Enter your keyword

Langų valymo robotai

Akcija! Turime demonstracinį

Langų valymo robotas Hobot 198

320.00  249.00 
Įvertinimas: 5.00 iš 5
Akcija! Turime demonstracinį
[:lt]Langų valymo robotas Hobot 268[:]
[:lt]Langų valymo robotas Hobot 268[:]

Langų valymo robotas Hobot 268

320.00  249.00 
Turime demonstracinį Būtina konsultacija
[:lt]Langų valymo robotas Hobot 188[:]
[:lt]Langų valymo robotas Hobot 188[:]
Turime demonstracinį Būtina konsultacija
[:lt]WinBot W930 langų valymo robotas[:]
[:lt]WinBot W930 langų valymo robotas[:]
Būtina konsultacija
[:lt]WinBot W830 langų valymo robotas[:]
[:lt]WinBot W830 langų valymo robotas[:]
Būtina konsultacija
[:lt]WinBot W730 langų valymo robotas[:]
[:lt]WinBot W730 langų valymo robotas[:]
Būtina konsultacija
[:lt]WinBot W710 langų valymo robotas[:]
[:lt]WinBot W710 langų valymo robotas[:]

Langų valymo sezonas  ištisus metus
Kai ateina metas valyti langus, daugelis šiuos darbus atidėlioja vėlesniam laikui arba prašo pagalbos šeimos narių, nes vienam asmeniui viso namo langų valymas – pernelyg didelis iššūkis.  O ką jau kalbėti apie tuos, kurie gyvena daugiaaukščių namų viršutiniuose aukštuose ir kenčia nuo aukščio baimės. Jiems langų valymas – tikras galvos skausmas.
Naujausios technologijos lengvesnei jūsų buičiai
Laimei, išmaniosios technologijos žengia ne tik telekomunikacijų, medicinos ar kitose visuomenei svarbiose srityse, bet jos puikiai įsilieja ir į kiekvieno asmens buitį. Vienas geriausių pavyzdžių – langų valymo robotai. Tai išmanūs autonominiai įrenginiai, valdomi paprasčiausiu pulteliu. Robotas dulkių siurblys  nesibaido langų valymo darbų kaip žmonės. Jis paklusniai vykdo jūsų nurodymus ir valo vieną langą po kito. Naudotis šiuo įrenginiu itin paprasta. Daugelis modelių naudoja daugkartines šluostes, kurios puikiai valo susikaupusį purvą ir sugeria drėgmę. Langų valymo robotas, pritvirtintas prie vertikalaus paviršiaus pats apskaičiuoja efektyviausią valymo kelią ir greitį. Baigęs darbą, keliauja tiksliai į tą pačią vietą, iš kurios startavo. Jei valymo proceso eigoje energija artėja į pabaigą, išmanusis jūsų pagalbininkas apie tai praneša garsiniu signalu ir tęsią darbą, naudodamas pakaitinį energijos šaltinį. Robotas langams valyti nebūtų toks patogus naudoti ir pažangus, jei reikėtų rūpintis dėl jo saugumo. Tai viena prioritetinių gamintojo sričių. Padėjus robotą ant paviršiaus, jis prie jo prisitvirtina ir nenukrenta. Artėjant prie kliūties – rankenėlių, užraktų ar pan., naudodamas jutiklius, juos saugiai aplenkia.
Platus panaudojimo spektras
Pirkti langų valymo robotą – puikus sprendimas ne tik buitiniams vartotojams, bet ir viešbučių, kavinių, restoranų, biurų ir kitokio pobūdžio patalpų savininkams ar prižiūrėtojams. Išmanieji langų „vorai“ gali laipioti ne tik stikliniais, bet ir kitais paviršiais. Jis puikiai susidoros su nešvarumais, nusėdusiais ant plytelių, plaunamų sienų, dušo kabinų ir kitų paviršių. Biure valymo robotu galima valyti pertvaras bei didelių išmatavimų veidrodžius. Langų valymo robotas taip pat gali pasitarnauti kaip papildomas pajamų šaltinis. Įsigijus šį įrenginį, galima įdarbinti jį nuomojant specializuotoms valymo įmonėms ar teikti langų valymo paslaugas. Tai puiki proga užsidirbti papildomas pajamas, tuo labiau, kad nereikia pačiam plušėti prie langų, o tik valdyti ir minimaliai prižiūrėti savo darbo įrankį. Naudojant šį robotą, išvengsite sunkaus fizinio darbo, nereikės rizikuoti, lipant ant kopėtėlių, palangių, vonios krašto. Taip pat nereikės investuoti į buitinę chemiją. Mikropluošto servetėles galėsite skalbti kartu su kitais skalbiniais skalbimo mašinoje. Tad jei svarstėte galimybę įsigyti naują langų valymo lazdą, verčiau iškeiskite ją į robotą. Pirkti robotą apsimoka, nes toks langų valymo būdas – racionalus sprendimas, kuris palengvins kasdieninę buitį ir leis daugiau dėmesio skirti šeimai ar aistringiems laisvalaikio užsiėmimams.