Enter your keyword

DJI Phantom 4 PRO+ Dronas

DJI Phantom 4 PRO+ Dronas

  • Kokybiškos aerografijos fanams
  • 30 minučių skrydžio
  • 20 megapikselių kamera
  • Maksimalus valdymo atstumas iki 7 km
  • Su integruotu 5.5″ 1080p 1000 cd/m2 ekranu!
  • Išvengia kliūčių 5 kryptimis
  • Dronas ir kamera identiški Phantom 4 PRO modeliui. Skiriasi pultas: turi ypač ryškų integruotą LCD ekraną ir HDMI out išėjimą

1,999.00 

  Pristatymas 1-2 d.d. visoje Lietuvoje.
Atsiėmimas salone Vilniuje tą pačią darbo dieną.
IŠSIMOKĖTINAI be pabrangimo iki 6 mėnesių laikotarpiui!
Išsimokėjimo laikotarpis:
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.

Phantom 4 Pro lenkia savo savo pirmtakus

Atnaujinta kamera turi 2,54 cm 20-megapikselių sensorių, todėl galima filmuoti 4K/60kps (kadrų per sekundę) video medžiagą bei fotografuoti rėžimu iki 14 kps. Titano ir magnio lydinių pritaikymas padidina rėmo atsparumą ir sumažina svorį, padarydamas Phantom 4 Pro svorį panašų į įprasto Phantom 4. Autonomiškų skrydžių sistemai pridėti galiniai vaizdo sensoriai ir infraraudonųjų spindulių sensoriai šonuose, suteikdami kliūčių matymą iš penkių krypčių ir jų vengimą iš keturių.

Karščiausia naujiena iš DJI

Tai pirmoji DJI kamera naudojanti mechaninę diafragmą, kuri panaikina „rolling shutter“ efektą, kuris gali atsirasti fotografuojant greitai judančius objektus arba skrendant dideliu greičiu su mechaniniu fokusavimu. Savo galimybėmis ji nenusileidžia daugumai tradicinių kamerų. Dar galingesnis vaizdo medžiagos apdorojimo blokas palaiko H.264 4K video stulbinančiu 60 kps greičiu, arba H.265 4K 30 kps, abejais būdais 100 Mbps. Naujasis sensorius ir procesoriai užtikrina, kad bus užfiksuota daug detaliau, ir nufilmuota medžiaga turės visus reikalingus duomenis profesionaliam apdorojimui kompiuteriu.

Kliūčių fiksavimas penkiomis kryptimis

Skrydžio autonomiškumas buvo išplėstas su papildomu, aukštos rezoliucijos vaizdiniu sensoriumi įmontuotu orlaivio gale, papildomai nuo jau buvusio priekyje, taip pat atsirado nauji infraraudonųjų spindulių sensoriai abiejuose drono šonuose. Šis sensorių tinklas gali matyti kliūtis ir nustatyti atstumą iki jų penkiomis kryptims ir aktyviai vengti susidūrimo į keturias puses, taip apsaugant Phantom 4 Pro nuo dar daugiau pavojų ir suteikiant operatoriams ir kūrėjams daugiau pasitikėjimo savimi ir dronu bandant užfiksuoti sudėtingus kadrus.

Nuotolinio valdymo pultas su įmontuotu ekranu

Phantom 4 Pro valdymo pultas naudoja atnaujintą Lightbridge HD video perdavimo sistemą, kuriai pridėtas 5.8 GHz signalo palaikymas. Galimybė pasirinkti tarp 2.4 GHz ir 5.8 GHz leidžia pilotui apeiti trikdžius ir panaikina perduodamo vaizdo atsilikimą, kuris atsiranda skraidant vietose, kur itin plačiai naudojamas 2.4 GHz dažnis. Tai užtikrina optimalų vaizdo perdavimo atstumą idealiomis sąlygomis iki 7 km (FCC regionuose ir apie 3.5 km CE reglamentuotuose regionuose).

