Lazy House robotics jau daugiau nei šešis metus padeda užimtiems žmonėms nedirbti po darbo.

Pas mus rasite ne tik geriausius robotikos prekinius ženklus, bet taip pat itin kokybišką sodo techniką, įdomius virtuvės sprendimus bei akumuliatorinius įrankius visiems gyvenimo atvejams.

Tai laiką tausojantis ir patogus būdas pasirūpinti nuolatine vejos būkle. Tai yra preciziškai nupjautos, ypatingai žalios ir minkštos lyg kilimas vejos paslaptis! Savo kieme naudojant vejos pjovimo robotą, žolė yra nuolatos tręšiama, tad auga dar žalesnė ir minkštesnė.

Atvykite ir apžiūrėkite skirtingų gamintoju robotus vejapjovės. Pamatykite skirtumus, sužinokite, kaip teisingai rinktis patį robotą ir ko reikia, kad Jūsų veja būtų visada nupjauta ir atrodytų tobulai!

Kur ir kada

Šį šeštadienį 07.02 kviečiame Jus artimiau susipažinti su robotais vejapjovėmis!

Verkių g. 44, Vilnius (PC UNIDECO)

Susipažinkite su vejos robotais

Užtikrina nepriekaištingą rezultatą. Šie prietaisai veja gali rūpintis kasdien. Dėl dirbtinio intelekto robotas tiksliai įvertina ataugusios žolės aukštį ir pjovimo poreikį. Jis lengvai patrumpina ir vos 1 mm ataugusius stiebelius.

Taupo laiką. Robotai vejapjovės yra vieni savarankiškiausių robotų, todėl jiems galima patikėti darbą be jokios priežiūros. Jis laiku grįžta įkrauti akumuliatoriaus ir automatiškai parenka skirtingų zonų pjovimo cikliškumą, kad užtikrinti tolygų žolės nupjovimą visame sklype. Yra ekonomiški ir ekologiški. Vejapjovės robotai sunaudoja nedaug elektros energijos. Šiuolaikiški modeliai, kuriuose įmontuotos saulės baterijos, elektros poreikį sumažina dar labiau. Robotams nereikia kuro – tokiu būdu neteršiama gamta.

Ambrogio robotai vejapjovės (20)

Worx robotai vejapjovės (8)

G-Force robotai vejapjovės (2)

Greenworks robotai vejapjovės (5)

Cub Cadet robotai vejapjovės (10)