Išmanusis daugiafunkcinis puodas REDMOND SkyCooker M92S

149.00 
Automatinės daugiafunkcinio puodo М92S programos lengvai paruoš jums patiekalus iš mėsos, paukštienos, žuvies, jūros gėrybių, vegetariško maisto, įvairių javų, sriubų, garnyrų, taip pat plovo, keptų patiekalų, jogurtų, tešlos, fondiu, kepinių , uogienės, konservai, desertai, gėrimai ir kt. „Multicooker“ galimybes papildo atidėto starto ir automatinio šildymo funkcijos su galimybe jį iš anksto išjungti.

Išmanusis daugiafunkcinis puodas REDMOND SkyCooker RMC-M225S

75.00 
Išmanusis daugiafunkcinis puodas «SkyCooker RMC-M225S» radikaliai išplės jūsų virtuves galimybes. Su jo pagalba galite greitai ir lengvai paruošti ne tik klasikinius pagrindinius patiekalus, dribsnius ir sriubas, bet ir gurmaniškus desertus, jogurtus, sūrius, padažus ir net iškepti duoną.

Redmond SkyCooker M800S daugiafunkcinis puodas

149.00 
 • "Ready for Sky" App
 • Ypatingas 3D šildymas
 • Savo pačių sugalvotų receptų kūrimas
 • Automatinis pašildymas 24 valandas
 • Nemokami receptų rinkiniai
 • Greitesnis ir paprastesnis maisto ruošimas

Salone turime demonstracinį modelį!

Išmaniosios svarstyklės mitybos kontrolei S-100

179.00 
 • Maisto produktų porcijų svėrimui ir kontrolei
 • Vienu metu galima sverti iki 4 skirtingų maisto produktų
 • Elektroninės, nedidėlės, patogios pernešti
 • Stiklinis paviršius – lengvas valymas ir paprasta priežiūra
 • Maitinimo šaltinis: AC adapteris su USB jungtimi arba elementai

Redmond SkyScales 741S-E išmaniosios virtuvės svarstyklės

59.00 
 • Ready for Sky App
 • Pasveria 1 gramo tikslumu
 • Baltymų, riebalų ir angliavandenių kiekio parodymas
 • Automatinis išsijungimas
 • Sportininkams, žaliavalgiams ir ne tik..
 • Nuostabi ir naudinga dovana
 • Unikalus dizainas
Salone turime demonstracinį modelį!

Išmanioji virtuvė tik tinginiams?

Argi nenuostabu, kad mus supanti aplinka tampa vis išmanesnė? Dirbame ir pramogaujame kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais, knygas skaitome skaitmeninėse skaityklėse, grįžę namo, vartus atsidarome automatiškai, o atostogaudami namus stebime nuotoliniu būdu. Visi išmanieji įrenginiai skirti tam, kad palengvintų mums buitį ir galėtume mėgautis komfortiška kasdienybe. Išmanioji virtuvė taip pat gali puikiai pritapti mūsų gyvenime.

Išmanioji virtuvė, kas tai?

Jei mes džiaugiamės technologijų teikiamomis galimybėmis ir naudomis, kodėl jų neįsileidus ir į savo virtuvę? Juk sveika ir subalansuota mityba turėtų būti vienas iš šeimos prioritetų. O paprastas išmaniosios technikos virtuvei naudojimas – tikra atgaiva šiuolaikiškoms moterims. Išmanioji virtuvė apima buitinę techniką ir buitinius prietaisus. Tokius kaip: išmanusis multifunkcinis puodas, išmaniosios svarstyklės, išmanusis virdulys ir kt. Visi išmanieji prietaisai virtuvei suteikia ne tik estetikos, patogumo, bet ir taupo laiką, optimizuoja technikos kiekį bei padeda taupyti pinigus. Pavyzdžiui, išmanusis Redmond multifunkcinis puodas gali virti, kepti, troškinti, skrudinti, virti garuose ir atlikti kitas maisto ruošimo funkcijas. Naudojantis mobiliaja programėle, galite paskaičiuoti maisto produktų ir patiekalų kaloringumą, paleisti ir sustabdyti programas, išsaugoti ir kurti receptus, pakeisti laiką ir temperatūrą net ir gaminimo proceso metu. Jums nesant namuose, nuotoliniu būdu galite maistą pašildyti ar išlaikyti norimą jo temperatūrą iki 24 valandų laiko. Skamba išties šauniai? Taip ir yra!

Ar išmanioji virtuvė išties tokia išmani?

Išmanioji buitinė technika virtuvei pasižymi tuo, kad ji gali būti valdoma nuotoliniu būdu per kompiuterį ar mobilųjį telefoną. Taigi, nereikia būti namuose, norint maistą gaminti ar šildyti. Nereikia keltis nuo sofos, norint užsikaisti ar pasišildyti vandens. Išmaniosios svarstyklės rodo ne tik tikslų maisto svorį, bet ir angliavandenių, baltymų, riebalų kiekius bei kalorijas. Išmanieji daiktai, skirti virtuvei darbus atlieka savarankiškai, iškart, kai juos nurodote arba kai kurios funkcijos veikia pagal nustatytą grafiką.

Kartą išbandę, į praeitį grįžti nenori

Vis daugiau žmonių įprastą virtuvės techniką ir prietaisus keičia išmaniaisiais, nes niekas nenori grįžti į praeitį. Turbūt nerasime nei vieno žmogaus, kuris norėtų skalbti rankomis, vietoj skalbimo automatine mašina, indus po vakarėlio su draugais plauti rankomis, o ne su indaplove. Taip yra ir su išmaniąja Redmond virtuve – kartą išbandę, atsisakyti negali.

Kaip išsirinkti išmaniuosius virtuvės pagalbininkus?

Išmaniąją virtuvę pirkti ir komplektuoti neskubėkite. Prieš įsigydami išmaniosios virtuvės gaminius, pasitarkite su Lazyhouse.lt konsultantais, kurie visus prietaisus yra išbandę patys ir naudoja praktiškai asmeniniams poreikiams. Susitarkite dėl gyvos demonstracijos, kurios metu galėsite patys išbandyti, kaip veikia jūsų pasirinktas elektroninis prietaisas. Lazyhouse.lt konsultacijos yra nemokamos ir neribojamos laike – nevaržykite savęs ir domėkitės visais jums rūpimais klausimais.

Susisiekite su mumis tel. +370 620 62220 arba el. paštu info@lazyhouse.lt. Atsakysime į jums rūpimus klausimus, padėsime išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį gaminį bei susitarsime jums tinkamą gyvos demonstracijos laiką.