Enter your keyword

Filtras

Rezultatų: 3

Ranka pasiekiama svajonė – grindų valymo robotas iRobot
Kiekviena moteris svajoja apie du dalykus: visada švarius namus ir smagų šeimos bendravimą juose. Šiandien svajonės virsta realybe, nes patikimi gamintojai pristato inovatyvius namų valymo robotus. Susipažinkite su vienu pažangiausių –  valymo robotu dulkių siurbliu iRobot.
Greičiausiai draugų ar pažįstamų namuose jau matėte dulkes siurbiantį ir nešvarumus surenkantį išmanųjį siurblį, bet ar teko stebėti grindis plaunančio roboto darbą? iRobot gamintojo kūrinys Scooba efektyviai valo plytelių, PVC plokščių, medžio grindis jų nebraižydamas, aplankydamas net sunkiausiai pasiekiamas vietas ir užtikrindamas išskirtinį spindesį bei gaivą. Namų valymą robotas atlieka be jokio šeimininkų įsikišimo. Valymo robotas dulkių siurblys iRobot Scooba, pasitelkdamas infraraudonuosius spindulius, sužino, kurie plotai dar neišvalyti, dėl integruotų aukščio jutiklių sugeba išvengti nuvirtimo nuo laiptų, savarankiškai atpažįsta kelyje pasitaikančius kilimus, kiliminę dangą ir ją apvažiuoja. Taip pat komplektacijoje pridėta virtuali siena, kuri gali uždrausti robotui pakliūti į tam tikras nustatytas teritorijas. Tad galima nesijaudinti, kad be priežiūros dirbusį siurblį rasite sugadintą, sulaužytą ar nuveikusį ne tai, ką norėtumėte.
Inovatyvus grindų valymo robotas iRobot nepalieka nei vieno abejingo, mėgstančio tobulą švarą. Tik pagalvokite – mažas, kompatiškas ir ekonomiškas įrenginys vienu metu sušluoja ant grindų nusėdusias dulkes ir šiukšles, reguliariai purškia specialią valymo priemonę, ja intensyviai valo grindis, o galiausiai surenka skysčio perteklių, kad namų gyventojai jaustų visapusišką komfortą. Manote, kad visiems darbams kokybiškai atlikti reikia daug laiko? Tik ne šiuolaikiškam robotui! Visas jūsų butas bus išplautas tik vienu pakrovimu. Negrįždamas prie elektros lizdo darbštusis namų pagalbininkas gali išvalyti iki 80 kv.m.plotą arba, paprasčiau kalbant, apie 3 vidutinio dydžio kambarius. Koks jūsų indėlis? Daugiau nei juokingas – teks paaukoti vos dešimt minučių, kol pilsite valymo skystį ir po plovimo išvalysite robotą.
Ar dar turite klausimų? Tuojau pat kreipkitės į profesionalius elektroninės parduotuvės lazyhouse.lt konsultantus, kurie nuotoliniu būdu jums pristatys roboto galimybes, paaiškins, kaip paprasta juo naudotis, atsakys į visus kitus galvoje kirbančius klausimus, o galiausiai ir padės tinkamai parengti elektroninį užsakymą. Norite išmėginti prekę, kad įsitikintumėte jos funkcionalumu? Užsukite į sostinėje, Ukmergės gatvėje įsikūrusią parduotuvę, kur jūsų smalsumą patenkins ne vienas valymo robotas. dulkių siurblio iRobot atsiliepimus galite rasti ir internete. Čia valymo robotų naudotojai negaili pagyrų išmaniesiems namų pagalbininkams, ilgai svajojusios moterys drąsiai prisipažįsta, kad dabar namų tvarkymas – ne prievolė, o pramoga. Prisijunkite prie jų ir mėgaukitės tobula namų švara be jokių rūpesčių.