0

Enter your keyword

Robotai vejapjovės

Būtina konsultacija
Bosch Indego robotas vejapjovė
Bosch Indego robotas vejapjovė
Būtina konsultacija
Honda Miimo HRM 310 robotas vejapjove
Honda Miimo HRM 310 robotas vejapjove
Būtina konsultacija
Honda Miimo HRM 520 robotas vejapjovė
Honda Miimo HRM 520 robotas vejapjovė
Akcija! Naujiena
WORX LANDROID L
WORX LANDROID L Robotas - Vejapjovė

WORX LANDROID L Robotas Vejapjovė

1,690.00  1,490.00 
Akcija! Naujiena
worx-m-1
WORX LANDROID M Robotas - Vejapjovė

WORX LANDROID M Robotas Vejapjovė

1,290.00  990.00 
Akcija! Naujiena
worx-s-3

WORX LANDROID S Robotas Vejapjovė

990.00  790.00 
Būtina konsultacija
Husqvarna Automover 105 vejapjovė
Husqvarna Automover 105 vejapjovė
Būtina konsultacija
vejapjove-husqvarna-automover-310
Husqvarna Automower 310 robotas vejapjovė
Būtina konsultacija
Husqvarna Automover 420 vejapjovė
Husqvarna Automover 420 vejapjovė
Būtina konsultacija
vejapjove-husqvarna-automover-310
Husqvarna Automover 315 robotas vejapjovė
Būtina konsultacija
vejapjove-husqvarna-automover-430x
Husqvarna Automover 430X robotas vejapjovė
Būtina konsultacija
vejapjove-husqvarna-automover-450x
Vejapjovė Husqvarna Automover 450X

Robotai vejapjovės – idealios vejos prižiūrėtojai

Prisipažinkite, jei gyvenate nuosavame name ir pats pjaunate veją, pravažiuodami automobiliu pro kaimynus, visada užmetate akį kitapus tvoros ir nesąmoningai užduodate klausimą – ogi kaip veją prižiūri kaimynai? Juk pavydu stebėti idealiai nupjautą veją, tarsi paruoštą tarptautinėms futbolo rungtynėms. Tokią veją norisi turėti ir prie savo namų, tačiau daug mieliau jos pjovimą iškeistumėte į vakarą su draugais ar pusdienį su šeima.

Taip! Šiandien tai padaryti visai paprasta. Tereikia įsigyti robotą vejai pjauti ir galėsite pamiršti ne tik varginantį fizinį darbą, bet ir teršalų kvapą bei keliamą triukšmą.  Robotai vejapjovės – tai puiki alternatyva visoms seno tipo vejapjovėms, nes dabar nupjauti žolę galėsite pavesti savo darželinukui. Įvedus norimo nupjauti žolės perimetrą, robotas vejoms startuoja ir palengva pjauna veją. Pritrūkus energijos, savarankiškai grįžta į įkrovimo stotį ir pats pasikrauna. Jūs galite patogiai įsitaisyti verandoje ir gurkšnodami arbatą stebėti roboto darbą. Įvairių gamintojų vejos pjovimo robotai pasižymi skirtingomis funkcijomis ir valdymo galimybėmis, tad vertėtų gilintis į kiekvieno modelio specifiką, tačiau didžiausią dėmesį, renkantis robotą-vejapjovę reikėtų atkreipti į baterijos galingumą: kuo ji galingesnė, tuo didesnio ploto veją galėsite nupjauti. Taip pat iš anksto apsispręskite dėl mulčiavimo poreikio, atkreipkite dėmesį į pjovimo plotį bei triukšmo lygį. Automatinis robotas vejapjovė tikrai jūsų neapvils. Atvirkščiai – galėsite palyginti neįtikėtinus vejos pjovimo skirtumus be menkiausių jūsų pastangų.

Gyvenate ant šlaito arba negalite pasigirti lygia veja? Ne bėda! Automatinis robotas vejapjovė gali įkopti į 25% – 35% įkalnes ir saugiai nuo jų nusileisti. Jei pakeliui sutinka kliūtį, ją apeina ir toliau tęsia pradėtą darbą. Žinoma, jei norite apsaugoti ką tik pasodintus sodinukus, vertėtų juos aptverti – tokiu būdu robotas į juos neatsitrenks ir jiems nepakenks. Dauguma vejapjovių robotų yra ne tik minimalistinio dizaino, bet reikalauja minimalios sandėliavimo vietos. Nėra nė ko lyginti su įprastomis vejapjovėmis, kurios užima dalį sandėliuko. Vejapjovė robotas įprastai telpa sandėliavimui skirtoje lentynoje. Jos minimali priežiūra – daugiau malonumas nei darbas. Tiesa, vejapjovės dažnai patraukia ilgapirščių dėmesį, todėl vejapjovės-robotai yra apsaugiti PIN kodo saugos sistema bei turi garsinę signalizaciją, kuri vagystės atveju praneša jums apie galimą pavojų.

Roboto vejapjovės kaina aukštesnė nei įprastų vejapjovių. Tačiau dėl to neturėtumėte stebėtis, nes ne jūs stumdote vejapjovę, o robotas vejapjovė dirba už jus. Jei visos sumos negalite sumokėti iš karto – robotą vejapjovę galite pirkti išsimokėtinai. Susisiekite su mumis – padėsime jums išsirinkti tinkamiausią modelį bei aptarsime įsigijimo sąlygas.