Enter your keyword

Langų valymas biurams

Filtras

Rezultatų: 9

Akcija! Turime demonstracinį

Langų valymo robotas Hobot 198

320.00  275.00 
Įvertinimas: 5.00 iš 5
Akcija! Turime demonstracinį Pagal užsakymą
[:lt]Langų valymo robotas Hobot 268[:]
[:lt]Langų valymo robotas Hobot 268[:]

Langų valymo robotas Hobot 268

320.00  275.00 
Turime demonstracinį Pagal užsakymą
[:lt]Langų valymo robotas Hobot 188[:]
[:lt]Langų valymo robotas Hobot 188[:]
Turime demonstracinį Pagal užsakymą
[:lt]WinBot W930 langų valymo robotas[:]
[:lt]WinBot W930 langų valymo robotas[:]

Biuro langų valymas dažniausiai užima ne tik labai daug laiko dėl didelio langų skaičiaus ir dydžio, bet taip pat pareikalauja nemažai energijos ir pastangų. Todėl šiandien langų plovimo robotas puikiai pasitarnauja ne tik kaip išmanus prietaisas namų buityje, bet tinka ir darbo aplinkoje.

Speciali sistema ekstremalioms situacijoms

Bene visų mūsų langų valymo robotai turi 3 automatinius valymo režimus, o taip pat ir galimybę valdyti rankiniu būdu. Dalis robotų turi valdymo sistemą, kurią reguliuoti galima mobiliuoju telefonu. Tam reikia turėti „Android“ arba „iOS“ operacine sistema paremtą išmanųjį telefoną ir parsisiųsti programėlę.

Kiekvienas langų valymo robotas taip pat turi daugkartines šluostes, kurias lengva pakeisti ir išplauti. Dėl galingo vakuuminio siurblio šie atrinkti langų valymo robotai puikiai tinka dideliems tiek rėminimas, tiek berėmiams langams bei išorinei jų pusei valyti, nes robotas gali išsilaikyti ant bet kokio vertikalaus paviršiaus. Jei dirbate stiklinio dangoraižio pastate, Jums neprireiks langų valytojų paslaugų, nes šį darbą gali atlikti langų plovimo robotas.

Taip pat nemažai robotų turi integruotus lazerinius jutiklius, kurie leidžia ne tik aptikti kliūtis, bet taip pat ir automatiškai numatyti lango dydį bei apskaičiuoti jo plotą, taip parenkant optimaliausią valymo kelią. Svarbu akcentuoti, kad robotai turi veikti kartu su apsauginiu lynu, kuris leis apsaugoti robotą jam valant langus itin dideliame aukštyje staiga dingus elektros tiekimui.

Kiti privalumai

Langų valymo paslaugos biure gali atsieiti nemažai pinigų, o vienas langų valymo robotas bus ilgai tarnaujanti, bet greitai atsiperkanti investicija į ateitį. Be to, šie robotai taip pat turi kelių tipų mikrošluostes, kurių pagalba langai yra ne tik nuvalomi drėgnuoju būdu, bet taip pat ir nupoliruojami.

Tai, kiek laiko užtruks valymas, priklauso ne tik nuo roboto galingumo ir valymo greičio, bet ir nuo lango dydžio. Apie pradedamą ir baigiamą darbą robotai praneša garsiniu signalu, todėl apie pradėtą darbą tikrai nepamiršite. Langų plovimo robotas taip pat gali valyti ir veidrodžius bei plyteles.

Tegul langų valymas bus lengvas ne tik namuose, tačiau neužims daug laiko ir biure. Pasirinkite Jums tinkamiausią robotą, išbandykite demonstracinį modelį mūsų salone, o kilus klausimams, Jums padės mūsų konsultantai.