MONEUAL EVERYBOT RS500 drėgno valymo robotas

Prekės tipas: Originalus produktas

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas atliekamas Lietuvoje arba užsienyje

Švelnus drėgnas valymas

Pagerinta navigacija

Rekomenduojama medžiui ir laminatui

Tinka vidutinio dydžio plotams

Lengva priežiūra

299.00 

 • Efektyvus valymas!
 • Labai paprastas naudoti
 • 2 x 60 ml vandens rezervuarai
 • Kritimo nuo laiptų apsauga
  Šiuo metu prekės neturime. Dėl pristatymo sąlygų prašome spausti mygtuką „Teirautis“.

Teirautis

Palyginti

Tobulas rezultatas!

MONEUAL EVERYBOT RS500 yra protingas drėgno valymo robotas. Kad būtų pasiektas geriausias grindų valymo rezultatas, EVERYBOT RS500 važinėja įvairiomis kryptimis ir trajektorijomis. Besisukdamos drėgno valymo plaušinės šluostės taip išblizgina grindis, kad jos atrodo, kaip naujos. Puikiausiai tinka kaip plytelėms, taip ir medinėms grindims.

Dual Spin technologija

MONEUAL EVERYBOT RS500 yra pirmasis drėgno valymo robotas su Dual Spin šluostėmis. Važiuojant, jis savo šluostėmis atlieka rotacinius judesius. Ši technologija suteikia galimybę išvalyti net sunkiai užterštas grindis.

Mikropluošto šluostės

MONEUAL EVERYBOT RS500 naudojamos patentuotos mikropluošto šluostės pritraukia ir pašalina net smulkiausias dulkes. Jos yra daugkartinio naudojimo, lengvai prižiūrimos ir labai patvarios. Roboto priežiūra: po grindų valymo tereikia įmesti šluostes į skalbimo mašiną, išpilti iš vandens rezervuarų likusį skystį ir palikti juos neuždarytus, kad nesusidarytų drėgmės kvapo.

Sausas ir drėgnas valymas

Robotas MONEUAL EVERYBOT RS500 veikia kaip sausuoju, taip ir drėgnuoju būdu. Norint valyti grindis drėgnai, tereikia į roboto vandens rezervuarus įpilti vandens arba grindų valymo skysčio ir mikropluošto šluostės bus drėkinamos visą valymo ciklą.

Nuotolinio valdymo pultas

Patogiausiai Jūsų robotą Jus galite valdyti nuotolinio valdymo pulteliu. Tai ypač patogu, kai MONEUAL EVERYBOT RS500 baigia darbą viduryje patalpos ir Jums, norint pasiimti robotą netektų eiti prie jo per ką tik išvalytas, bet dar drėgnas grindis.

Išmaniųjų jutiklių sistema

MONEUAL EVERYBOT RS500 niekada nenukris nuo laiptų. Roboto laiptų atpažinimo jutikliai aptiks pavojingą kraštą.

Valymo režimai

Efektyviausią valymą automatiniu režimu MONEUAL EVERYBOT RS500 pasiekia pasitelkdamas įvairių judėjimo trajektorijų kombinaciją. Šis robotas savo besikeičiančios trajektorijos dėka praktiškai neturi galimybių užstrigti. Taip pat pulto pagalba Jus galėsite pasirinkti vieną iš pageidaujamų judėjimo trajektorijų atskirai. MONEUAL EVERYBOT RS500 dirba: Auto, Fokuso, Kampų, Rankiniu, Bangos formos, Zig Zag režimais.

Bendra
Gamintojas

Moneual

Roboto klasė

Performance

Garantija
Garantinis laikotarpis

24 mėn.

Kodėl jūsų skalbinių švara rūpinasi skalbyklė, indus plauna indaplovė, o grindis vis dar plaunate patys? Juk grindų plovimas yra „laiko vagis“ – jis „pavagia“ iš jūsų iki 10 valandų per savaitę. Argi nenorėtumėte šio laiko praleisti su šeima ar draugais? Jeigu ir jums gaila laisvo laiko, rekomenduojame įsigyti specialų robotą–grindų plovėją. Pristatome kelis dalykus, kuriuos reikėtų įvertinti prieš renkantis tokį prietaisą.

Kaip išsirinkti drėgno grindų valymo robotą?

