Robotai vejapjovės (31)

Akumuliatoriniai sodo traktoriukai (5)

Akumuliatorinės vejapjovės (13)

Akumuliatorinės žoliapjovės / trimeriai (19)

Akumuliatorinės krūmapjovės (24)

Akumuliatoriniai lapų pūstuvai (12)

Akumuliatoriniai pjūklai (22)

Akumuliatoriai ir krovikliai (18)

Kiti sodo įrankiai (14)

Sniego valytuvai (8)

Apsauga nuo uodų (3)

Robotai sodui

Vejos priežiūra – vienas pagrindinių nuosavų namų ir sodų savininkų darbų šiltuoju metų sezonu. Kad šeimininkai galėtų daugiau mėgautis laisvu laiku ir pramogomis lauke, į pagalbą pasitelkiami robotai sodui. Šioje Lazyhouse.lt parduotuvės skiltyje rasite keturias kategorijas: robotai vejapjovės, akumuliatoriniai įrankiai, apsauga nuo uodų bei originalios dalys ir priedai.

Robotai vejapjovės

Robotai sodui – nepamainomi išmaniųjų prietaisų entuziastų pagalbininkai, padedantys sutaupyti laiko, jėgų ir džiaugtis nepriekaištingai išpuoselėta veja. Lazyhouse.lt siūlo tik patikimų gamintojų modelius, kurie atitinka aukščiausius kokybės standartus. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti „Ambrogio“, „Worx“, „Cub Cadet“, „Husqvarna“ robotus vejapjoves. Skirtingų gamintojų ir modelių robotai sodui skiriasi savo techninėmis specifikacijomis (pavyzdžiui, baterijos talpa, kuri yra vienas iš roboto galingumo kriterijų) ir papildomomis funkcijomis. Svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis robotą vejapjovę, yra: šeimininkų įpročiai bei lūkesčiai, sklypo plotas, landšafto ypatumai, papildomos prietaiso funkcijos, komplektacija bei instaliacija. Kaip išsirinkti tinkamiausią modelį ir nepermokėti, pasidomėti galite šiame blog’o įraše: “Kaip išsirinkti robotą vejapjovę?”.

Originalios dalys ir priedai

Prireikus keisti kokią nors roboto vejapjovės dalį ar perkamame komplekte nesant reikalingo priedo, juos galite įsigyti mūsų parduotuvėje. Prekiaujame tik originaliomis ir kokybiškomis šių išmaniųjų prietaisų dalimis bei priedais. Asortimente rasite tokias prekes kaip, energijos modulis, akumuliatorius, korpusas, apsaugos, perimetro kuoliukai, perimetro kabelis, roboto vejapjovės garažas, stotelės gaubtas, 4G priedas su GPS moduliu, ultragarsinė kliūčių vengimo sistema, adapterio kabelis, išmanios ribos modulis su laidu, sieninis laikiklis, adapterio žiedas ir kt.

Akumuliatoriniai įrankiai

Robotai sodui – puikus ir pasiteisinantis sprendimas, tačiau Lazyhouse.lt komanda nepamiršta ir klientų su kitokiais poreikiais bei siūlo akumuliatorines „Worx“, „Black+Decker“ vejapjoves. Taip pat mūsų asortimente yra „Worx“ akumuliatorinis pūstuvas bei „Worx“ vejapjovės ir pūstuvo korpusai.

Apsauga nuo uodų

Atvirų erdvių mylėtojų šiltuoju metų laiku laukia vienas nemalonumas – uodai. Tiems, kas nori atsikratyti nemalonios draugijos, rekomenduojame itin kokybiškus, funkcionalius ir patrauklius uodus atbaidančius įrenginius bei jų užpildymo paketus. Mūsų atstovaujamas gamintojas „Thermacell“ sukūrė patikimą ir visiškai saugų produktą. Jis padeda išvengti vabzdžių įkandimų ir pakeičia cheminius repelentus, turinčius nepageidaujamą sąlytį su oda bei drabužiais.

Nuoširdžiai kviečiame konsultuotis su mūsų komanda. Mielai padėsime išrinkti geriausiai jūsų lūkesčius atitinkantį produktą ir pasidalinsime praktinėmis gudrybėmis. Robotai sodui – išties puikus buities pagalbininkas, kuris, tinkamai parinktas, tarnauja ilgai, savarankiškai ir efektyviai.