Hobot dalys ir priedai (22)

Ecovacs dalys ir priedai (12)

Neato dalys ir priedai (18)

iRobot dalys ir priedai (55)

Xiaomi dalys ir priedai (3)

Ambrogio dalys ir priedai (19)

Worx dalys ir priedai (23)

Cub Cadet dalys ir priedai (8)

Greenworks dalys ir priedai (7)

ECHO dalys ir priedai (8)

Mamibot dalys ir priedai (17)

Samsung dalys ir priedai (7)

Kitos dalys ir priedai (5)

Robotų atsarginės dalys ir priedai

Norime pabrėžti, kad išmanieji prietaisai veikia efektyviausiai tada, kai visos robotų dalys yra kokybiškos ir originalios. Todėl įsigyjant bet kokį robotą, visada rekomenduojame rinktis kuo pilnesnės komplektacijos įrenginį. Tačiau kad ir kokį robotą bepasirinktumėte, po tam tikro laiko reikia keisti susidėvėjusias dalis. Pavyzdžiui, siaučiant virusams, robotų dulkių siurblių HEPA filtrą rekomenduojame keisti kas 2-3 savaites. Mūsų salone parduodamos robotų dalys – tik originalios ir pritaikytos konkrečių gamintojų modeliams. Dėl šios priežasties visada galite būti tikri, jog savo ištikimam namų ruošos pagalbininkui perkate kokybiškas dalis ar priedus. Lazyhouse.lt salone sandėliuojame pagrindines robotų siurblių, grindų plovėjų ir langų valymo robotų dalis, rečiau naudojamas dalis užsakome iš oficialių robotų tiekėjų.

iRobot robotų dalys

Lazyhouse.lt salone daugiausia galite įsigyti iRobot gamintojo dalių ir priedų, skirtų robotams dulkių siurbliams ir grindų plovimo robotams. Pasirinkimas tikrai platus: nuo atsarginių dalių komplekto, išsiurbimo stoties, HEPA ir kitokių filtrų, sauso ir drėgno valymo bei mikropluošto šluosčių, šiukšlių konteinerių, akumuliatorių, šepečių blokų, krovimosi bazių, ratų modulių, velenų, virtualių navigacijos sienų, šiukšlių maišelių, vandens padų, kubų iki ekologiško antibakterinio grindų plovimo skysčio.

Hobot robotų dalys

Prekiaujame Hobot robotų grindų plovėjų bei langų valymo robotų dalimis. Pagrindinės robotų dalys yra šios: šluostės sausam ir drėgnam valymui, langų plovimo skystis ir jo talpykla, taip pat valymo diskas ir valymo žiedas, roboto grindų plovėjo (su siurbimo funkcija) HEPA filtrai ir šoninis šepetėlis, baterija, apsauginis lynas, prailgintuvas, valdymo pultas ir kt.

Mamibot robotų dalys

Pas mus galite įsigyti Mamibot robotinės šluotos ir robotų langų plovėjų atsargines dalis, pavyzdžiui, drėgno ir sauso valymo šluostes langų valymo robotui, poliravimo/vaškavimo bei drėgnas šluostes, vandens rezervuarą ir akumuliatorių robotinei šluotai, valymo diską ir valymo žiedą bei nuotolinio valdymo pultą, apsauginius lynus, adapterius, kroviklius, prailgintuvus ir kt. – išmaniajam langų valymo įrenginiui

Neato robotų dalys

Ne išimtis ir Neato robotų dulkių siurblių dalys: baterijos, akumuliatoriai, spiraliniai, šoniniai ir Combo šepečiai, silikoniniai šepetėliai, HEPA ir standartiniai filtrai, krovimosi stotelės, ribojimo juostos.

Samsung robotų dalys

Lazyhouse.lt salone parduodamos Samsung gamintojo robotų dalys: dulkių siurblio šėrinis, kairiniai ir dešininiai šoniniai šepečiai, akumuliatorius ir HEPA filtrai.

