Enter your keyword

Robotai dulkių siurbliai

Filtras

Rezultatų: 12

Turime demonstracinį
[:lt]Neato Botvac Connected[:]
Turime demonstracinį
[:lt]Samsung robotas- siurblys SR10J503LU[:]
[:lt]Samsung robotas- siurblys SR10J503LU[:]

Samsung Powerbot

649.00  519.00 
Būtina konsultacija
[:lt]iRobot Roomba® 866[:]
[:lt]iRobot Roomba® 866[:]

iRobot Roomba® 866

599.00 
Būtina konsultacija
[:lt]iRobot Roomba® 886[:]
[:lt]iRobot Roomba® 886[:]

iRobot Roomba® 886

755.00 

Dulkių siurblys robotas laukia jūsų nurodymų
Jei prieš kelis dešimtmečius kas nors būtų sakęs, kad robotas dulkių siurblys valo jų namus, galvočiau, kad juokauja, svajoja arba aptarinėja knygą iš fantastikos skyriaus. Tuo metu, kai naudojomės sunkiais ir ne itin efektyviais dulkių siurbliais vien tokia mintis galėjo pasirodyti pernelyg įžūli.
Robotai keičia žmones, dirbant nemėgstamus darbus
Tačiau šiandien robotų dulkių siurblių galime rasti ne vienoje internetinėje parduotuvėje. Jų populiarumą lėmė itin patogus ir lengvas naudojimas bei nepriekaištingai atliktų valymo darbų kokybė.  Kas galėjo pagalvoti, kad greitai galėsime pamiršti apie patalpas valančius žmones, kurie šiems darbams skirdavo daug laiko ir pastangų. O kur dar visos valymo priemonės! Dabar žodis robotas nieko nestebina. Dulkių siurbliai gali būti įprasti valymo įrenginiai – jungiami laidu į elektros rozetę bei važinėjantys ratukais arba išmanūs – valdomi telefonu, kompiuteriu nuotoliniu būdu. Pasitelkus pastaruosius – valymo darbai neatrodo tokie atstumiantys ir varginantys.
Kuo robotas siurblys pranašesnis už tradicinį dulkių siurblį?
Dulkių siurblys robotas yra išmanusis įrenginys. Jis gali būti programuojamas ir valdomas nuotoliniu būdu iš mobiliojo telefono, planšetinio ar įprasto kompiuterio. Skamba fantastiškai, bet atvykstant svečiams, galite siurblį programuoti darbe, kavinėje, kine ar bet kur kitur, kur esate prisijungęs prie interneto ryšio.  Dulkių siurbliai robotai išsiurbia maksimalų patalpų plotą, apeidami kliūtis ir išvengdami trukdžių.  Jei energija baigia išsekti, o patalpa dar nebaigta valyti – robotai siurbliai patys nuvyksta į krovimo stotelę ir pasikrauna. Paskui darbą užbaigia ir šeimininko laukia švariuose namuose. Verta paminėti, kad šie išmanieji įrenginiai taupo energiją ir galią padidina tik tada, kai siurbia kilimus. Mat pastarųjų siurbimas kur kas sunkesnis.  Robotas dulkių siurblys valymui maršrutą pasirenka pats. Jis tiksliai įvertina darbo apimtis, naudojamą energiją ir darbo laiką – be jūsų pagalbos! Visomis minėtomis savybėmis įprastas dulkių siurblys pasigirti negali. Jis nėra savarankiškas, kelia triukšmą ir reikalauja jūsų sunkaus darbo bei atima daug laiko. Todėl žmonės, kartą išbandę išmanųjį dulkių siurblį, galvoja kaip senuoju siurbliu greičiau atsikratyti ir ateityje naudoti tik pažangų siurblį robotą.
Daugiau laiko sau ir savo šeimai!
Tai šių dienų šūkis. Naudodamiesi išmaniųjų technologijų teikiamais privalumais, šiandien galime sau leisti kur kas daugiau! Juk įprasta, kad skalbinius skalbia skalbimo mašinos, indus plauna indų plovyklės, o pyragą kepame orkaitėje. Tad kodėl nenaudojame roboto dulkių siurblio, skirto tvarkymui ir švaros palaikymui? Gali būti, kad išmaniojo siurblio dar neatradote dėl aukštesnės jo kainos. Tačiau šis siurblys, kaip ir kiti buitiniai prietaisai ar buitinė įranga gali būti perkami išsimokėtinai. Dabar ne viena internetinė parduotuvė skelbiasi, kad robotą dulkių siurblį galite pirkti už geriausią kainą ir išsimokėtinai. Pasidomėkite lizingo paslauga, mokant mėnesines įmokas robotas siurblys bus prieinamas kiekvienai šeimai. Apsisprendėte išsiskirti su senuoju dulkių siurbliu? Puiku, įsigykite išmanųjį dulkių siurblį ir išmainykite šokius su siurbliu namuose į šokių vakarą miesto centre!