Viskas ko reikia fotografavimui ir filmavimui

5.5 colio 1080p ekranas įmontuotas į Phantom 4 Pro+ siūlo šviesumą iki 1000 cd/m2, todėl šviesios spalvos puikiai matosi netgi tiesioginėje saulės šviesoje. Su šiuo ekranu nebereikia papildomo mobiliojo įrenginio, taip supaprastinamas pasirengimas prieš skrydį. Kadangi DJI GO aplikacija jau yra įrašyta šiame pulte ir pats įrenginys yra pilnai optimizuotas šiai užduočiai, vaizdo transliavimo atsilikimas sumažinamas dar labiau. Integruota HDMI jungtis, Micro-SD kortelių skaitytuvas, mikrofonas, garsiakalbiai ir Wi-Fi ryšys leidžia redaguoti medžiagą pačioje DJI GO aplikacijoje ir įgalina ją pasidalinti vaizdais beveik akimirksniu. Penkias valandas nenutrūkstamo naudojimą garantuojanti baterija, paverčia Phantom 4 Pro+ sprendimu, suteikiančiu viską, ko reikia filmavimui ir fotografavimui iš oro.

``Draw``

Tai visiškai nauja technologija sukurta valdyti „waypoint“ sistemą. Tiesiog nupieškite maršrutą ant ekrano ir Phantom 4 Pro judės ta kryptimi, laikydamas pastovų aukštį.
Yra du „Draw“ rėžimai naudojami skirtingose situacijose.
Standartinis: Orlaivis seka maršrutą pastoviu greičiu ir kamera atsukta skrydžio kryptimi.
Rankinis (Manual): Orlaivis, kai jam bus nurodyta, judės nupieštu maršrutu. Skrendant šiuo rėžimu, kamerą galima sukioti bet kuria pasirinkta kryptimi, skrydžio metu.

Aktyvus sekimas „Active Track“

Phantom 4 Pro automatiškai atpažįsta objektus, automatiškai seka ir filmuoja juos, jiems judant, taip palengvinant sudėtingų kadrų filmavimą.
Greitai judančių objektų sekimas gali būti labai sudėtinga užduotis, tačiau pažangus vaizdo atpažinimo algoritmas naudojamas Phantom 4 Pro, leidžia jam atpažinti ir sekti objektą išlaikant jį kadre. Šis naujas algoritmas taip pat atpažįsta ir kategorizuoja daugiau objektų, nuo žmonių iki automobilių ir gyvūnų, bei koreguoja savo skrydžio dinamiką pagal sekamo elemento judėjimo ypatybes, taip užtikrinant sklandų filmavimą. Pilotai gali pasirinkti iš šių rėžimų:
• Sekimo (Trace) – seka iš paskos filmuojamo objekto, automatiškai vengiant kliūčių.
• Profilio (Profile) – skrenda lygiagrečiai filmuojamo objekto įvairiais galimais kampais, kad išgautų profilinį vaizdą.
• Dėmesio centras (Spotlight) – kamera laikoma sukoncentruota į sekamą objektą, o orlaivis skraido įvairiomis kryptimis.

``TapFly``

Skriskite bet kuria kryptimi matoma ekrane tiesiog spusteldami pirštu. Spustelkite bet kur ekrane, kad pradėtumėte skristi ta kryptimi, o orlaivis automatiškai vengs kliūčių savo kelyje*. Tapštelkite per ekraną dar kartą arba naudokite valdymo lazdeles norėdami koreguoti skrydžio direktoriją. Nauja „AR“ maršruto funkcija parodo orlaivio esamą skrydžio kryptį su buvusia prieš koregavimą. Naudojant lazdeles yra gan sudėtinga vienu metu valdyti aukštį, skrydžio kryptį, greitį ir kameros poziciją, TapFly leidžia nustatyti skrydžio maršrutą ir susikoncentruoti į kameros kontrolę. Iš viso dabar yra trys TapFly rėžimai:
• „TapFly Forward“ – spustelkite ant ekrano, kad skristumėte į pasirinktą pusę.
• „TapFly Backwards“ – orlaivis skris į priešingą pusę nei pasirinkta, pvz.: jei spustelsite ekraną apačioje, dešinėje pusėje, skrisite atbulomis kylant į kairę pusę.
• „TapFly Free“ – užfiksuoja Phantom skrydžio kryptį, bet leidžia sukioti kamerą skrydžio metu.
*kliūčių vengimas neveikia „TapFly Free“ rėžime.

Grįžimas į namų tašką

Su atnaujintu grįžimo namo rėžimu Phantom 4 Pro koreguoja savo grįžimo kelią, kad išvengtų kliūčių, kurias užfiksavo skrydžio metu. Pakilimo metu orlavis įsirašo vietos vaizdą ir jį lygina su tuo, ką mato grįždamas, taip užtikrindamas tikslų nusileidimą. Jis taip pat fiksuoja žemę, kad patikrintų, ar ten yra tinkama vieta nusileidimui, jei bus užfiksuota kliūtis arba vanduo. Phantom 4 Pro įspės pilotą ir kabės ore atitinkame aukštyje, taip padėdamas orlaiviui saugiai nusileisti.

Gestų rėžimas

Naudojant gestų rėžimą, asmenukes galima lengvai daryti naudojant kelis paprastus gestus netgi ir be valdymo pulto. Pažangi kompiuterinė vaizdo atpažinimo sistema leidžia Phantom 4 Pro priimti nurodymus gestais. Jei atsisukę į kamerą pakelsite rankas į viršų, orlaivis atpažins šį judesį, užfiksuos jus ir nutaikys kamerą taip, kad būtumėte kadro centre. Pasiruošus fotografuotis ištieskite rankas,, jos duotumėte nurodymą. Pasileis trijų sekundžių laikmatis, duodantis laiko užimti pozą ir leid-iantis užfiksuoti norimus momentus be nuotolinio valdymo pulto.

Sensorių gausumas

Phantom 4 Pro taip pat turi dubliuotus kompaso modulius ir IMU konktrolės blokus, taip padarant jį patikimesniu nei dauguma šešiasparnių ar ketursparnių orlaivių. Kompasai ir IMU kontrolės blokai užtikrina stabilų skrydį ir Phantom 4 Pro visą laiką lygina informaciją gaunamą iš skirtingų porų. Ši informacija yra tikrinama pažangiais algoritmais, kad būtų užtikrintas tikslumas, o netiksli informacija pašalinama nespėjusi paveikti skrydžio, išlaikant stabilumą ir patikimumą.

Išmaniosios baterijos

Profesionalus fotografavimas ir filmavimas gauna daug naudos iš ilgesnio skrydžio. Phantom 4 Pro skrenda net 30 minučių, todėl turęėte daugiau laiko idealiam kadrui užfiksuoti. DJI GO aplikacija rodo baterijos išnaudojimą ir apskaičiuoja likusį skrydžio laiką pagal nuskristą atstumą ir kitus parametrus. Pasiekus minimalią saugią ribą, reikalingą grįžimui į pakilimo vietą gaunamas pranešimas įspėjantis pilotą. Pažangi baterijos valdymo sistema apsaugo nuo perkrovų ir per didelio išsikrovimo. Jei baterijos ilgą laiką nenaudojamos, jos automatiškai išsikrauna iki saugios ribos, kad išsaugotų efektyvią talpą.

DJI GO aplikacija

DJI GO aplikacijoje yra gausybė išmaniųjų skrydžio rėžimų, prieiga prie pilno rankinio kameros valdymo, įskaitant ISO, diafragmą, užuolaidėlių greitį (shutter speed), vaizdo formatus ir daug daugiau. Bet kokie pakeitimas DJI GO aplikacijoje beveik akimirksniu bus matomi ekrane. Skrydžio ir vaizdo perdavimo duomenys yra lengvai matomos aplikacijoje, o tai dar labiau patobulina kontrolės efektyvumą ir patogumą.

Skrydžio laikas

30 min *

Valdymo atstumas

7 km**

Greitis

72 km/h

Filmavimo raiška

4K 60kps (kadrų per sekundę)

Sensorių veikimo atstumas

30 metrų***

!

* Skrydžio laikas užfiksuotas idealiomis, laboratorijos salygomis ir gali kisti priklausomai nuo skrydžio aplinkybių ir aplinkos.
** Neesant kliūtims užstojančioms signalą, be pašalinių trigdžių ir skraidant regionuose reglamentuojamuose FCC. CE reglamentuotuose regionuose atstumas yra ~3,5 km
*** Priekinių ir galinių sensorių veikimo atstumas yra 30m

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “DJI Phantom 4 PRO+ Dronas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *