Enter your keyword

DJI Spreading Wings S1000+ + A2 + Zenmuse Z15-GH4 (HD)

DJI Spreading Wings S1000+ + A2 + Zenmuse Z15-GH4 (HD)

  • Lengvas, galingas ir stabilus
  • Itin lengvai transportuojamas
  • 6S 12000mAh baterija – 18 minučių skrydžio
  • Sveria vos 3,3 kg
  • Gali gabenti iki 8,2 kg

4,200.00 

  Pristatymas 1-2 d.d. visoje Lietuvoje.
Atsiėmimas salone Vilniuje tą pačią darbo dieną.
IŠSIMOKĖTINAI be pabrangimo iki 6 mėnesių laikotarpiui!
Išsimokėjimo laikotarpis:
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.

Lengvas, tvirtas ir stabilus

DJI Spreading Wings S900 + A2 sparnai ir važiuoklė yra pagaminti iš tvirto anglies pluošto, o ženkliai sumažintas drono svoris padidina jo stabilumą ir jėgą. Visa tai užtikrina ilgą skrydžio laiką neprarandant efektyvumo.

Paruoštas skrydžiui vos per 5 minutes

DJI Spreading Wings S900 + A2 drono sparnai yra sulankstomi, todėl taupo vietą transportavimo metu. Droną galite imti su savimi visur ir visada, kad tik Jums panorėjus galėtumėte skrist. S900 gali būti visada po ranka ir pasiruoštas skrydžiui vos per keletą minučių. Niekada anksčiau profesionalus dronas nebuvo taip paprastai ir lengvai transportuojamas.

Nuimama viršutinė plokštė

Viršutinė centrinė plokštė yra nuimama, todėl lengvai galėsite įdiegti skrydžio kontrolę ir IMU bei patogiai sukonfigūruoti galios paskirstymo sistemą. Pagrindinio kontrolieriaus, iOSD, LightBridge arba bet kokių kitų priedų montavimas vyksta daug greičiau ir paprasčiau nei kažkada anksčiau. Plokštės struktūra yra puikiai suderinama su DJI WKM ir A2 skrydžio kontrolieriais.

Nauja galios pasiskirtymo sistema

Pertvarkyta, atstatyta elektros energijos paskirstymo sistema suteikia dar daugiau saugumo ir patikimumo. Paauksuoti metalo guoliai su unikaliu sraigtų dizainu apsaugo maitinimo laidus, užtikrinant kad kabeliai nepasimes skrydžio metu. O sparkproof kištukas apsaugo nuo trumpojo sujungimo

Itin galingas

Sveria vos 3.3kg, o gali pakelti net 8,2 kg. Tai reiškia, kad gali gabenti dauguma fotoaparatų. Naudojamas su 6S 12000mAh baterija gali skristi iki 18 minučių *.
* Maksimalus skrydžio laikas testuotas nevėjuotą dieną su 6.8kg keliamosios galios ne aukščiau nei 2 metrų aukštyje.

Raiškesnės nuotraukos

Ištraukiama važiuoklė ir specialus mažas montažinis skliaustas suteikia jums galimybę fotografuoti skirtingais kampais. S900 suderinamas su Zenmuse Z15, GH3, GH4 ir BMPCC. S900 laikiklis yra atskirtas nuo pagrindinio rėmo, tai žymiai sumažina aukšto dažnio virpesius, todėl Jūsų nuotraukos bus dar ryškesnės ir gražesnės.

Dar didesnė galia

40A elektroninis greičio reguliatorius (ESC) įtaisytas ant kiekvieno sparno. 4114 pro varikliai, High Performance 1552 lankstymo sraigtai ir V tipo sklandytuvas suteikia dronui dar didesnės galios ir dar geresnių skraidymo rezultatų. Kiekvienas sparnas yra suprojektuotas su 8 ° pasvirimo ir 3 ° nuolydžiu, todėl dronas yra daug stabilesnis posūkių bei sukimosi metu.

Evoliucinis 3-ašių profesionalus HD gimbalas


DJI Zenmuse Z15-GH4 (HD) gimbalas tai patobulinta Zenmuse Z15-GH3 versija padariusi proveržį ir užtikrinanti ± 0,01 ° kontrolę. Net esant stipriam vėjui ar atliekant intensyvius manevrus neprarasite stabilumo bei kontrolės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “DJI Spreading Wings S1000+ + A2 + Zenmuse Z15-GH4 (HD)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *