Redmond SkyKettle M170S-E virdulys

redmond smart home logo

99.00 

Atsiskaitant su
 • Ready for Sky App
 • Žadintuvas
 • Jutiklinis valdymas
 • Nerūdijantis plienas
 • Temperatūros jutiklis
 • Triguba apsauga
 • Geriausia dovana įkurtuvių proga
  Pristatymas 1-2 d.d. visoje Lietuvoje.
  Atsiėmimas salone Vilniuje tą pačią darbo dieną.
 • Lizingo skaičiuoklė
We return the price difference
Palyginti
array(4) {
 ["video_calworks_type"]=>
 array(3) {
  ["calworks_type"]=>
  string(3) "url"
  ["url"]=>
  array(1) {
   ["video_url_cat"]=>
   string(0) ""
  }
  ["upload"]=>
  array(1) {
   ["calworks"]=>
   string(0) ""
  }
 }
 ["video_yrl_yv"]=>
 string(43) "https://www.youtube.com/watch?v=fXhjeQktZNA"
 ["image_360"]=>
 array(0) {
 }
 ["tab_shipping_delivery"]=>
 string(0) ""
}

“Juodasis perlas” jūsų virtuvėje

Išmanusis SkyKettle M170S-E virdulys – tai naujas Smart home modelis iš Redmond kolekcijos namams. Išmaniajame virdulyje įdiegtas nuotolinis prietaiso valdymas, kurio pagalba galėsite lengvai ir greitai kontroliuoti SkyKettle M170S-E veiklą iš bet kur pasaulio kampelio. Šiuolaikinio dizaino ir įspūdingų funkcijų gausa bei dėmesys detalėms paverčia SkyKettle M170S-E virdulį tikruoju “Juoduoju perlu” jūsų virtuvėje.

Palaiko temperatūrą iki 12 valandų

Patogios mobiliosios aplikacijos Ready for Sky pagalba nepaisant atstumo galėsite paleisti vandens kaitinimą arba nustatyti pageidaujamą vandens kaitinimo pradžios laiką. SkyKettle M170S-E palaiko pasirinktą temperatūrą iki 12 valandų, todėl visada turėsite paruošto užkaitinto vandens gardžiai kavai. Jutiklinio ekrano dėka šį nuostabų SkyKettle M170S-E virdulį rankiniu būdu naudoti taip pat paprasta ir lengva, kaip ir valdyti jį toli nuo namų.

Atsibuskite su Redmond

Taip pat aplikacijoje rasite ir žadintuvą, po kurio suveikimo galima momentaliai įjungti vandens kaitinimą. Kai išeisite iš dušo SkyKettle M170S-E jau bus užviręs vandenį. Dabar nebereikės gaišti brangaus rytinio laiko. Nuo šiol jūsų rytas bus žvalesnis, nes prasidės su puodeliu garuojančios arbatos ar kvapniosios kavos.

Saugumas pirmoje vietoje

SkyKettle M170S-E ne tik protingas elektros prietaisas, bet ir itin saugus. Joje įrengta automatinė atsijungimo funkcija vandeniui užvirus, kai nėra vandens arba nuėmus nuo stovo. Tribuga apsauga, šilumos jutiklis ir specialus plastikinis plieninis paviršius suteikia SkyKettle M170S-E pranašumo kitų virdulių tarpe. SkyKettle M170S-E virdulio 5 vandens virimo režimai leis pasirinkti jums tinkamiausią temperatūrą nuo 40 ° C, 55 ° C, 70 ° C, 85 ° C, 95 ° C iki 100 ° C, tiek ruošiant savo mėgiamą arbatą, tiek šildant kūdikio maistelį.

Geriausia dovana įkurtuvių proga

SkyKettle M170S-E virdulio korpusas pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. SkyKettle M170S-E naujoviškio dizaino, todėl išskiria iš visų kitų išmaniųjų virdulių. Puikiai dera prie bet kokio interjero virtuvės. Tai nuostabi dovana mamai, sesei ar draugei. Neapsirinksite pasirinkę šį virdulį kaip įkurtuvių dovaną, nes kiekviena nauja šeimininkė apsidžiaugs gavusi dovanų išmanųjį SkyKettle M170S-E.

Žvalūs rytai ir ramūs vakarai

Galite būdami dar lovoje pakaitinti vandenį ryto kavai ar arbatai, kuri padės jums pabusti. Keliaudami namo po dienos darbų, pakeliui galėsite įjungti SkyKettle M170S-E virdulį, kad grįžę galėtumėte pasimėgauti ir atsipalaiduoti prie raminančios arbatos puodelio. Visa tai tik vieno mygtuko paspaudimu iš išmaniojo telefono!

array(4) {
 ["video_calworks_type"]=>
 array(3) {
  ["calworks_type"]=>
  string(3) "url"
  ["url"]=>
  array(1) {
   ["video_url_cat"]=>
   string(0) ""
  }
  ["upload"]=>
  array(1) {
   ["calworks"]=>
   string(0) ""
  }
 }
 ["video_yrl_yv"]=>
 string(43) "https://www.youtube.com/watch?v=fXhjeQktZNA"
 ["image_360"]=>
 array(0) {
 }
 ["tab_shipping_delivery"]=>
 string(0) ""
}

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas ir palikite komentarą apie “Redmond SkyKettle M170S-E virdulys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tabs None!

Tingėkite prasmingai!

JŪSŲ KREPŠELIS

 • Krepšelis tuščias.