Langų valymo robotas Hobot 188

  • Saugiausias langų valymo būdas
  • Paprasta naudoti
  • 3 Automatiniai režimai ir galimybė valdyti robotą rankiniu būdu
  • Valo ne tik langus, bet ir veidrodžius, plyteles, bei valomas sienas!

Salone turime demonstracinį modelį!

  Šiuo metu prekės neturime. Dėl pristatymo sąlygų prašome spausti mygtuką „Teirautis“.
Palyginti

Tinka įvairiems paviršiams

HOBOT– pirmas pasaulyje daugiafunkcinis plaunantis robotas, tinkantis langų, sienų ir grindų valymui. Galingas variklis leidžia robotui valyti praktiškai bet kurį kietą paviršių vertikalioje ir horizontalioje padėtyje. HOBOT gali darbuotis valant sienines ir grindų plyteles, šveisti parketą, veidrodžius, stiklo pertvaras ir stiklinius stalviršius.

Saugus robotas

HOBOT-188 gali imituoti žmogaus judesius, valant langus. Jis ypač tinka aukštų stiklinių paviršių ir išorinių langų valymui. Langų valymo robotas sugeba nudirbti tuos darbus, kurios žmonėms būtų atlikti labai nepatogu ar net pavojinga.

Vakuuminis siurblys

Galingas vakuuminis siurblys laiko robotą praktiškai ant bet kurio vertikalaus paviršiaus. Jis siurbia dulkes ir panaikina nešvarumų daleles, o du valymo diskai, kurių paviršius yra mikropluošto, galutinai nublizgina paviršių.

Unikalus judėjimo būdas

HOBOT-188 naudojant unikalią judėjimo paviršiumi sistemą gali švelniai valyti, nepaliekant dėmių, net jei valymo šluostės yra nešvarios. Daugkartinio naudojimo mikropluošto šluostės yra paprastai nuimamos ir lengvai plaunamos.

Ekologiškos ir saugios mikropluošto šluostės

Aukšta valymo kokybė ir valymas, nepaliekant nubraižymų ant paviršių pasiekiamas mikropluošto šluosčių dėka. Šluostės besitrinant sudaro statinį krūvį, kuris padeda įtraukti dulkių daleles. Mikrofibra nepalieka pluošto dalelių, sugeria daug daugiau vandens nei paprasti audiniai, lengvai skalbiama, greitai išdžiūva ir ilgai tarnauja.

Distancinio valdymo pultas

Jus galite savo HOBOT-188 valdyti nuotolinio pultelio pagalba. Jus galit nustatyti automatinį valymo režimą, ar nustatyti valymo kryptį. Automatinio valdymo režimą sudaro 3 valymo programos.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas ir palikite komentarą apie “Langų valymo robotas Hobot 188”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tabs None!

Tingėkite prasmingai!

JŪSŲ KREPŠELIS

  • Krepšelis tuščias.