Konkrečios jūsų pageidaujamos robotų dalys yra parduodamos Lazyhouse.lt el. parduotuvėje. Taip pat jas galite užsisakyti mūsų salone, adresu: Ukmergės g. 322, Vilnius. Renkantis dalis konkrečiam robotui, rekomenduojame susisiekti su mūsų konsultantais, kurie mielai pataria ir padeda rasti geriausius sprendimus.

Originalios dalys sodo robotams

Esame tikri, jog džiaugiatės savo robotu vejapjove. Vis tik net ir geriausiems prietaisams ateina laikas keisti susidėvėjusias dalis. Todėl norime priminti, kad tik originalios dalys sodo robotams yra geriausias pasirinkimas. Jos idealiai atitinka gamintojo reikalavimus, yra kokybiškos bei ilgaamžės.

Nuo akumuliatorių iki diegimo komplektų

Lazyhouse.lt tiekia tik kokybišką ir laiko patikrintą produkciją. Visos internetinėje parduotuvėje ir salone parduodamos robotų vejapjovių dalys – originalios. Galite būti tikri, jog perkate tikrai konkrečiam modeliui tinkantį ir ilgai tarnausiantį produktą. Mūsų parduotuvėje parduodamos šių gamintojų modelių originalios dalys sodo robotams: „Ambrogio“, „Worx“ ir „Husqvarna“. Prekių asortimentas iš tiesų labai platus, populiariausios dalys sandėliuojamos, todėl tikėtina, jog reikiamą dalį gausite greitai. Lazyhouse.lt asortimente rasite akumuliatorius, baterijas, ekranus, diegimo komplektus, energijos modulius, korpusus, perimetro kabelius, peilius, įkroviklius/generatorius ir įkrovimo stotis, laido fiksavimo kuoliukus, ribos jutiklių blokus, transformatorius, valdymo skydelius, ratus, tarpines, tvirtinimo varžtus ir kitas prekes.

Priedai – puiki galimybė patobulinti jūsų robotą

Visada rekomenduojame pirkti kuo pilnesnės komplektacijos robotus vejapjoves. Tačiau Lietuvoje pasitaiko, kad robotai įsigyjami nepilnos komplektacijos. Tuomet reikalingos papildomos originalios dalys sodo robotams. Norintiems kuo pažangesnio sprendimo, rekomenduojame išmanųjį 4G ir GPS modulį, kuris padeda robotui vejapjovei geriau naviguoti bei greičiau dirbti. Be to, šis modulis nurodo tikslią roboto buvimo vietą realiuoju laiku. „Worx“ savo robotams rekomenduoja „RadioLink“ priedą, kuris užtikrina „Wi-Fi“ tinklo veikimą visoje vejoje. Taip pat visiems robotams vejapjovėms rekomenduojamos papildomos roboto apsaugos nuo aplinkos veiksnių – juk vis tik į šį išmanųjį prietaisą tenka investuoti nemažai lėšų, todėl norisi, kad jis tarnautų kuo ilgiau. Be to visiems prietaisams yra aktuali ultragarsinė kliūčių vengimo sistema. Išmanios ribos modulis leidžia robotui vejapjovei veikti tik jūsų pageidaujamose teritorijose. Padidinto pravažumo ratai užtikrina puikų sukibimą ant nuožulnių ir nelygių vejų, o ratų valymo rinkinys padeda robotui visada būti nepriekaištingai švariam ir tvarkingam.

Prieš įsigyjant bet kokias dalis išmaniesiems robotams, rekomenduojame susiekti su Lazyhouse.lt komanda – mielai pakonsultuosime ir padėsime išrinkti geriausius variantus kainos ir kokybės atžvilgiu. Oficialių tiekėjų originalios dalys sodo robotams skirtos tam, kad išmanieji prietaisai veiktų savarankiškai ir nesukeltų jokių rūpesčių jų savininkams.