Langų valymo robotas Ecovacs WINBOT 920

379.00 

Komplektacija:

 • Langų valymo robotas WINBOT 920;
 • Elegantiškas roboto dėklas;
 • 4 mikropluošto Valymo šluostės;
 • 1 Saugos lynas;
 • 1 Adapteris su maitinimo laidu;
 • 1 Prailgintas laidas;
 • 1 Ecovacs langų valymo skystis;
 • 1  Instrukcija (lietuvių k.).

24mėn. roboto ir baterijos garantiją.

Langų valymo robotas Ecovacs WINBOT 880

180.00 

Komplektacija:

 • Langų valymo robotas WINBOT 880;
 • 1 Nuotolinio valdymo pultas;
 • 1 Maitinimo adapteris;
 • 1 Saugos diržas;
 • 1 Prailgintas laidas;
 • 1 Saugos pod;
 • 3 Valymo pagalvėlės (rinkiniai)
 • 1 Apdailos audinys
 • 1 Instrukcijų vadovas
 • 1 Valymo tirpalas

24mėn. roboto ir baterijos garantiją.

IŠPARDUOTA

WinBot X langų valymo robotas

450.00 
 • Belaidis maitinimo šaltinis
 • Efektyvus, kelių lygių valymas
 • Gali valyti kiek įrėmintus, tiek neįrėmintus paviršius
 • Vakuumo sistema
 • "Deep Clean" režimas

Koks langų valymo robotas geriausias?

Atsakykite vos į kelis klausimus apie savo namus ir visiškai NEMOKAMAI gaukite Jums labiausiai tinkančių robotų variantus jau tą pačią dieną.

Informacija apie gamintojus

Gamintojo pristatymas, prekių asortimentas, robotų palyginimas
hobot-inline2

LazyHouse.lt – yra oficialus Hobot langų valymo partneris Lietuvoje. Prekiaujame tik originaliais modeliais bei papildomomis jų dalimis. Todėl įsigiję šiuos produktus, būsite tikri dėl aukštos jų kokybės bei nepriekaištingo veikimo. LazyHouse.lt komanda įsipareigoja suteikti visiems Hobot parduodamiems modeliams techninį aptarnavimą bei išsamias ir, svarbiausia, praktiškas konsultacijas, susijusias su langų valymo robotais. Specializuojamės robotinėje technikoje, todėl puikiai ją išmanome. Savo klientams rekomenduojame tik tuos gaminius, kuriuos esame išbandę patys ir kurie geriausiai atitinka individualius poreikius.

ecovacs_logo

Lazyhouse.lt komanda ypatingai džiaugiasi, būdami oficialu „Ecovacs“ kompanijos prekybos partneriu Lietuvoje. Mūsų siūlomi šių robotikos kūrėjų produktai pasižymi nepriekaištinga kokybe, funkcionalumu ir ilgaamžiškumu. Tai – sėkminga investicija, kuri atsiperka iš karto! Garantuojame, kad prekiaujame tik originalia „Ecovacs“ produkcija, taigi robotų entuziastai gali būti tikri, jog perka autentišką gaminį. Taip pat rūpinamės kiekvienu savo klientu, todėl teikiame išsamias nemokamas konsultacijas ir visapusišką techninį palaikymą.

Popuiariausios prekės kategorijoje

Skaitykite daugiau publikacijų pagal temą: robotai grindų plovėjai

Kruopščiausias langų valytojas – inovatyvus robotas Ecovacs Winbot

Bent du kartus per metus kruopščiai nuvalyti buto ar namo langus – būtina. Tam tenka paaukoti daug laiko ir, žinoma, daug jėgų. Na bet rezultatai visada nepaprastai malonūs… Kaip jaustumetės, jeigu langų valymas namuose būtų atliekamas kartą per mėnesį ar dar dažniau? Ir jeigu to daryti nereiktų jums patiems? Šiandien tai vos per keletą minučių gali tapti realybe, jeigu į jūsų namus atkeliaus langų valymo robotas Ecovacs Winbot.

Pasirūpinkite specialiu langų valymo skysčiu, priglauskite robotą prie valomo paviršiaus ir spustelėkite mygtuką START – tai viskas, ką reikia padaryti, kad jūsų langai būtų švarūs ir nuostabiai blizgėtų. Skamba per daug gerai, kad būtų tikra? Paslaptis paprasta: Winbot kūrėjų langų valymo robotas turi integruotą navigaciją ir inovatyvią keturių pakopų valymo sistemą bei kitų itin naudingų funkcijų, dėl kurių sugeba dirbti visiškai savarankiškai. Išmanusis robotas pats nuskenuoja valomo paviršiaus dydį, apskaičiuoja valymo greitį ir efektyvumą, o pabaigęs darbą grįžta į vietą, kurioje buvo paliktas.Keliaudamas valomu paviršiumi įrenginys atpažįsta kelyje pasitaikančias kliūtis (langų užraktus, durų rankenas ir pan.) ir jų išvengia, o dėl kampuotos formos, puikiai pasiekia visus langų kampus. Be to, šis išmanus pagalbininkas gali valyti tiek įrėmintus, tiek berėmius langų stiklus bei kitus paviršius – veidrodžius, duris.

Robotas langams valyti Ecovacs Winbot savo šeimininkus džiugina unikalia keturių pakopų valymo sistema, kuri užtikrina puikius rezultatus. Pradėdamas darbą, robotas specialiu valymo tirpalu apipurškia priekinę šluostę, kuri ima tirpinti ir sugerti ant paviršiaus esančius nešvarumus. Antroji šluostė pašalina likusį purvą. Iškart po to išmanusis įrenginys sugeria visą drėgmę ir galinėmis šluostėmis suteikia nuplautam langui nuostabaus blizgesio. Kai darbas baigtas, jums telieka nuimti robotą nuo lango, saugiai padėti iki kito valymo ir džiaugtis spindinčiais langais. Nebijokite, jeigu užmiršite, jog robotas dirba – dėl stipraus pritraukimo prie paviršiaus jis bus kantrus ir nenukris nuo lango, kol jį prisiminsite.

Ecovacs Winbot robotas – ne senamadiškas, ne konservatyvus, o draugiškas aplinkai!

Visus paviršius jis valo specialiomis mikropluošto šluostėmis, kurios puikiai absorbuoja purvą, nešvarumus ir yra daugkartinio naudojimo. Šluostėms susitepus, jums nereikės bėgti į parduotuvę ieškoti kitų. Pakaks jas nuimti ir išplauti įprastomis skalbimo priemonėmis ar net skalbimo mašina. Tad pasirinkę Winbot robotą prisidėsite prie aplinkos saugojimo.

Skirtingus langų valymo robotus jau dabar galite apžiūrėti elektroninėje svetainėje lazyhouse.lt. Čia ne tik susipažinsite su produktų funkcijomis, specifikacijomis, pamatysite informatyvių vaizdo įrašų, bet ir suradę norimą prekę, pateiksite užsakymą. O į visus klausimus atsakys darbo metu prisijungęs įmonės konsultantas. Mėgstantiems bendrauti tiesiogiai verta apsilankyti Vilniuje, Ukmergės gatvėje įsikūrusioje parduotuvėje, kur iš anksto paprašę galėsite ir išmėginti dominančią prekę. Tuomet teliks saugiai ,,įsodinti“ Winbot langų valymo robotą į automobilį ir po kelionės pradėti šiuolaikišką bei efektyvų valymą be jokių rūpesčių.

Turite papildomų klausimų?

LazyHouse.lt komanda langų valymo robotus naudoja biure bei namuose. Specialiai jums darbuotojai parengė du gidus: „Koks robotas tinka jums?“ ir „Kaip išsirinkti langų valymo robotą?“. Susipažinkite su jais, kad galėtumėte lengviau pasispręsti dėl tinkamiausio roboto. O jeigu vis dar dėl ko nors dvejojate, būtinai susisiekite su mumis. Specializuojamės robotinėje technikoje, todėl esame pasiruošę išsamiai jus konsultuoti. Nemokamai? Žinoma!