Akumuliatorinė mobili plovykla 20V Hydroshot WG620E, Worx

125.00 
Mobilus akumuliatorinis plovikla, kurį galite naudoti bet kur Pagrindinės savybės • Dviguba funkcija – aukšto slėgio ir laistymo įrenginys •

Greenworks G10 aukšto slėgio plovimo įrenginys

79.20 

Pradedant grilio valymu ir baigiant dviračių valymu, „Greenworks“ 100 barų nešiojamas aukšto slėgio plovimo įrenginys sukurtas funkcionaliam ir universaliam naudojimui. Dėl kompaktiško gaminio dizaino jį patogu laikyti namuose. Jis turi greitus ir lengvus prispaudimo sujungimus tam, kad jį būtų galima greičiau surinkti, dėl žemo svorio centro ir plataus pagrindo labai stabilus naudojant. G10 aprūpintas penkiais skirtingais priedais (aukšto slėgio pistoletas, aukšto spaudimo žarna, aukšto slėgio putų sistemos antgalis, vandens filtras, srovės antgaliai), skirtais pašalinti ypač stipriai įsisenėjusius nešvarumus.

Greenworks G20 aukšto slėgio plovimo įrenginys

103.20 

„Greenworks“ lengvas, kompaktiškas ir lengvai saugomas aukšto slėgio plovimo įrenginys turintis 110 barų siurblį, užtikrina efektyvią valymo galią. Komplektacijoje vandens atatrankos jėgą kompensuojantis purkštuvas su greita jungtimi, taip pat greitai ir lengvai keičiamos jungtys greitesniam nustatymui. G20 aprūpintas penkiais skirtingais priedais ((aukšto slėgio pistoletas, aukšto spaudimo žarna, aukšto slėgio putų sistemos antgalis, vandens filtras, srovės antgaliai), skirtais pašalinti ypač stipriai įsisenėjusius nešvarumus.

Greenworks G30 aukšto slėgio plovimo įrenginys

111.20 

„Greenworks“ kompaktiškas, lengvas, tačiau galingas aukšto slėgio plovimo įrenginys sukurtas efektyviam valymui 120 barų siurblio dėka. Komplektacijoje vandens atatrankos jėgą kompensuojantis purkštuvas su greita jungtimi, aukšto spaudimo žarna, aukšto slėgio putų sistemos antgalis, vandens filtras, srovės antgaliai saugiam ir praktiškam naudojimui. Mėgaukitės darbu su „Greenworks“.

Greenworks G40 aukšto slėgio plovimo įrenginys

183.20 

Pradedant automobilio valymu ir baigiant kitomis aplinkui esančiomis vietomis, šis kompaktiškas ir galingas 135 barų aukšto slėgio plovimo įrenginys žymiai palengvina darbą. Purkštuvas su greita jungtimi, taip pat žarnos ritė, kad būtų galima lengvai susukti žarną. Aliuminis siurblio korpusas ir nerūdijančio plieno stūmokliai garantuoja ilgesnį siurblio tarnavimo laiką. G40 aprūpintas penkiais skirtingais priedais (aukšto slėgio pistoletas, aukšto spaudimo žarna, aukšto slėgio putų sistemos antgalis, vandens filtras, srovės antgaliai) universaliam naudojimui. Mėgaukitės darbu su „Greenworks“.

Greenworks G50 aukšto slėgio plovimo įrenginys

219.20 

„Greenworks“ 145 barų universalus ir kompaktiškas aukšto slėgio plovimo įrenginys skirtas funkcionaliam ir praktiškam naudojimui. Vandens atatrankos jėgą kompensuojantis purkštuvas su greita jungtimi. G50 įrenginys užtikrinantis aukštą vandens pralaidumą - 440 l / h, aprūpintas keliais priedais (aukšto slėgio pistoletas, aukšto spaudimo žarna, aukšto slėgio putų sistemos antgalis, vandens filtras, srovės antgaliai). Dėka įrenginio universalumo galite lengviau atlikti darbą kartu su šeima ir draugais.

Greenworks G70 aukšto slėgio plovimo įrenginys

399.20 

„Greenworks“ 180 barų universalus ir kompaktiškas aukšto slėgio plovimo įrenginys skirtas funkcionaliam ir praktiškam naudojimui. Aprūpintas išmaniąja reagavimo technologija (SRT), kuri padidina vandens srautą iki 50 proc. G70 įrenginys užtikrinantis aukštą vandems srautą - 660 l / h, parduodama kartu su keliais priedais (aukšto slėgio pistoletas, aukšto spaudimo žarna, aukšto slėgio putų sistemos antgalis, vandens filtras, srovės antgaliai). Dėl bešepetinės kintamosios srovės variklių technologijos šis aukšto slėgio plovimo įrenginys yra geriausia savo klasėje. Dėka įrenginio universalumo galite lengviau atlikti darbą kartu su šeima ir draugais.

Greenworks GDC40 Akumuliatorinis aukšto slėgio plovimo įrenginys

119.20 

Pradedant grilio valymu ir baigiant dviračių valymu, „Greenworks“ 70 barų akumuliatorinis nešiojamas aukšto slėgio plovimo įrenginys yra universalus, funkcionalus ir praktiškas. Jis lengvas, turi įmontuotą variklį bei vandens rezervuarą tam, kad būtų galima taupyti vietą. GDC40 įrenginys užtikrinantis aukštą vandens srautą - 300 l / h, komplektuojamas su keliais priedais (aukšto slėgio pistoletas, aukšto spaudimo žarna, aukšto slėgio putų sistemos antgalis, vandens filtras, srovės antgaliai). Dėka įrenginio universalumo galite lengviau atlikti darbą kartu su šeima ir draugais.