Robotas dulkių siurblys Xiaomi Roborock S6 (Baltas)

530.00 649.00 Sutaupote: 119.00  (-18%).

  Šiuo metu prekės neturime. Dėl pristatymo sąlygų prašome spausti mygtuką „Teirautis“.

Neturime

Palyginti
array(4) {
 ["video_calworks_type"]=>
 array(3) {
  ["calworks_type"]=>
  string(3) "url"
  ["url"]=>
  array(1) {
   ["video_url_cat"]=>
   string(0) ""
  }
  ["upload"]=>
  array(1) {
   ["calworks"]=>
   string(0) ""
  }
 }
 ["video_yrl_yv"]=>
 string(43) "https://www.youtube.com/watch?v=S_hNEbjwbf8"
 ["image_360"]=>
 array(0) {
 }
 ["tab_shipping_delivery"]=>
 string(0) ""
}

Dar galingesnis bei išmanesnis, su plovimo funkcija maksimaliai švariems namams.

Kvapą atimantis siurbimas

Susiurbia kiekvieną šiušklytę net ir iš giliausių kilimo pluoštų.

Valymas ir programavimas kiekvienam kambariui

Namų tvarkymas dar niekada nebuvo toks lengvas.Šis robotas-siurblys lazerio pagalba programėlėje sukuria Jūsų namų žemėlapį net 98% tikslumu, todėl puikiai atpažįsta visus Jūsų kambarius. Aplikacijoje galėsite nustatyti vieno ar keletos kambarių valymą, ar net visų namų.

Protingesnis ir greitesnis

Naudodamasis galingu 32 bitų 4 branduolių procesoriumi, tokiu pačiu kokius naudoja išmaniuosiuose telefonuose, apskaičiuoja geriausią ir greičiausią maršrutą kiekvienam kambariui valyti, nepraleisdamas nė vieno namų centimetro.

Aptinka kliūtis ir jų išvengia

Kol Roborock S6 tvarkysis Jūsų namuose, Jūs galėsite ilsėtis. Kadangi jis turi daugybę jutiklių, kurie jam suteikia 360° atstumo suvokimą, o visa tai robotui padeda naviguoti, apsaugant Jūsų namų dekorą, sustabdant jį nuo kritimo ar padedant išvengti roboto siurblio pastrigimo.

Nuleiskite nematomas sienas

Ribokite draudžiamas važiuoti vietas išmaniai be jokių magnetinių juostų! Programėlėje galite nubrėžti virtualius barjerus arba no-go ribas, kurios gali būti nuo 0,4 m. iki 10 m. dydžio. Naudokitės jomis tuomet, kai norite apsaugoti tas vietas į kurias robotas neturėtų važiuoti.

Kvapą gniaužiantis siurbimas

Ypač galingas siurbimas! Naudodamas 1500rpm greičiu sukamą ventiliatorių bei pažangias oro srauto sistemas, gali pakelti net AA baterijas, taip pat puikiai susiurbia purvą bei augintinių plaukus tiek nuo medinių grindų, tiek nuo kilimų.

Švelnus ir tvirtas

Visiškai naujas šepetys, turintis net 250 % didesnį šerelių tankį. Šie šereliai yra minkštesni, bet net ir sukdamiesi 1350rpm greičiu, išlieka švelnūs Jūsų grindims, puikiai susitvarkydami su dulkėmis.

Itin tylus siurbimas

Šis siurblys yra 50% tylesnis nei S5, turintis pažangią garso slopinimo konstrukciją , todėl garsą paverčia malonesniu garsu, kuris netrukdo net ir valant vėlai vakare.

2 in 1 siurbimas + drėgnas valymas

Kad Jūsų grindys blizgėtų, tiesiog uždėkite vandens rezervuarą kartu su mikropluošto valymo audiniu, pareguliuokite drėgnumą ir mėgaukitės siurbimu bei valymu vienu metu.

array(4) {
 ["video_calworks_type"]=>
 array(3) {
  ["calworks_type"]=>
  string(3) "url"
  ["url"]=>
  array(1) {
   ["video_url_cat"]=>
   string(0) ""
  }
  ["upload"]=>
  array(1) {
   ["calworks"]=>
   string(0) ""
  }
 }
 ["video_yrl_yv"]=>
 string(43) "https://www.youtube.com/watch?v=S_hNEbjwbf8"
 ["image_360"]=>
 array(0) {
 }
 ["tab_shipping_delivery"]=>
 string(0) ""
}
More
Gamintojas

Xiaomi

Roboto klasė

Basic

Siurbiamoji galia

Vidutinis siurbimas

Pritaikytas besišeriantiems

Ne

Valdymo tipas

Mobilioji aplikacija, Wi-Fi

Žemėlapio funkcija (mapping)

Yra

Plovimo funkcija

Yra

Rekomenduojamas plotas

iki 70 m2

Veikimo laikas per 1 pak

180 min.

