iRobot Braava 390T drėgno valymo robotas

irobot logo

Prekės tipas: Originalus produktas

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas atliekamas autorizuotame servise Lietuvoje

Efektyvus drėgnas valymas

Aukšto lygio navigacija

Tinka visų tipų kietosioms grindims

Tinka dideliam plotui

Lengva priežiūra

279.00 385.00 Sutaupote: 106.00  (-27%).

Atsiskaitant su

Komplektacija:

 • iRobot® Braava 390 robotas;
 • turbo pakrovėjas;
 • NorthStar navigacinis kubas [su 2 C tipo baterijomis];
 • 1 drėgno valymo padas Pro-Clean;
 • 1 sauso valymo padas;
 • 2 drėgno valymo šluostės;
 • 2 sauso valymo šluostės.
  Pristatymas 1-2 d.d. visoje Lietuvoje.
  Atsiėmimas salone Vilniuje tą pačią darbo dieną.
 • Lizingo skaičiuoklė
 • Garantijos pratęsimas
We return the price difference
Palyginti
array(4) {
 ["video_calworks_type"]=>
 array(3) {
  ["calworks_type"]=>
  string(3) "url"
  ["url"]=>
  array(1) {
   ["video_url_cat"]=>
   string(0) ""
  }
  ["upload"]=>
  array(1) {
   ["calworks"]=>
   string(0) ""
  }
 }
 ["video_yrl_yv"]=>
 string(0) ""
 ["image_360"]=>
 array(0) {
 }
 ["tab_shipping_delivery"]=>
 string(0) ""
}

Sauso ir drėgno valymo režimas

Atliekant sausą valymą Braava 390T juda tiesiomis linijomis ir valo dulkes, nešvarumus ir plaukus sausos šluostės pagalba. Atliekant drėgną valymą robotas naudoja judesį „pirmyn-atgal“, siekiant atsikratyti dėmių ant kietųjų paviršių. Braava 390T valo visus kietuosius paviršius – parketą, laminatą, medines grindis ir linoleumą.

Pro – Clean valymo sistema

Braava turi specialų vandens rezervuarą, kuris nuolatos drėkina mikropluošto šluostę viso valymo metu. Per vieną valymo ciklą iRobot Braava išvalo iki 32 m² grindų. Ir sausam ir drėgnam valymui tinka daugkartinė Microfibra šluostė, kuri gali būti naudojama šimtus kartų. Ši medžiaga efektyviai valo sunkiai įveikiamas dėmes ir yra lengvai skalbiama.

Labai paprastas naudoti

Valymo šluostės labai lengvai tvirtinasi prie Braava 390T ir taip pat lengvai nuimamos. Kai valymo šluostė yra vietoje, tereikia paspausti tik 1 mygtuką ir robotas pradės valyti. Robotas automatiškai grįžta į pradinę padėtį ir išsijungia, todėl visada jį galėsite rasti toje pačioje vietoje. Braava sudaro judėjimo žemėlapį, todėl Jus galite sustabdyti jį valymo ciklo viduryje ir, pavyzdžiui, papildyti vandens rezervuarą. Toliau robotas galės tęsti darbą nepraleidžiant nei vieno nešvaraus ploto.

NorthStar Navigacijos sistema ir patalpų žemėlapio sudarymas

NorthStar sistema veikia panašiai, kaip GPS, tik patalpų viduje. Ji padeda robotui sekti kur jis jau buvo ir kur jam toliau važiuoti. Specialus NorthStar kubas, komplektuojamas kartu su Braava 390 T, siunčia signalą, kuris leidžia nustatyti roboto buvimo vietą. Pirmus kartus valant yra sudaromas patalpų žemėlapis, kuriame yra įvertintos sienos, kilimai ir kitos kliūtys.

Judėjimo metodika

Pirmiausiai judesiais „pirmyn-atgal“ Braava 390T metodiškai valo pagrindinius nešvarumus. Aptinkant kliūtį Braava 390T ją apeina arba palieka ateičiai, o kai pabaigia valyti atviras zonas, toliau vyksta dirbti palei sienas ir pabaigia valyti visus likusius plotus. Sauso valymo režime Braava 390T valo iki 90 m2 savarankiškai ir iki 180 m2 su navigacine sistema NorthStar (kelių NorthStar kubų pagalba). Drėgno valymo režimu Braava 390T valo iki 32 m2, kol šluostė yra drėgna.

Mėgaukitės savo robotu!

Braava 390T yra toks tylus, kad valymo metu galima net miegoti! Vienu baterijos pakrovimu leidžia valyti iki 4 valandų sauso valymo rėžimu ir iki 2,5 val. drėgno valymo rėžimu. To tikrai pakanka vidutinį butą išvalyti 1 kartą. Specialus Soft-Touch bamperis amortizuoja kontaktus su baldais, kas apsaugo tiek baldus, tiek robotą nuo pažeidimų.

More
Roboto klasė

Premium

Spalva

Balta

Svoris (kg)

2.5 kg

Aukštis

7.9 cm

Plovimo funkcija

Yra

Rekomenduojamas plotas

iki 60 m2

Gamintojas

iRobot

Garantinis laikotarpis

24 mėn.

Baterijos tipas

Ličio-jonų

Garantija akumuliatoriui

12 mėn.

Kodėl jūsų skalbinių švara rūpinasi skalbyklė, indus plauna indaplovė, o grindis vis dar plaunate patys? Juk grindų plovimas yra „laiko vagis“ – jis „pavagia“ iš jūsų iki 10 valandų per savaitę. Argi nenorėtumėte šio laiko praleisti su šeima ar draugais? Jeigu ir jums gaila laisvo laiko, rekomenduojame įsigyti specialų robotą–grindų plovėją. Pristatome kelis dalykus, kuriuos reikėtų įvertinti prieš renkantis tokį prietaisą.

Kaip išsirinkti drėgno grindų valymo robotą?

Kodėl jūsų skalbinių švara rūpinasi skalbyklė, indus plauna indaplovė, o grindis vis dar plaunate patys? Juk grindų plovimas yra „laiko vagis“ – jis „pavagia“ iš jūsų iki 10 valandų per savaitę. Argi nenorėtumėte šio laiko praleisti su šeima ar draugais? Jeigu ir jums gaila laisvo laiko, rekomenduojame įsigyti specialų robotą–grindų plovėją. Pristatome kelis dalykus, kuriuos reikėtų įvertinti prieš renkantis tokį prietaisą.

Grindų paviršiai

Drėgno valymo robotai plauna plyteles, linoleumą, parketą, medines ir marmurines grindis. Atkreipkite dėmesį į tai, kad vieni modeliai grindis valo drėgna šluoste, o kiti išties plauna ir sugeba susidoroti netgi su įsisenėjusiomis arba riebalinės kilmės dėmėmis!

Valdymas

Išmanusis drėgno valymo robotas gali būti valdomas vienu ar keliais būdais: rankiniu būdu, pulteliu arba naudojant išmanųjį telefoną. Pastaruoju atveju reikalinga gamintojo sukurta programėlė. Jei norite, kad robotas namus valytų jums išvykus, rinkitės drėgno valymo prietaisą, valdomą nuotoliniu būdu. Toks robotas gali būti įjungiamas, sustabdomas arba sugrąžinamas į įkrovimo stotelę bet kada.

Patalpų plotas

Drėgno valymo robotas vienos valymo sesijos metu įprastai susitvarko su 30 m² siekiančiu grindų plotu. Išmanusis robotas, plaudamas grindis pirmuosius kartus, savarankiškai susidaro patalpų žemėlapį. Vėliau, naviguojamas išmanios sistemos, grindų plovimą jis atlieka itin metodiškai. Taip jis taupo ir savo, ir jūsų resursus.

Baldų kojelių aukštis

Su pastatų viduje esančiais paviršiais susidoroja visi langų robotai. Tačiau išorinių sienų ar langų Svarbu nepamiršti, kad kiekvienas drėgno valymo robotas pasižymi savitais parametrais. Prieš įsigydami robotą grindų plovėją, pasidomėkite, koks jo aukštis. Įsitikinkite, kad jis galės plauti grindis po baldais. Jei baldai kiek per žemi, naudokite jiems skirtus kojelių apmušalus. Taip pat paklauskite pardavėjo ar konsultanto, kiek ir kokių daviklių integruota jūsų pasirinkto roboto modelyje. Įprastai drėgno valymo robotai turi daviklių, kurie juos apsaugo nuo nukritimo nuo laiptų, atsitrenkimo į pakylas ar kitus daiktus.

Priežiūros ypatybės

Drėgno valymo robotai reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros nei robotai dulkių siurbliai. Po kiekvienos sesijos rekomenduojama pakeisti daugkartines mikropluošto šluostes į švarias arba perpildyti vandens konteinerius. Tokiu atveju robotas visuomet atliks jam pavestą darbą nepriekaištingai.

Nors aptarėme pagrindines savybes, kuriomis pasižymi drėgno valymo robotas, patariame kiekvieną modelį pastudijuoti atskirai. Jei taupote laiką, tiesiog atsakykite į mūsų parengtus roboto pasirinkimo klausimus. Jei vis dar abejojate savo pasirinkimu, susisiekite su LazyHouse.lt konsultantu – jis padės išmaniojo roboto modelį išsirinkti lengvai ir greitai.

Koks robotas grindų plovėjas geriausias?

Atsakykite vos į kelis klausimus apie savo namus ir visiškai NEMOKAMAI gaukite Jums labiausiai tinkančių robotų variantus jau tą pačią dieną.

0 Klientų (0 Įvertinimų)
Valymo kokybė0
Naudojimosi patogumas0
Įvertinkite LazyHouse robotics specialistų aptarnavimą0
Ką sako mūsų klientai... Palikite savo įvertinimą
Rikiuoti pagal:

Parašyk pirmą atsiliepimą.

User Avatar
Array
(
  [0] => rating_option_avatar
  [1] => rating_option_name
  [2] => rating_option_email
  [3] => rating_option_title
  [4] => rating_option_comment
  [5] => rating_option_score
  [6] => rating_option_like
  [7] => rating_option_share
)
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Rodyti daugiau
{{ pageNumber+1 }}
Palikite savo įvertinimą

Kiek laiko naudojates?

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas ir palikite komentarą apie “iRobot Braava 390T drėgno valymo robotas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tabs None!

Tingėkite prasmingai!

JŪSŲ KREPŠELIS

 • Krepšelis tuščias.