Enter your keyword

Grindų valymas

Filtras

Rezultatų: 11

Darbas grožio salonuose, kirpyklose, SPA centruose ar medicinos klinikose reikalauja tempo, estetikos, higienos. Susitvarkyti ir priimti kitą klientą reikia greitai, o tvarkymas ir grindų plovimas kartais užima daugiau laiko nei norėtųsi. Siūlome išbandyti išmaniuosius grindų valymo robotus – kelis jų galite rasti ir šioje skiltyje.

Paprastas valdymas

Kiekvienas valymui skirtas prietaisas gali puikiai pasitarnauti ir kaip grindų plovimo robotas. Integruota valymo sistema be didelio vargo gali surinkti plaukus, pūkelius, dulkes, taip pat su šiuo robotu surenkamas ir purvas. Visus robotus galima valdyti pasitelkus išmanųjį telefoną, tad prietaiso darbo kontroliavimas tikrai nesukels sunkumų.

Skirtingos specifikacijos – skirtingiems poreikiams

Kiekvienas robotas pasižymi skirtingomis specifikacijomis. Kirpykloms siūlome rinktis „Neato Botvac“ arba „iRobot Roomba“ robotą, kuris turi itin didelį šiukšlių konteinerį bei efektyvų filtrą. Taip bus galima nesukti galvos dėl sudėtingo prietaiso valymo, nes vos prisipildžius, konteineris ir filtras gali būti nesunkiai išimtas ir ištuštintas. Be to Neato robotas taip pat turi patogų combo šepetį, kuris nesunkiai susitvarko su įvairaus tipo plaukais, o Roomba puikiai pasitarnaus, jei turite kilimėlių ar kiliminės dangos . Eco režimas leis sutaupyti energijos, o pats prietaisas neblaškys dėmesio, nes galingas variklis veikia tyliai ir efektyviai.

Mamibot grindų plovimo robotas turi integruotą platesnį šepetį, todėl gali greičiau išvalyti didesnį plotą. Didesni ratukai leidžia efektyviau judėti tiek ant plytelių, linoleumo ar kilimų, todėl gali išvalyti bet kokį paviršių. Dar vienas šio roboto privalumas – tai galimybė pasirinkti skirtingus valymo režimus. Šis grindų valymo roboto modelis puikiai tinka ir SPA centruose.

Visi grindų valymo robotai patys automatiškai grįžta į krovimosi stotelę, todėl Jums nereikės rūpintis dėl senkančios baterijos ar jos keitimo. Darbas salone, kosmetologijos kabinete ar kirpykloje gali būti daug paprastesnis ir efektyvesnis, kai visus valymo darbus už Jus atlieka išmanusis robotas.

Jei norite įsitikinti jų veiksmingumu, siūlome išbandyti demonstracinius modelius. Atvykite į mūsų robotų saloną ir išsirinkite Jums tinkamiausią ir patikimiausią grindų valymo robotą. Dirbkite paprasčiau ir lengviau, o su išmaniuoju robotu Jūsų salono grindys visada atrodys lyg ką tik iš išvalytos.

Reikia konsultacijos dėl grindų plovimo roboto? Susisiekite su mumis!