Redmond SkyCooker M800S daugiafunkcinis puodas

redmond smart home logo

149.00 200.00 Sutaupote: 51.00  (-25%).

 • “Ready for Sky” App
 • Ypatingas 3D šildymas
 • Savo pačių sugalvotų receptų kūrimas
 • Automatinis pašildymas 24 valandas
 • Nemokami receptų rinkiniai
 • Greitesnis ir paprastesnis maisto ruošimas

Salone turime demonstracinį modelį!

  Šiuo metu prekės neturime. Dėl pristatymo sąlygų prašome spausti mygtuką „Teirautis“.

Neturime

Palyginti
array(4) {
 ["video_calworks_type"]=>
 array(3) {
  ["calworks_type"]=>
  string(3) "url"
  ["url"]=>
  array(1) {
   ["video_url_cat"]=>
   string(0) ""
  }
  ["upload"]=>
  array(1) {
   ["calworks"]=>
   string(0) ""
  }
 }
 ["video_yrl_yv"]=>
 string(0) ""
 ["image_360"]=>
 array(0) {
 }
 ["tab_shipping_delivery"]=>
 string(0) ""
}

Išmanusis puodas jūsų virtuvėje

Redmond SkyCooker M800S tai naujausias modelis su naujoviška Ready for Sky technologija. Unikalumo aukščiausiųjų technologijų prietaisui suteikia patogus valdymas per mobiliąją aplikaciją Ready for Sky bei Mastershef Lite funkcijos. Daugiafukcinis puodas SkyCooker M800S taip pat valdomas jutikliniame ekrane, kuriame integruota papildoma blokavimo funkcija bei 48 gaminimo programos.

Visapusiškas valdymas nuotoliniu būdu

Visos valdymo funkcjos Redmond SkyCooker M800S dubliuojasi specialioje mobiliojoje Redmond programėlėje “Ready for Sky”: jūs galite pilnai valdyti multifunkcinį puodą su bet kuriuo mobiliuoju įrenginiu – planšete, kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Dabar galėsite stebėti maisto gaminimo procesą, pakeisti laiką ir temperatūrą. Mėgaukitės lengvu ir paprastu maisto ruošimu su jūsų Redmond SkyCooker M800S.

Platus Redmond virėjų receptų pasirinkimas

Naujoviškam modeliui Redmond SkyCooker M800S specialiai sukurta programėlė “Ready for Sky”, talpinanti begalę Redmond virėjų sukurtų receptų. Viskas labai paprasta, tereikia išsirinkti ingridientus ir mėgstamiausią jūsų gaminimo būdą, o Redmond pagamins jūsų pageidaujamą patiekalą. Receptų rinkiniai yra nuolat atnaujinami ir jūs galėsite gauti naujausius receptus visiškai nemokamai.

Patiekalų ruošimas pagal jūsų pačių receptus

Dabar jūsų kulinarijos vaizduotei nebėra ribų. Su Redmond SkyCooker M800S ruošti maistą taps tikras malonumas. Jūsų mėgstami patiekalai bus paruošti nepraleidžiant ilgų valandų prie viryklės. Toli nuo namų arba grįžinėdami galėsite pakeliui pasinaudoti šildymo paleidimo funkcija arba atidėti šildymo startą. Ypatingo 3D šildymo dėka kepdami gausite traškią auksinę plutelę ant bet kokio kepinio ar pyrago. Galėsite mėgautis greitai ir visada šviežiai paruoštais pietumis ar vakariene.

Indukcinio kaitinimo technologija

Daugiafunkcinį puodą SkyCooker M800S nuo šiol galėsite valdyti tiesiai iš jūsų telefono, net ir būdami bet kuriame pasaulio krašte. Naudojantis R4S programėle galėsite paskaičiuoti maisto produktų ir patiekalų kaloringumą, paleisti ir sustabdyti programas, išsaugoti ir kurti receptus, pakeisti laiką ir temperatūrą net ir gaminimo proceso metu. Taip pat iki 24 valandų išlaikyti paruoštų patiekalų temperatūrą.

Patiekalų ruošimas pagal jūsų pačių receptus

Redmond Sky Cooker M800S turi Multipovar programą, su kurią ateityje galėsite gaminti pagal jūsų pačių sugalvotus receptus. Naudojant Multipovar programą galėsite nustatyti norimą laiką ir virimo temperatūrą nuo 35 ° iki 170˚C. Visą tai galėsite padaryti rankiniu būdu arba vos vienu prisilietimu iš savo išmaniojo telefono!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas ir palikite komentarą apie “Redmond SkyCooker M800S daugiafunkcinis puodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tabs None!

Tingėkite prasmingai!

JŪSŲ KREPŠELIS

 • Krepšelis tuščias.