Enter your keyword

DJI Phantom 4 dronas

DJI Phantom 4 dronas

Akcija!
  • Plonesnis, aptakesnis ir geriausiai atrodantis
  • Skrydžio trukmė prailginta net iki 28 min
  • Spausk ir skrisk (TapFLy) funkcija
  • Filmuoja 1080p/120fps ir 4K/30fps
  • Visiškai naujas Sport Mode režimas sukurtas greičiui
  • Priimami išankstiniai užsakymai

1,599.00  1,199.00 

  Pristatymas 1-2 d.d. visoje Lietuvoje.
Atsiėmimas salone Vilniuje tą pačią darbo dieną.
IŠSIMOKĖTINAI be pabrangimo iki 6 mėnesių laikotarpiui!
Išsimokėjimo laikotarpis:
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.

Naujausias ir išmaniausias DJI Phantom serijos kūrinys

Su naujuoju Phantom 4 skriskite dar lengviau, saugiau ir paprasčiau nei bet kada. Automatinis kliūčių aptikimas ir vengimas užtikrins, kad judėdami į priekį drono netyčia neįvairuosite į sieną, stulpą ar kitą kliūtį. Judančių objektų sekimas net be valdymo pultelio leis nufilmuoti puikius kadrus be piloto įsikišimo - tik pažymėkite objektą, kurį norite sekti, ekrane ir dronas atliks visą darbą už jus.

Nuskraidinkite droną ten, kur norite

Vos vienu bakstelėjimu ant ekrano nuskraidinkite droną ten kur norite, kad jis būtų. Programa automatiškai nustatys koordinates, o kliūčių vengimo technologija užtikrins, kad dronas pažymėtą vietą pasieks greitai ir saugiai. Išmanioji grįžimo namo funkcija dabar veikia kartu su kliūčių vengimo moduliu, tad dronas namų tašką pasieks sklandžiai ir saugiai.

Išvystomas iki 72 km/val. greitis

Padidintos talpos baterija užtikrins skrydį iki 28 min, o maksimalus valdymo atstumas sieks net iki 5 km. Maksimalus drono skrydžio greitis (sportiniu rėžimu) - iki 72 km/val., todėl dronas tiks ne tik filmavimo/fotografavimo mėgėjams, bet ir bus smagi pramoga adrenalino fanatikams.

Kokybiškesnės ir ryškesnės nuotraukos

Integruotas vaizdo stabilizatorius naujajame modelyje veikia dar stabiliau ir užtikrina kokybiškesnes ir ryškesnes nuotraukas. Optimizuota vaizdinė vietos palaikymo sistema veikia net iki 10 metrų aukščio!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “DJI Phantom 4 dronas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *