Hobot Legee 7 drėgno valymo robotas

549.00 

Komplektacija:

 • robotas Hobot legee 7
 • Įkrovimo stotelė;
 • 2 HEPA filtrai;
 • 3 Atsarginiai kampiniai šepečiai;
 • 2 komplektai valymo šluosčių;
 • Vandens pripildymo indelis;
 • 4 purkštukų antgaliai;
 • 1  Instrukcija (lietuvių k.).

*Papildymas planuojamas Lapkričio 25d.

Hobot Legee 688 drėgno valymo robotas

449.00 

Komplektacija:

 • Drėgno valymo robotas Hobot Legee 688;
 • Įkrovimo stotelė;
 • AC adapteris;
 • 1  Nuotolinio valdymo pultas;
 • 3 HEPA filtrai;
 • 3 atsarginiai kampiniai šepečiai;
 • 2 komplektai valymo šluosčių (4 vnt.);
 • 1 vandens pripildymo indelis;
 • 4 purškimo antgaliai;
 • 1  Instrukcija (lietuvių k.).

Mobilioji aplikacija Lietuvių kalba!

Koks robotas grindų plovėjas geriausias?

Atsakykite vos į kelis klausimus apie savo namus ir visiškai NEMOKAMAI gaukite Jums labiausiai tinkančių robotų variantus jau tą pačią dieną.

Informacija apie gamintojus

Gamintojo pristatymas, prekių asortimentas, robotų palyginimas
hobot-inline2

LazyHouse.lt – yra oficialus Hobot langų valymo partneris Lietuvoje. Prekiaujame tik originaliais modeliais bei papildomomis jų dalimis. Todėl įsigiję šiuos produktus, būsite tikri dėl aukštos jų kokybės bei nepriekaištingo veikimo. LazyHouse.lt komanda įsipareigoja suteikti visiems Hobot parduodamiems modeliams techninį aptarnavimą bei išsamias ir, svarbiausia, praktiškas konsultacijas, susijusias su langų valymo robotais. Specializuojamės robotinėje technikoje, todėl puikiai ją išmanome. Savo klientams rekomenduojame tik tuos gaminius, kuriuos esame išbandę patys ir kurie geriausiai atitinka individualius poreikius.

official-img

Daugiau nei prieš 28 metus iRobot suprojektavo ir sukūrė robotus, kurie palengvina milijonui žmonių visame pasaulyje. Šiandien iRobot – viena iš pasaulinių lyderių buitinių robotų srityje. Parduota daugiau kaip 10 milijonų buitinių robotų, kurie kiekvieną dieną sunkiai dirba padėdami žmonėms. Jos pagrindinė būstinė įsikūrusi JAV, o atstovybės – visame pasaulyje.

Lazyhouse.lt yra oficialus pasaulyje pirmaujančios robotų bendrovės iRobot prekybos partneris Lietuvoje. Pirkdami iRobot produktą, Jūs darote ilgalaikę investiciją savo namams. Mūsų siūlomi iRobot robotai ir jų priedai yra originalūs, todėl garantuojame savo klientas ne tik techninį palaikymą, bet ir išsamias bei nemokamas konsultacijas. Esame patikimi atstovai, kurie rūpinasi savo klientais ir gali užtikrinti aukščiausią produktų kokybę.

mamibot-img

LazyHouse.lt – yra oficialus Mamibot produkcijos importuotojas Lietuvoje. Įsigiję bet kurį kompanijos gaminį, būsite užtikrinti, kad naudojatės originaliu gaminiu bei papildančiomis jų dalimis. LazyHouse.lt komanda įsipareigoja visiems Mamibot robotams ar robotizuotiems gaminiams suteikti techninį aptarnavimą bei išsamias ir, svarbiausia, praktiškas konsultacijas. Esame patikimi atstovai, specializuojantys buitinėje robotikoje, todėl puikiai išmanome robotų specifiką bei galime padėti pasirinkti geriausius robotus, atitinkančius individualius jūsų poreikius.

Popuiariausios prekės kategorijoje

Skaitykite daugiau publikacijų pagal temą: robotai grindų plovėjai

Plaunantys dulkių siurbliai – idealiai grindų priežiūrai

Hobot kompanija, daugiausia išgarsėjusi dėl langų valymo robotų, šiais metais pristatė išskirtinį robotą visapusiškai grindų priežiūrai Hobot Legee 668. Plaunantys dulkių siurbliai Hobot grindis ir siurbia, ir valo drėgnu rėžimu.

Tikras proveržis buitinių robotų rinkoje!

Drėgno valymo roboto Hobot Legee 668 darbas yra pagrįstas 4 pakopų sistema. Pirmiausia robotas susiurbia nešvarumus, paskui nuvalo dulkes sausa šluoste, vėliau purškia vandenį ant grindų ir galiausiai drėgna šluoste išvalo ant grindų likusias dėmes ar kitus sunkiau pašalinamus nešvarumus. Tokia roboto darbo sistema užtikrina nepriekaištingą grindų priežiūrą, kad net ir juodos grindys visada atrodytų švarios ir jaukios. Tai bene pirmasis tokio tipo robotas, darbą atliekantis savarankiškai ir itin efektyviai. Vedamas išmanios navigacijos, jis keliauja iš kambario į kambarį ir metodiškai valo grindis. Baigę darbą, plaunantys dulkių siurbliai Hobot patys grįžta į įkrovimo stotelę. Robote integruoti sensoriai apsaugo jį nuo nukritimo nuo laiptų bei susižalojimo. Ir jei ankstesni drėgno valymo robotai grindis valydavo it lengva dulkių šluostė, šis robotas išties išvalo bet kokio tipo grindis (marmurines, stiklines, medines, išklotas plytelėmis, linoleumu ar kita tolygia danga), nepalikdamas nė mažiausios dėmelės.

Didžiausi drėgno valymo roboto Hobot Legee 668 privalumai

Šiame robote gausu inovacijų, kurios jį padaro išties išskirtiniu.

Kad plaunantys dulkių siurbliai Hobot išvalytų iki 150 m² ploto, jiems tereikia 320 ml. vandens. Skamba neįtikėtinai, tačiau tai tiesa. Jei valytume paprasta grindų šluoste, prireiktų kone dviejų kibirų vandens. Todėl gera žinoti, kad Hobot kompanija tausoja ne tik elektros energiją, bet ir švaraus vandens resursus.

Hobot Legee 668 robotas turi talpų 500 ml šiukšlių konteinerį. Jis yra skaidrus, kad pamatytume atsitiktinai susiurbtus smulkius daiktus ar žaislų detales. Siurblio konteineris – plaunamas bei daugkartinio naudojimo.

Šis D formos siurblys ir drėgno valymo robotas gali pasigirti ilgais dulkių šepetėliais bei per visą gaminio plotį einančiomis šluostėmis. Šios iš pažiūros menkos detalės Hobot Legee 668 robotui suteikia didelį pranašumą, nes grindys lieka kur kas švaresnės, lyginant su kitais tokio tipo robotais konkurentais.

Hobot Legee 668 turi ir vieną trūkumą

Negalime sakyti, kad plaunantys dulkių siurbliai Hobot neturi trūkumų. Lietuviai yra itin reiklūs robotų atžvilgiu, todėl turime pripažinti, kad šis modelis negali susitvarkyti su grindimis, kur prisinešę itin daug purvo bei gausu plaukų. Tokiu atveju rekomenduojame naudoti kitą siurblį robotą pirminiam siurbimui ir tik po to naudoti Hobot Legee 668 grindų plovimui. Esame įsitikinę, kad dviejų pastarųjų robotų tandemas susidoros su bet kokio nešvarumo lygio grindimis. Tačiau jei patalpose išties mažai plaukų, didesnių šiukšlių ir gausių dėmių – pakaks vien šio drėgno valymo roboto Hobot Legee 668 modelio.

Lazyhouse.lt komanda visuomet pasirengusi padėti

Prieš įsigyjant bet kokį robotą, visuomet susisiekite su mumis. Esame pasiruošę atsakyti į visus jums rūpimus klausimus bei padėti išsirinkti tokius robotus, kokie galėtų tarnauti jums, o ne atvirkščiai – kad jūs tarnautumėte robotams. Taip pat parengėme du gidus: „Koks robotas tinka man?“ bei „Kaip išsirinkti drėgno grindų valymo robotą?“ – susipažinkite su jais ir sužinokite, kokie robotai tinka būtent jums.