Įkrovimo laikas (min)

240 min.

Baterijos tipas

Ličio-jonų

Baterijos talpa

5200mAh

Dulkių konteinerio talpa (ml)

480

Triukšmo lygis (dBA)

58

Savarankiškai tęsia darbą po pasikrovimo

Taip

Programuojama darbotvarkė

Yra

Draudžiamų vietų atskyrimas

Virtuali siena

Aukštis

9.7

Svoris (kg)

3.5

Garantinis laikotarpis

24 mėn.

Garantija akumuliatoriui

6 mėn.

Valymo laikas (min)

150 min.

Filtras

HEPA

Vandens rezervuaro talpa (ml)

140

Buitiniai robotai Lietuvoje vis dar skendi mitų ir stereotipų verpetuose. Daugumai sunku patikėti, kad varginantis fizinis darbas dulkių siurbliu gali būti pakeistas autonominiu robotu, kuris siurbia savarankiškai ir tuomet – kai jūs to norite. Robotų siurblių gamintojų ir modelių daugėja, tad susiduriame su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas siurblys robotas privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Todėl pateikiame keletą esminių kriterijų, kurie lemia idealaus siurblio roboto pasirinkimą.

Kaip išsirinkti robotą-siurblį?

Buitiniai robotai Lietuvoje vis dar skendi mitų ir stereotipų verpetuose. Daugumai sunku patikėti, kad varginantis fizinis darbas dulkių siurbliu gali būti pakeistas autonominiu robotu, kuris siurbia savarankiškai ir tuomet – kai jūs to norite. Robotų siurblių gamintojų ir modelių daugėja, tad susiduriame su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas siurblys robotas privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose.Todėl pateikiame keletą esminių kriterijų, kurie lemia idealaus siurblio roboto pasirinkimą.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?

Šluojantį robotą rinkitės nedidelio ploto patalpoms, pvz. butams, kuriose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Šis robotas yra tylesnis ir dažnai patrauklesnis finansiškai, jūs nepermokate už galią, kuri nėra būtina lygioms grindims sutvarkyti. Atkreipkite dėmesį, kad šluojantis robotas nėra tinkamas tiems, kas namuose laiko besišeriančius naminius gyvūnus ar turi kilimų. Tai – ekonominis pasirinkimas. Siurbiantis robotas yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni – ir priklausomai nuo modelio, gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius. Šio tipo siurbliai pasižymi itin didele siurbimo galia, todėl yra tinkami bet kokiems grindų ar kilimų paviršiams.

Siurbiamas plotas

Tai esminis kriterijus, renkantis siurblį robotą. Šiuo klausimu patartina papildomai pasikonsultuoti su specialistais, nes galima labai lengvai apsigauti. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas puikiai susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tuomet reikia atlikti skaičiavimus, kokį robotą pasirinkti, kad nepermokėtumėte ir efektyviai išnaudotumėte siurblio roboto galimybes. Šis pasirinkimo kriterijus bus neatsiejamas nuo siurblio baterijos tipo, darbo rėžimo pasirinkimo, galingumo bei konteinerių talpos parametrų.

Pasižiūrėkite į savo baldus

Prieš pasirenkant robotą siurblį, visada įvertinkite baldų kojelių aukštį. Labai svarbu, kad siurblys robotas darbuotųsi ir po jais, kad Jums nereikėtų tuo rūpintis atskirai. Jeigu aukščio neužtenka vos kelių milimetrų – mes siūlome pakelti baldą ant specialių nematomų baldinių padukų, Dažniausiai užtenka minimaliai pakelti baldus, kad robotas galėtų po jais palysti ir išvalyti. Jei baldo kojelių aukštis yra žemas bet kuriam robotui, rekomenduojame 1-2 kartus (priklausomai nuo poreikio) atitraukti baldą ir paleisti darbuotis robotą siurblį.

