Enter your keyword

Parrot Mambo dronas

Parrot Mambo dronas

Akcija!
  • Sukurtas žaidimams
  • Su mini patranką, 50 ''šovinių''ir suspaustuku daiktams laikyti
  • Iki 9 minučių skrydžio
  • Pasikrauna vos per 30 minučių

119.00  109.00 

  Pristatymas 1-2 d.d. visoje Lietuvoje.
Atsiėmimas salone Vilniuje tą pačią darbo dieną.
IŠSIMOKĖTINAI be pabrangimo iki 6 mėnesių laikotarpiui!
Išsimokėjimo laikotarpis:
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.

Geriausia dovana

Parrot Mambo - tai dronų dronas, papildantis Parrot Minidrones serijos dronų gretas. Puiki idėja, jeigu norite artimąjį nustebinti taip, kad Jūsų dovaną atsimintų ilgam. Šis Parrot kūrinys sujungia drono patartį su virtualia realybe.

Būkite snaiperiu

Solo arba komandoje, Parrot Mambo visada kovinės padėties ir pasiruošęs žaidimams. Pritvirtinkite patranką ir tegul žaidimas prasideda. Taikykitės į savo oponentus-dronus arba išbandykite įgūdžių žaidimus: šaudymą į stiklinių piramidę arba kamuoliukų svaidymą. Galima įsidėti iki šešių kamuoliukų. Jie nekenksmingi, todėl atėjo Jūsų laikas laimėti varžybas!

Tapkite transporteriu

Sugalvokite kažką neįprasto ir nustebinkite kitus. Komplektacijoje rasite ir čiuptuvą/ranką, taigi galėsite ne tik atlikti akrobatinius triukus, bet ir skraidinti mažus daiktus! Atverkite savo vaizduotę: viskas yra įmanoma. Jis gali išlaikyti daiktus (iki 4 g), pakelti juos į orą ir padėti žemyn, kur norėsite Jus.

Paprasta ir veiksminga kontrolės sistema

Dėka pažangių skrydžio kontrolieriaus ir aukštos kokybės daviklių, Mambo yra lengva valdyti. Taip lengva, kad net jei jo nenkontroliuosite, jis išlieks stabilus! Visą valdymą perima Autopilotas. Bet palaukite, tai dar ne viskas: avarijos atveju - įjungimo-išjungimo sistemos dėka varikliai automatiškai sustoja. Vienintelis apribojimas jam gali būti tik jūsų pačių vaizduotė!

Free Flight App

Parsisiųskite Free Flight programėlę ir būsite pasiruošę pramogoms, nes atėjo laikas įdomiems skrydžiams ir akrobatiniam skraidymui! Atbulinė eiga, apsisukimai, apsivertimai į abi puses, ar net pakilimas nuo delno yra įmanomi iš jūsų išmaniojo telefono. Niekas jūsų negalės sustabdyti.

Leiskite savo vaizduotei atsiskleisti

Parrot Mambo valdyti ir keisti parametrus galėsite per Free Flight programėlę, kuri padės išplėsti žaidimų galimybes. Visada matysite kiek liko baterijos ir skrydžio laiką. Skristi galėsite iki 9 minučių, o pasikrauna vos per 30 minučių. Naudodami išmanųjį įrenginį skrydžio atstumas gali siekti iki 20 metrų. Leiskite savo vaizduotei atsiskleisti, nes atėjo laikas įdomiems skrydžiams.

Svoris

63 g be priedų

Suderinamumas

iOS 7 ir naujesnė
Android 4.3 r naujesnė

Skraidymo laikas

iki 9 min

Krovimosi laikas

30 min

Baterija

550 mAh LiPo

Vaizdas

300,000 pikselių
60 FPS vertikali kamera

Bluetooth

V4.0 BLE jungtis
20 m naudojant išmanųjį įrenginį
60 m naudojant Parrot Flypad valdymo pultą

Kompektacija

Mambo dronas-žaislas, mini patranką ir 50 ''šovinių'', suspaustukas daiktams laikyti, USB laidas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Parrot Mambo dronas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *