapyje pasirinkite GF lizingą ir pasinaudokite super lizingo akcija!

1. Susidėkite prekes į krepšelį
2. Pasirinkite GF Lizingą
3. Pasinaudokite super akcija

Kodėl robotai lizingu yra tokie patrauklūs?

Kadangi išmanūs pagalbininkai, kaip ir kita buitinė technika, nėra pigūs, dažnai perkami robotai išsimokėtinai. Tokiu būdu klientai įsigyja net ne vieną, bet kelis robotus iš karto. Sakykime, vienas populiariausių ir efektyviausių robotų siurblių Neato Botvac D5 kainuoja 720 Eur. Visą sumą iš karto atseikėti iš namų biudžeto ryžtasi ne kiekvienas. Tačiau ją išskaidžius į 10 mėn. įmokas po 82,16 Eur, daugeliui ji tampa prieinama ir „neskausminga“. Praėjus 10 mėn., robotas jau būna išvalęs kelis tūkstančius kvadratinių metrų ir sutaupęs jums keliasdešimt valandų brangaus laiko!

Arba tęskite apsipirkimą:

Robotai dulkių siurbliai
Robotai grindų plovėjai
Langų valymo robotai
langų valymo robotai
Robotai vejapjovės

į E-parduotuvę

Turite papildomų klausimų?

Jei jums kyla klausimų, kaip robotai lizingu perkami ar kokią lizingo akciją rinktis, susisiekite su mumis. Atsakysime į visus klausimus bei padėsime išsirinkti individualiai jums tinkantį robotą. Atminkite, kad robotai išsimokėtinai šiuo metu galimi be jokio pabrangimo. Pasinaudokite proga taupyti ne tik pinigus, bet ir laiką bei fizines jėgas. Verčiau laisvalaikį skirkite ne varginantiems rutininiams darbams, o mylimiems šeimos nariams, draugams bei artimiesiems.

Grįžti į sąrašą