Kodėl jūsų skalbinių švara rūpinasi skalbyklė, indus plauna indaplovė, o grindis vis dar plaunate patys? Juk grindų plovimas yra „laiko vagis“ – jis „pavagia“ iš jūsų iki 10 valandų per savaitę. Argi nenorėtumėte šio laiko praleisti su šeima ar draugais? Jeigu ir jums gaila laisvo laiko, rekomenduojame įsigyti specialų robotą–grindų plovėją. Pristatome kelis dalykus, kuriuos reikėtų įvertinti prieš renkantis tokį prietaisą.

Grindų paviršiai

Drėgno valymo robotai plauna plyteles, linoleumą, parketą, medines ir marmurines grindis. Atkreipkite dėmesį į tai, kad vieni modeliai grindis valo drėgna šluoste, o kiti išties plauna ir sugeba susidoroti netgi su įsisenėjusiomis arba riebalinės kilmės dėmėmis!

Valdymas

Išmanusis drėgno valymo robotas gali būti valdomas vienu ar keliais būdais: rankiniu būdu, pulteliu arba naudojant išmanųjį telefoną. Pastaruoju atveju reikalinga gamintojo sukurta programėlė. Jei norite, kad robotas namus valytų jums išvykus, rinkitės drėgno valymo prietaisą, valdomą nuotoliniu būdu. Toks robotas gali būti įjungiamas, sustabdomas arba sugrąžinamas į įkrovimo stotelę bet kada.

Patalpų plotas

Drėgno valymo robotas vienos valymo sesijos metu įprastai susitvarko su 30 m² siekiančiu grindų plotu. Išmanusis robotas, plaudamas grindis pirmuosius kartus, savarankiškai susidaro patalpų žemėlapį. Vėliau, naviguojamas išmanios sistemos, grindų plovimą jis atlieka itin metodiškai. Taip jis taupo ir savo, ir jūsų resursus.

Baldų kojelių aukštis

Su pastatų viduje esančiais paviršiais susidoroja visi langų robotai. Tačiau išorinių sienų ar langų Svarbu nepamiršti, kad kiekvienas drėgno valymo robotas pasižymi savitais parametrais. Prieš įsigydami robotą grindų plovėją, pasidomėkite, koks jo aukštis. Įsitikinkite, kad jis galės plauti grindis po baldais. Jei baldai kiek per žemi, naudokite jiems skirtus kojelių apmušalus. Taip pat paklauskite pardavėjo ar konsultanto, kiek ir kokių daviklių integruota jūsų pasirinkto roboto modelyje. Įprastai drėgno valymo robotai turi daviklių, kurie juos apsaugo nuo nukritimo nuo laiptų, atsitrenkimo į pakylas ar kitus daiktus.

Priežiūros ypatybės

Drėgno valymo robotai reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros nei robotai dulkių siurbliai. Po kiekvienos sesijos rekomenduojama pakeisti daugkartines mikropluošto šluostes į švarias arba perpildyti vandens konteinerius. Tokiu atveju robotas visuomet atliks jam pavestą darbą nepriekaištingai.

Nors aptarėme pagrindines savybes, kuriomis pasižymi drėgno valymo robotas, patariame kiekvieną modelį pastudijuoti atskirai. Jei taupote laiką, tiesiog atsakykite į mūsų parengtus roboto pasirinkimo klausimus. Jei vis dar abejojate savo pasirinkimu, susisiekite su LazyHouse.lt konsultantu – jis padės išmaniojo roboto modelį išsirinkti lengvai ir greitai.

Koks robotas grindų plovėjas geriausias?

Atsakykite vos į kelis klausimus apie savo namus ir visiškai NEMOKAMAI gaukite Jums labiausiai tinkančių robotų variantus jau tą pačią dieną.

0 Klientų (0 Įvertinimų)
Valymo kokybė0
Naudojimosi patogumas0
Įvertinkite LazyHouse robotics specialistų aptarnavimą0
Ką sako mūsų klientai... Palikite savo įvertinimą
Rikiuoti pagal:

Parašyk pirmą atsiliepimą.

User Avatar
Array
(
  [0] => rating_option_avatar
  [1] => rating_option_name
  [2] => rating_option_email
  [3] => rating_option_title
  [4] => rating_option_comment
  [5] => rating_option_score
  [6] => rating_option_like
  [7] => rating_option_share
)
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Rodyti daugiau
{{ pageNumber+1 }}
Palikite savo įvertinimą

Kiek laiko naudojates?

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas ir palikite komentarą apie “MONEUAL EVERYBOT RS500 drėgno valymo robotas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tabs None!

Tingėkite prasmingai!

JŪSŲ KREPŠELIS

 • Krepšelis tuščias.