Enter your keyword

Parrot Bebop 2 FPV dronas

Parrot Bebop 2 FPV dronas

  • Parrot Cockpitglasses akiniai ganatuoja tobulą FPV (pirmo asmens vaizdas)
  • Free Flight Pro App pažangiam skrydžiui
  • Aukštos raiškos vaizdo kokybė
  • Naudokite ir ore, ir po vandeniu
  • iki 25 min skrydžio su pilnai pakrauta baterija
  • Autonominių skrydžių planavimas
  • Sveria mažiau kaip 500 g

699.00 

  Pristatymas 1-2 d.d. visoje Lietuvoje.
Atsiėmimas salone Vilniuje tą pačią darbo dieną.
IŠSIMOKĖTINAI be pabrangimo iki 6 mėnesių laikotarpiui!
Išsimokėjimo laikotarpis:
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.

Tobulas derinys svaiginantiems skraidymo pojūčiams

Sukomplektuoti Parrot Skycontroller 2 ir Cockpitglasses akiniai padės jūsų dronui Bebop 2 pademonstruoti savo geriausius sugebėjimus. Plaukiokite ir nardykite gilyn po vandeniu ežerų gelmėse su FPV (pirmo asmens vaizdo) akiniais ir fiksuokite aukštos kokybės nuotraukas. Dabar turite galimybę tyrinėti anksčiau neprieinamas vietas ir mėgaudamiesi fotografuoti nuostabius vaizdus ne tik ore, bet ir po vandeniu.

Pasinerkite į dangaus platybes

Patirkite jausmą tarsi pats sėdėtumėte drone ir matytumėte vaizdą iš jo perspektyvos! Skriskite iki 2 km su naujuoju Skycontroller 2 valdymo pultu ir skrajokite iki 25 min su pilnai pakrauta baterija! Mėgaukitės aukštos raiškos vaizdo kokybe naudojant Parrot Cockpitglasses akinius ir naują FreeFlight Pro programėlę. Platus 90 laipsnių vaizdas suteiks Jums visapusišką satisfakciją. Parrot Cockpitglasses yra labai patogūs dėvėti, jausmas lyg dėvėtumėte įprastus akinius.

Filmuokite ir fotografuokite it profesionalai

Parrot Bebop 2 yra tvirtas ir patikimas. Sukurtas naudojimui tiek vidaus patalpose tiek lauke. Tai geriausias laisvalaikio dronas, sveriantis mažiau kaip 500 g. Vienu baterijos pakrovimu garantuoja 25 minučių skrydį. Parrot Cockpitglasses akiniai suteiks Jums FPV (First Person View) galimybę peržiūrėti visus savo skrydžius. Jausmas lyg patys dalyvautumėte skrydyje. Lengvai transportuojamas Bebop 2 galite imti visur su savimi, todėl bet kur ir bet kada galėsite fiksuoti geriausias akimirkas iš dangaus.

Skrydis iki 2 km ir intensyvi kontrolė

Valdomas iš Parrot Skycontroller 2 Bebop 2 turi optimizuotą ``Wi-Fi`` ryšio apsaugą su vaizdo perteikimu planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone. Dabar galėsite įveikti iki 2 km atstumus. Kontroliuokite savo Bebop 2 pakilimą ir nusileidimą, skriskite ten, kur norite, ir grąžinkite jį atgal vos vieno mygtuko paspaudimu. Parrot Skycontoller 2 dviejų valdiklių dėka valdysite droną dar tiksliau. Lengvai keisite kryptį ir gausite tikslią informaciją realiu laiku.

Parsisiųskite programėlę ir panerkite į skrydį

Free Flight Pro pagalba garantuojamas pažangus skrydis. Sukurta naudojimui su FPV akiniais, kad pilnai pasinertumėte į malonumų sūkurį. Visi jūsų maršrutai, nuotraukos, filmai ir duomenys išsisaugo. Jūs galėsite juos lengvai rasti ir pasidalinti savo pasiekiamais per ``YouTube``. Galite kurti labai tikslius autonominio skrydžių planus, reguliuodami aukštį, greitį, posūkio kampą ir tt). Pats laikas pradėti!

Komplektacija

1 Bebop 2 dronas
1 didelės talpos baterija
1 įkrovėjas
1 USB kabelis
1 Parrot Skycontroller 2 valdymo pultas
1 išmaniojo telefono ir planšetės laikiklis
1 Parrot FPV akiniai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Parrot Bebop 2 FPV dronas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *