Styginė žoliapjovė 2x24V gd24x2bcb (tik įrankis), Greenworks

199.99 

Mokėkite trimis lygiomis dalimis 3 x 66.66€

Pristatymas: 1–3 darbo dienos

Liko 5

Akumuliatorinė žoliapjovė ir krūmapjovė skirta vidutinio dydžio bei dideliems plotams, todėl žolę ir krūmus galima pjauti be kuro, laidų ir išmetamųjų teršalų.

  • 48V(2x24V) platforma naudoja du 24V akumuliatorius ir bešepetėlinį variklį
  • 38 cm pjovimo plotis, dvigubas 2.0mm nailoninis valas ir galimybė montuoti metalinius pjovimo peilius
  • Darbo laikas: su 2Ah akumuliatoriumi < 10-13 min., su 4Ah – < 19-23 min.
  • Didelio ir mažo greičio režimai, kintamas greitis, pusiau automatinis valo padavimas, reguliuojama dviračio tipo rankena ir nešiojimo diržas
Aprašymas

Akumuliatorinė žoliapjovė ir krūmapjovė skirta vidutinio dydžio bei dideliems plotams. Dvigubo akumuliatoriaus sistema naudoja du 24V akumuliatorius, nuosekliai tiekiančius energiją 48V varikliui. Bešepetėlinis variklis užtikrina efektyvų veikimą, o akumuliatorinė konstrukcija leidžia dirbti be kuro, laidų ir išmetamųjų teršalų.

Aliumininis kotas, reguliuojama dviračio tipo rankena ir nešiojimo diržas padeda patogiau valdyti įrenginį, nes didesnė jo svorio dalis tenka pečiams, o ne rankoms. Didelio ir mažo greičio režimai bei kintamo greičio mygtukas leidžia pritaikyti pjovimo galvutės greitį atliekamam darbui.

38 cm pjovimo plotis ir dvigubas nailoninis valas tinka žolei bei krūmams pjauti. Pusiau automatinis valo padavimas leidžia, palietus galvute paklotę, pailginti valą iki reikiamo ilgio. Tankesnei žolei ar krūmams galima sumontuoti metalinius peilius.

Pagrindinės savybės:

  • Platforma – 48V(2x24V), naudojami du 24V akumuliatoriai
  • Bešepetėlinis variklis
  • Pjovimo plotis – 38 cm
  • Darbo laikas su (2Ah) akumuliatoriumi – < 10-13 min.
  • Darbo laikas su (4Ah) akumuliatoriumi – < 19-23 min.
  • Pjovimo valo padavimas – pusiau automatinis, valo storis – 2.0mm
  • Didelio ir mažo greičio režimai bei kintamas greitis
  • Metaliniai pjovimo peiliai ir nešiojimo diržas

Suderinamumas:

  • 24V akumuliatoriai tinka 24V platformos įrankiams, įskaitant vejapjoves, žoliapjoves, gyvatvorių žirkles, grandininius pjūklus ir elektrinius įrankius.
  • Akumuliatoriai taip pat naudojami 48V(2X24V) platformos įrenginiuose.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie akumuliatoriai naudojami įrenginiui?

Įrenginys naudoja du 24V akumuliatorius, kurie nuosekliai tiekia energiją 48V varikliui.

Koks yra pjovimo plotis?

Pjovimo plotis yra 38 cm.

Ar galima pjauti ne tik žolę, bet ir krūmus?

Taip. Žolei ir krūmams pjauti naudojamas dvigubas nailoninis valas, o tankesnei augmenijai galima sumontuoti metalinius peilius.

Kaip reguliuojamas pjovimo greitis?

Įrenginyje yra didelio ir mažo greičio režimai bei kintamo greičio mygtukas, leidžiantis reguliuoti pjovimo galvutės greitį pagal atliekamą darbą.

Papildoma informacija
Platforma48V (2X24V)

Dalis prekės aprašymo gali būti parengta naudojant dirbtinį intelektą, todėl aprašyme gali pasitaikyti netikslumų, o nuotraukos gali nežymiai skirtis nuo faktinės prekės. Jei konkreti savybė, funkcija, komplektacija ar suderinamumas Jums yra svarbūs, prieš pirkdami pasitikslinkite informaciją su mūsų specialistais.

0 atsiliepimų
0
0
0
0
0

Atsiliepimai

Išvalyti filtrus

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.