Gyvūnai namuose

Jei namuose auginate besišeriančius gyvūnus, rinkitės tik specializuotos modelius, skirtus gyvūnų plaukams siurbti. Nors su gyvūnų plaukų siurbimu susidorotų beveik visi robotai siurbliai, tačiau nespecializuoti robotai po tokio siurbimo reikalauja didesnės jų pačių priežiūros. Auginantiems gyvūnus, rekomenduojame pasitarti su konsultantu, kad jis galėtų įvertinti specifinius jūsų poreikius.

Alergiškiems žmonėms

Žmonėms, linkusiems į alergijas bei sergančius kvėpavimo ligomis, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką. Svarbu ne tik pačio HEPA filtro turėjimas, bet ir jo dydis (didesni filtrai sugeba per ta patį laiką išfiltruoti didesnį oro kiekį) bei klasė (kuo aukštesnė klasė, tuo smulkesnes daleles filtrai sugeba sulaikyti).

Garantinis aptarnavimas ir techninis palaikymas Lietuvoje

Nuo roboto siurblio įsigijimo vietos tiesiogiai priklauso garantinis aptarnavimas, laikotarpis bei techninis palaikymas. Robotą įsigijus internetu ne Lietuvoje ir jam sugedus, pirkėjai atsiduria sudėtingose situacijose, nes dažniausiai pardavėjai vengia atsakomybės arba roboto siuntinėjimas pirmyn atgal ir taisymas atsieina tiek pat, kiek kainuoja įsigyti naują. Kad taip neatsitiktų, rinkitės patikimus robotų siurblių pardavėjus, domėkitės garantinėmis sąlygomis bei techniniu palaikymu.Kadangi apžvelgėme pagrindinius roboto siurblio pasirinkimo kriterijus, dabar tikrai bus ženkliai lengviau įvertinti, kurie iš jų yra svarbesni būtent jums.

Suprantame, kad vien bendrų patarimų gali ir neužtekti galutiniam sprendimui priimti, todėl nuoširdžiai rekomenduojame prieš pirkimą gauti nemokamą konsultaciją iš profesionalių konsultantų. Visi mūsų darbuotojai buitinius robotus naudoja savo kasdieniniams poreikiams tiek namuose, tiek darbe, todėl mes galime palyginti ne tik techninius robotų parametrus, bet ir pasidalinti naudingais praktiniais patarimai iš realaus gyvenimo.

Taip pat į daug klausimų galėtų atsakyti gyva jus dominančių robotų demonstracija, kurios metu galėsite matyti, kaip veikia robotai siurbliai, tarpusavyje palyginti kelis modelius, išbandyti skirtingas funkcijas bei valdymo būdus. Kviečiame apsilankyti mūsų salone Ukmergės 322, Vilniuje ir gauti tikrai išsamią ir objektyvią informaciją.

Koks robotas siurblys geriausias?

Atsakykite vos į kelis klausimus apie savo namus ir visiškai NEMOKAMAI gaukite Jums labiausiai tinkančių robotų variantus jau tą pačią dieną.

0 Klientų (0 Įvertinimų)
Efektyvumas0
Siurbimo laikas0
Naudojimosi patogumas0
Triukšmingumas0
Ar patogu naudoti aplikaciją?0
Įvertinkite LazyHouse robotics specialistų aptarnavimą0
Ką sako mūsų klientai... Palikite savo įvertinimą
Rikiuoti pagal:

Parašyk pirmą atsiliepimą.

User Avatar
Array
(
  [0] => rating_option_avatar
  [1] => rating_option_name
  [2] => rating_option_email
  [3] => rating_option_title
  [4] => rating_option_comment
  [5] => rating_option_score
  [6] => rating_option_like
  [7] => rating_option_share
)
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Rodyti daugiau
{{ pageNumber+1 }}
Palikite savo įvertinimą

Kiek laiko naudojates?

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas ir palikite komentarą apie “Robotas dulkių siurblys Xiaomi Roborock S6 (Baltas)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tabs None!

Tingėkite prasmingai!

JŪSŲ KREPŠELIS

 • Krepšelis tuščias.