Enter your keyword

Moneual ME770 Style

[:lt]Moneual ME770 Style[:]
[:lt]Moneual ME770 Style[:]
[:lt]Moneual ME770 Style[:]
[:lt]Moneual ME770 Style[:]
[:lt]Moneual ME770 Style[:]
[:lt]Moneual ME770 Style[:]
[:lt]Moneual ME770 Style[:]
[:lt]Moneual ME770 Style[:]
[:lt]Moneual ME770 Style[:]
[:lt]Moneual ME770 Style[:]
[:lt]Moneual ME770 Style[:]
[:lt]Moneual ME770 Style[:]
[:lt]Moneual ME770 Style[:]
[:lt]Moneual ME770 Style[:]
[:lt]Moneual ME770 Style[:]
[:lt]Moneual ME770 Style[:]

Moneual ME770 Style

595.00 

  • Siurbimo + Drėgno valymo funkcija
  • Smart Vision navigacijos sistema
  • LiFePo4 galinga baterija
  • Aukštis vos 8,5 cm
  Pristatymas 1-2 d.d. visoje Lietuvoje
IŠSIMOKĖTINAI be pabrangimo iki 6 mėnesių laikotarpiui!
Išsimokėjimo laikotarpis:
Mėnesinė įmoka:
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.

Suteikiama garantija: 24 mėn. Pratęsti garantiją

AR JIS TINKA MAN?

Grindų siurbimas + Drėgnas valymas

Hibridinis ME770 Style leidžia siurbti arba atlikti drėgną valymą, taip pat atlikti abi funkcijas vienu metu. Šoniniai ir pagrindiniai šepečiai padeda siurbiant, o daugkartinio naudojimo mikro pluošto šluostė ir vandens rezervuaras atlieka drėgną grindų valymą. Hibridinio valymo funkcija rekomenduojama naudoti ant kietų grindų paviršių.

Smart Vision Mapping technologija

Sensorių bei kameros Smart Vision Mapping technologijos pagalba per trumpiausią laiką ME770 Style racionaliai išvalo reikiamą plotą. Ši sistema per lubų skenavimą leidžia robotui nustatyti savo lokaciją, judėti ten, kur dar nebuvo valyta.

Siurbimas

Dviem šoniniais šepetėliais robotas kruopščiai išvalys susikaupusius nešvarumus ir susiurbs juos. Įjungus specialią kampų valymo programą, siurblys kruopščiai išvalys patalpų perimetrą.

Drėgnas valymas

Talpus 150ml rezervuaras mikropluošto šluostę gali drėkinti 3 valandas, tad grindys visą roboto darbo laiką bus šluostomos drėgnai, tad net prilipęs purvas, kurio neįveikia oro srovė, bus nuvalytas.

Kadangi ME770 Style yra vos 85 mm aukščio – jis puikiai valo po įvairiais baldais – sofomis, lovomis ir kitose įprastais siurbliais sunkiau išvalomose vietose.

Galinga baterija

Moneual ME770 Style turi aplinkai draugišką ir galingą naujausios kartos ličio geležies fosfatų (LiFePo4) bateriją, tarnaujančią 3 kartus ilgiau nei kitos robotuose šiuo metu naudojamos baterijos. Ši baterija gali būti įkraunama/iškraunama net 1000 kartų.

Intensyvaus valymo funkcija

Moneual ME770 Style turi intensyvaus valymo funkciją. Esant dideliam užterštumui viename konkrečiame plote robotas vieno mygtuko paspaudimu pradeda intensyviai valyti plotą, esanti 1m² srityje.

Atidėtas valymas

Jūsų Moneual ME770 Style gali valyti 2 atidėjimo režimais: 1. Atidedant valymą 1 val. nuo nustatymo. 2. Valo tuo pačiu metu kiekvieną dieną.

[:en

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Moneual ME770 Style”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Buitiniai robotai Lietuvoje vis dar skendi mitų ir stereotipų verpetuose. Daugumai sunku patikėti, kad varginantis fizinis darbas dulkių siurbliu gali būti pakeistas autonominiu robotu, kuris siurbia savarankiškai ir tuomet – kai jūs to norite. Robotų siurblių gamintojų ir modelių daugėja, tad susiduriame su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas siurblys robotas privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose.

Todėl pateikiame keletą esminių kriterijų, kurie lemia idealaus siurblio roboto pasirinkimą.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?

Šluojantį robotą rinkitės nedidelio ploto patalpoms, pvz. butams, kuriose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Šis robotas yra tylesnis ir dažnai patrauklesnis finansiškai, jūs nepermokate už galią, kuri nėra būtina lygioms grindims sutvarkyti. Atkreipkite dėmesį, kad šluojantis robotas nėra tinkamas tiems, kas namuose laiko besišeriančius naminius gyvūnus ar turi kilimų. Tai – ekonominis pasirinkimas. Siurbiantis robotas yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni – ir priklausomai nuo modelio, gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius. Šio tipo siurbliai pasižymi itin didele siurbimo galia, todėl yra tinkami bet kokiems grindų ar kilimų paviršiams.

Siurbiamas plotas

Tai esminis kriterijus, renkantis siurblį robotą. Šiuo klausimu patartina papildomai pasikonsultuoti su specialistais, nes galima labai lengvai apsigauti. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas puikiai susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tuomet reikia atlikti skaičiavimus, kokį robotą pasirinkti, kad nepermokėtumėte ir efektyviai išnaudotumėte siurblio roboto galimybes. Šis pasirinkimo kriterijus bus neatsiejamas nuo siurblio baterijos tipo, darbo rėžimo pasirinkimo, galingumo bei konteinerių talpos parametrų.

Pasižiūrėkite į savo baldus

Prieš pasirenkant robotą siurblį, visada įvertinkite baldų kojelių aukštį. Labai svarbu, kad siurblys robotas darbuotųsi ir po jais, kad Jums nereikėtų tuo rūpintis atskirai. Jeigu aukščio neužtenka vos kelių milimetrų – mes siūlome pakelti baldą ant specialių nematomų baldinių padukų, Dažniausiai užtenka minimaliai pakelti baldus, kad robotas galėtų po jais palysti ir išvalyti. Jei baldo kojelių aukštis yra žemas bet kuriam robotui, rekomenduojame 1-2 kartus (priklausomai nuo poreikio) atitraukti baldą ir paleisti darbuotis robotą siurblį.

Rankiniu ar nuotoliniu būdu valdomas robotas?

Robotai siurbliai nuotoliniu būdu valdomi per mobiliąsias aplikacijas, gali būti integruojami į viso „protingo“ namo sistemą. Jūs jau dabar galite lengvai programuoti savo robotą, stebėti valymo eigą, kaupti valymo istoriją, matyti roboto sudaromą patalpų žemėlapį ir gauti statuso pranešimus. Šiuo metu kaip tik šios krypties tobulinimui daugiausia dėmesio skiria didžiausi robotų siurblių gamintojai. Galimybė „bendrauti“ su robotu nuotoliniu būdu yra itin patogi. Jūs galite inicijuoti siurbimą, pavyzdžiui, iš darbo ar esant pakeliui namo ir grįžus įžengti į švarius namus patiems ar su svečiais. Mobilioji aplikacija suteikia galimybę matyti savo robotą „iš vidaus“. Ateityje tai leis nurodyti konkrečius valymo plotus ar pvz. uždaryti nepageidaujamus, nenaudojant jokių barjerinių priemonių.

Gyvūnai namuose

Jei namuose auginate besišeriančius gyvūnus, rinkitės tik specializuotos modelius, skirtus gyvūnų plaukams siurbti. Nors su gyvūnų plaukų siurbimu susidorotų beveik visi robotai siurbliai, tačiau nespecializuoti robotai po tokio siurbimo reikalauja didesnės jų pačių priežiūros. Auginantiems gyvūnus, rekomenduojame pasitarti su konsultantu, kad jis galėtų įvertinti specifinius jūsų poreikius.

Alergiškiems žmonėms

Žmonėms, linkusiems į alergijas bei sergančius kvėpavimo ligomis, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką. Svarbu ne tik pačio HEPA filtro turėjimas, bet ir jo dydis (didesni filtrai sugeba per ta patį laiką išfiltruoti didesnį oro kiekį) bei klasė (kuo aukštesnė klasė, tuo smulkesnes daleles filtrai sugeba sulaikyti).

Garantinis aptarnavimas ir techninis palaikymas Lietuvoje

Nuo roboto siurblio įsigijimo vietos tiesiogiai priklauso garantinis aptarnavimas, laikotarpis bei techninis palaikymas. Robotą įsigijus internetu ne Lietuvoje ir jam sugedus, pirkėjai atsiduria sudėtingose situacijose, nes dažniausiai pardavėjai vengia atsakomybės arba roboto siuntinėjimas pirmyn atgal ir taisymas atsieina tiek pat, kiek kainuoja įsigyti naują. Kad taip neatsitiktų, rinkitės patikimus robotų siurblių pardavėjus, domėkitės garantinėmis sąlygomis bei techniniu palaikymu.

Kadangi apžvelgėme pagrindinius roboto siurblio pasirinkimo kriterijus, dabar tikrai bus ženkliai lengviau įvertinti, kurie iš jų yra svarbesni būtent jums.

Vis dar nežinote koks robotas labiau tiktų Jūsų namams?
Spauskite ČIA ir sužinokite dabar!

Suprantame, kad vien bendrų patarimų gali ir neužtekti galutiniam sprendimui priimti, todėl nuoširdžiai rekomenduojame prieš pirkimą gauti nemokamą konsultaciją iš profesionalių konsultantų. Visi mūsų darbuotojai buitinius robotus naudoja savo kasdieniniams poreikiams tiek namuose, tiek darbe, todėl mes galime palyginti ne tik techninius robotų parametrus, bet ir pasidalinti naudingais praktiniais patarimai iš realaus gyvenimo.

Taip pat į daug klausimų galėtų atsakyti gyva jus dominančių robotų demonstracija, kurios metu galėsite matyti, kaip veikia robotai siurbliai, tarpusavyje palyginti kelis modelius, išbandyti skirtingas funkcijas bei valdymo būdus. Kviečiame apsilankyti mūsų salone Ukmergės 322, Vilniuje ir gauti tikrai išsamią ir objektyvią informaciją.

Norite, kad mes sutaupytume Jūsų laiką ir nemokamai parinktume geriausiai Jūsų butui, namui ar ofisui tinkantį variantą?

Spauskite ČIA!

dulkiu

SUNKU IŠSIRINKTI GERIAUSIĄ ROBOTĄ? SPAUSKITE ČIA: