Enter your keyword

DJI Phantom 3 Standard Dronas

DJI Phantom 3 Standard Dronas

Akcija!
  • Skirtas pradedantiesiems pilotams
  • 12 Megapikselių kamera
  • 3-ašis gimbalas
  • 2.7 K vaizdo kamera
  • Skrydžio laikas iki 25 min
  • Atstumas – iki 1 km.

919.00  499.00 

  Pristatymas 1-2 d.d. visoje Lietuvoje.
Atsiėmimas salone Vilniuje tą pačią darbo dieną.
IŠSIMOKĖTINAI be pabrangimo iki 6 mėnesių laikotarpiui!
Išsimokėjimo laikotarpis:
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.

Naujausias DJI gaminys, skirtas pradedantiesiems pilotams

Aukštos raiškos, 2.7K vaizdo kamera, fotografuojanti 12 Mpx dydžio nutraukas, lengvas ir intuityvus valdymas, skrydžio laikas iki 25 min, o atstumas - iki 1 km. Tai viskas ko reikia pradedančiajam vartotojui! Komplekte yra 1 baterija, pakrovėjas, 2 propelerių rinkiniai, valdymo pultas, video kamera.

Atraskite skrydį

Saugus, lengvai valdomas ir smagus Phantom 3 Standard suteikia galimybę visiems pasiekti dangų! Intuityvi skrydžio sistema, integruota kamera, tiesioginė HD vaizdo transliacija ir kitos puikios funkcijos suteiks jums viską ko reikia puikiam pradedančiojo piloto skrydžiui.

Automatinis skrydžio asistentas

Skriskite su išskirtine laisve ir pasitikėjimu žinodami, kad jūsų Phantom 3 Standard grįš pas jus vienu mygtuko paspaudimu. Integruotas GPS visuomet įsimena jūsų pakilimo vietą. Jums nurodžius ar praradus signalą su valdymo pultu Phantom iš karto grįžta pas jus.
Phantom 3 Standard visuomet skrenda stabiliai. Po pakilimo jis kybo ore vienoje vietoje ir laukia tolimesnių jūsų nurodymų. Lengvu prisilietimu skraidinkite droną jūsų pageidaujama kryptimi, o atleidus visas svirtis - jis sustoja ir laukia kitų jūsų nurodymų.

Jūsų skrendanti kamera

Įamžikite akimirkas, kurias norite atsiminti amžinai ir pasidalinkite jomis nepamirštamu būdu. Phantom 3 Standard suteiks jums naują perspektyvą sporto renginiuose vakarėliuose ar šeimos renginiuose, kuriuos užfiksuosite integruota vaizdo kamera, kuri šias akimirkas įamžins ryškiuose ir gyvuose 2.7K HD vaizdo įrašuose ar 12 megapikselių nuotraukose.
Nestabiliai užfiksuotos nuotraukos ar video įrašai gali sugadinti pačias įspūdingiausias scenas. Norint skrydžio metu išlaikyti kamerą stabilią - reikalingi ypač kruopštūs inžineriniai sprendimai. Phantom 3 Standart turi integruotą 3 ašių stabilizatorių, kuris užtikrina, kad dronui skrendant, sukantis ar kitomis skrydžio akimirkomis kamera bus apsaugota nuo nepageidaujamo drebėjimo.

Vaizdas iš viršaus

Matykite tiksliai tai ką stebi jūsų kamera iš viršaus per savo išmanųjį telefoną, į kurį tiesiogiai bus transliuojamas HD kokybės vaizdas. Phantom 3 Standard turi nuosavą WiFi tinklą, kuriuo tiesiogiai transliuojamas vaizdas iš vaizdo kameros. Fotografuokite, filmuokite, stebėkite pasaulį iš viršaus visiškai nauja perspektyva.

Intuityvus, galingas skrydis

Mėgaukitės maloniu jauduliu, kurį patirsite skrosdami orą Phantom 3 Standard dronu. Galingi, tikslūs varikliai nukreips jūsų droną ten kur norite. Sustokite , pradėkite skristi, kilti per akimirką.
Lenkti DJI elektromagnetai skirti sukti motorus ypač dideliu, tačiau puikiai kontroliuojamu greičiu išnaudojant tik magnetines jėgas, be jokio fizinio prisilietimo kas užtikrina šių variklių ilgaamžiškumą. Pažanga patikimume ir efektyvume užtikrina dar ilgesnį ir stabilesnį skrydį.

Nuostabus valdymas

Pilnas drono valdymas jūsų rankose su nuotolinio valdymo pultu, skirtu išskirtinai Phantom 3 Standard dronui. Preciziškos valdymo svirtys valdo skrydį, o slankioji svirtis - kameros pasvirimo kampą. Integruotas akumuliatorius, mobiliojo įrenginio laikiklis, radijo signalo stiprintuvas (iki 1 km) užtikrina sklandų ir smagų skrydį.

Daugiau skrydžių, daugiau pramogų

Skriskite iki 25 minučių vienu baterijos pakrovimu. Patentuota DJI Intelligent baterija informuoja kaip ilgai dar galite skristi pagal taip kokiame aukštyje ir kokiu atstumu esate nuo valdymo pulto ir informuoja kada reiktų skristi atgal, kad sėkmingai sugrįžtumėte. Ši informacija perduodama tiesiogiai per DJI GO programėlę į išmanųjį įrenginį.
Akumuliatoriaus pakrovimas yra greitas ir lengvas, o ryškus LED indikatorius informuoja kiek pakrautas akumuliatorius, kokia pakrovimo būsena. Apsauginis plastikinis rėmas užtikrina apsaugą nuo smūgių, o išmanieji sensoriai užtikrina ypač ilgą baterijos gyvavimo ciklą.

Unikali programėlė

Fiksuokite nuotraukas ar įrašinėkite video tik vienu prisilietimu dėka išmaniosios programėlės, kuri pavers jūsų mobilųjį telefoną į kameros ir skrydžio valdymo pultą. DJI GO mobilioji programėlė leis jaustis tarsi vaizdo kamerą laikytumėte savo rankose suteikiant galimybę matyti gyvą vaizdą, kontroliuoti jos parametrus bei suteiks naujų galimybių:
• Automatinis video redaktorius, kuriuo sukursite naujus video per kelias sekundes
• Itin patogus kameros ir skrydžių parametrų valdymas
• Žemėlapis, kuriame galėsite stebėti drono buvimo vietą
• Skrydžio telemetrija - greitis, aukštis ir nuotolis
• Skrydžių atmintis, kad prisimintumėte geriausias skrydžių vietas.

Planuojamos funkcijos

1. POINT OF INTEREST - Nustatykite žemėlapyje objektą, kurį jums įdomu apžvelgti ir Phantom 3 automatiškai apskris jį ratu jį filmuodamas.
2. FOLLOW ME - Nustatykite Phantom 3 automatiškai jus sekti ir filmuoti.
3. WAYPOINTS - Planuokite skrydžio trajektoriją ir autonomiškai skraidinkite Phantom 3 iš anksto suplanavę jo maršrutą.
4. IOC - Išmanusis orientavimas padeda nustatyti kaip turi skristi jūsų Phantom3 ir užtikrina intuityvų bei lengvą valdymą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “DJI Phantom 3 Standard Dronas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *