Robotai grindų plovėjai iRobot

Kiekvienas namų šeimininkas ar šeimininkė svajoja apie du dalykus: visada švarius namus ir smagų šeimos bendravimą juose. Šiandien svajonės virsta realybe, nes visame pasaulyje žinomi gamintojai pristato inovatyvius namų valymo robotus. Susipažinkite su vienu pažangiausių – valymo robotu dulkių siurbliu iRobot.

Greičiausiai draugų ar pažįstamų namuose jau matėte dulkes siurbiantį ir nešvarumus surenkantį išmanųjį siurblį, bet ar teko stebėti, kaip grindis valo plaunantis dulkių siurblys robotas? iRobot gamintojo kūrinys Scooba efektyviai valo plytelių, PVC plokščių, medžio grindis jų nebraižydamas ir užtikrindamas išskirtinį spindesį bei gaivą. Namų valymą robotas atlieka be jokio šeimininkų įsikišimo. Robotas grindų plovėjas iRobot Scooba, pasitelkdamas infraraudonuosius spindulius, sužino, kurie plotai dar neišvalyti. Dėl integruotų aukščio jutiklių sugeba išvengti nuvirtimo nuo laiptų, savarankiškai atpažįsta kelyje pasitaikančius kilimus, kiliminę dangą ir ją apvažiuoja. Taip pat komplektacijoje pridėta virtuali siena, kuri gali uždrausti robotui pakliūti į tam tikras nustatytas teritorijas. Tad galima nesijaudinti, kad be priežiūros dirbusį siurblį rasite sugadintą, sulaužytą ar nuveikusį ne tai, ką norėtumėte.

Inovatyvus grindų valymo robotas iRobot nepalieka nei vieno abejingo, mėgstančio tobulą švarą. Tik pagalvokite – mažas, kompatiškas ir ekonomiškas įrenginys vienu metu sušluoja ant grindų nusėdusias dulkes ir šiukšles, reguliariai purškia specialią valymo priemonę, ja intensyviai valo grindis, o galiausiai surenka skysčio perteklių, kad namų gyventojai jaustų visapusišką komfortą. Manote, kad visiems darbams kokybiškai atlikti reikia daug laiko ir vieno aparato? Tiesa, plaunantis dulkių siurblys robotas yra viskas ko reikia! Visas jūsų butas bus išplautas tik vienu pakrovimu. Negrįždamas prie elektros lizdo namų pagalbininkas iRobot gali išvalyti iki 60 m2 plotą arba apie 3 vidutinio dydžio kambarius. Koks jūsų indėlis? Daugiau nei juokingas – teks paaukoti vos dešimt minučių, kol pilsite valymo skystį ir po plovimo išvalysite robotą.

Drėgno valymo robotai iRobot

iRobot Braava 390 T“ bei „iRobot Braava Jet 240“ drėgno valymo robotai ypač aktualūs praktiškiems bei laiką taupantiems asmenims. Nors jų privalumų – ne vienas, bene naudingiausia yra itin tylus ir efektyvus drėgnas valymas. Robotus naudoti itin paprastai – nesunkiai pritvirtinti ar nuimti šluostę po valymo. Judėdami po numatytą teritoriją tokie plaunantys robotai nekelia jokio triukšmo, yra ypač tylūs, tad tai dar vienas privalumas žmonėms, kurie savo namuose nori mėgautis ne tik ypatinga švara, bet ir ramybe. Esant poreikiui įvairius nešvarumus su šiais robotų modeliais galima išvalyti ne tik drėgnuoju, bet ir sausu būdu. Nesirūpinkite ir kaskart mintyse nekurkite namų valymo strategijos iš naujo – palikite tai Braava robotams. Jų veikimo metodika sukonfigūruota taip, kad pirmiausiai jie valytų pagrindinius nešvarumus, vėliau pereidami prie užkampių, ne tokių didelių dėmių ant grindų šalinimo. Viskas, ką reikia žinoti, tai tik kada plaunantis robotas turės kibti į darbą – visi kiti rūpesčiais paleidus darbui įrenginį pasimirš savaime.

Ar dar turite klausimų?

Kreipkitės į profesionalius parduotuvės lazyhouse.lt konsultantus, kurie nuotoliniu būdu jums pristatys roboto galimybes, paaiškins, kaip paprasta juo naudotis. Jie atsakys į visus kitus galvoje kirbančius klausimus, o galiausiai ir padės tinkamai parengti elektroninį užsakymą. Norite išmėginti prekę, kad įsitikintumėte jos funkcionalumu? Užsukite į sostinėje, Ukmergės gatvėje įsikūrusią mūsų parduotuvę, kur jūsų smalsumą patenkins ne vienas valymo robotas. Dulkių siurblio iRobot atsiliepimus galite rasti ir internete. Čia valymo robotų naudotojai negaili pagyrų išmaniesiems namų pagalbininkams, ilgai svajojusios moterys drąsiai prisipažįsta, kad dabar namų tvarkymas – ne prievolė, o pramoga. Prisijunkite prie jų ir mėgaukitės tobula namų švara be jokių rūpesčių.

JŪSŲ KREPŠELIS

  • Krepšelis tuščias.