Enter your keyword

Robotai dulkių siurbliai

Filtras

Rezultatų: 32

Akcija! Turime demonstracinį Pagal užsakymą
[:lt]Neato Botvac Connected[:]

Neato Botvac Connected

850.00  780.00 
Akcija! Pagal užsakymą
neato botvac robotas
[:lt]Neato Botvac D85[:]

Neato Botvac D85

699.00  650.00 
Įvertinimas: 5.00 iš 5
Naujiena Pagal užsakymą
Samsung Powerbot Wi-Fi
powerbot roboto naudojimas
Turime demonstracinį Pagal užsakymą
Samsung SR10J503LU
[:lt]Samsung robotas- siurblys SR10J503LU[:]
Akcija! Tik internetu
Neato D5 botvac robotas siurblys
neato botvac connected robotas
Pagal užsakymą
Samsung Powerbot
[:lt]Samsung Powerbot[:]
Akcija! Turime demonstracinį
iRobot Roomba 980 iRobot Braava 390T
iRobot Roomba® 980

iRobot Roomba 980 + iRobot Braava 390T

1,384.00  1,249.00 
Akcija! Naujiena
Neato D7 Botvac Connected
Pagal užsakymą
Samsung VR10M703BWG
Pagal užsakymą
Samsung VR10M701BUW
Pagal užsakymą
Samsung VR10M701PU5
Naujiena Pagal užsakymą
Electrolux PI91-5BSM
Naujiena Pagal užsakymą
Electrolux PI91-5SGM
Naujiena Pagal užsakymą
Electrolux PI91-5SSM
Naujiena Pagal užsakymą
Miele Scout RX2
Pagal užsakymą
Xiaomi Mi Roborock
Akcija! Naujiena Tik internetu
Xiaomi Mi Roborock Gen. 2
Akcija! Naujiena Turime demonstracinį
Xiaomi Mi Roborock Gen. 2
Akcija! Turime demonstracinį
iRobot Roomba 980 Mamibot Mopa 380
iRobot Roomba® 980

iRobot Roomba 980 + Mamibot Mopa 380

1,274.00  1,149.00 

Robotai – tobula priemonė kovoje su dulkėmis

Šluostėms, šluotoms, gremėzdiškiems dulkių siurbliams atėjo laikas keliauti į sandėliukus. Šiandien dulkėms įveikti teks pajudinti vos vieną pirštą – tam, kad įjungtumėte šiuolaikišką prietaisą. Robotai dulkių siurbliai – neprilygstami pagalbininkai, tvarkymąsi paverčiantys maloniausia ir lengviausia buities užduotimi.

Išmanus sprendimas visoms problemoms

Net ir mažame bute grindų siurbimui tenka paaukoti bent pusvalandį. Kuo daugiau namuose kilimų ir kuo didesnis patalpų plotas, tuo nuobodesnis ir sunkesnis šis darbas. Modernūs dulkių siurbliai šiandien nė iš tolo neprimena senųjų prietaisų. Dirbtiniu intelektu patobulinti robotai – idealus pasirinkimas, leidžiantis atsisveikinti su alinančia namų ruoša.

Kokybiški, patikimų gamintojų dulkių siurbliai robotai puikiai susitvarko net su kebliausiomis užduotimis. Grindjuosčių krašteliai, smėlis, prikibęs purvas, skirtingi paviršiai, dulkių slėptuvės po baldais jiems – jokia problema. Kameromis ir jutikliais papildyti robotai dulkių siurbliai puikiai orientuojasi aplinkoje, todėl visuomet laiku grįžta prie maitinimo šaltinio.

Tokie prietaisai negadina baldų, saugiai apvažiuoja visas kliūtis ir nenukrenta laiptais žemyn. Jiems galite patikėti dulkių siurbimą net per atostogas, kai Jūsų nėra namuose. Naujausių modelių robotai gali rūpintis grindų švara periodiškai, tiksliai parinkdami veikimo galingumą pagal nešvarumų kiekį ir paviršiaus rūšį.

Kaip pasirinkti geriausią?

Robotai siurbliai turėtų būti pasirenkami pagal kelis kriterijus: valomą plotą, baterijos talpą ir veikimo principą.

  • Plotas. Nuo to, kokio dydžio erdvę norite siurbti, priklauso pageidaujamas roboto galingumas. Kuo didesnis namo ar buto plotas, tuo ilgiau siurblys veiks. Svarbu ir grindų danga – kilimams siurbti reikia daugiau galios.
  • Tūris. Jei gyvenate dideliame name, būtinai atkreipkite dėmesį į siurblio talpas. Praversti gali ir didesnis vandens rezervuaras (jei robotas atlieka grindų plovimo funkciją), ir dulkių talpa. Rekomenduojame rinktis mažiausiai 500 ml tūrio talpas dulkėms.
  • Veikimo principas. Vieni robotai dulkių siurbliai veikia pagal iš anksto susidarytą žemėlapį, kiti – reaguoja į situaciją „dabar ir čia“. Vieni turi daugybę jutiklių, kiti – vos kelis. Nuo šių savybių priklauso, kaip robotas elgiasi erdvėje – ar nesitranko į baldus, nepaklysta tarp stalo ar kėdės kojų. Svarbu ir tai, ar prietaisą lengva valdyti: rinktis galite ir tokius siurblius, kurie valdomi per išmaniuosius įrenginius.

Atidus roboto–siurblio pasirinkimas yra garantija, kad pirkinys atitiks Jūsų lūkesčius. Nebijokite kalbėtis su mūsų internetinės parduotuvės „Lazy house“ konsultantais. Patarsime ne tik dėl pagrindinių pasirinkimo kriterijų, bet ir prietaiso priežiūros. Pasirinkus geriausią variantą, teliks tik mėgautis laisvu laiku ir tvarkingais namais.