Enter your keyword

DJI Mavic PRO Dronas

DJI Mavic PRO Dronas

  • Ypač kompaktiškas 'kišeninis'' dronas
  • Skridimo greitis iki 65 minučių
  • Veikimo atstumas iki 7 kilometrų
  • 3-ašis gimbalas
  • 4K video rezoliucija
  • 12 MP kamera

1,199.00 

  Pristatymas 1-2 d.d. visoje Lietuvoje.
Atsiėmimas salone Vilniuje tą pačią darbo dieną.
IŠSIMOKĖTINAI be pabrangimo iki 6 mėnesių laikotarpiui!
Išsimokėjimo laikotarpis:
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.

Neštis droną su savimi visur ir visada dabar tapo įmanoma

Naujausias DJI kūrinys Mavic PRO - tai ''kišeninis'' dronas, kurį galėsite turėti su savimi nuolatos. Nors Mavic PRO yra ypač kompaktiškas ir telpa į mažą krepšį, didesnę kišenę arba gali būti tiesiog prisegamas prie diržo ir jis visiškai neapsunkins jūsų kelionės. Dėl jo unikalaus dizaino, drono kojos labai greitai ir lengvai susilanksto bei išsilanksto, todėl jis tampa labai kompaktiškas ir greitai paruošiamas skrydžiui. Pasiruošti skrydžiui jums užteks vos 30 sekundžių.

Skridimo greitis iki 65 km/val

Naujoji OcuSync signalo perdavimo sistema garantuoja iki 7 kilometrų veikimo atstumą. DJI Mavic Pro dronas dar ir greitas, jo skridimo greitis iki 65 km/val., o skraidyti gali iki 27 minučių. 4K Ultra HD video kamera su 3-jų ašių stabilizatoriumi užtikrins nepakartojamo vaizdo kokybę. Su ActiveTrack, TapFly ir kitomis išmaniosiomis funkcijomis be didesnių pastangų filmuosite it profesionaliai.

Skraidykite nevaržomai tiek lauke, tiek patalpose

Kliūčių vengimo sistemos ir dubliuotų pagrindinių sensorių dėka galima skraidyti saugiai ir patikimai. MAVIC PRO drone idiegta naujoji FlightAutonomy programa, užtikrinanti geriausią stabilumą, manevringumą bei saugumą. FlightAutonomy sistemą sudaro begalė daviklių, atskirų sistemų, daug įvairios programinės įrangos bei 5 kameros, GPS, GLONASS navigacijos sistema, bei 24 galingi branduoliai, skirti įvairiems skaičiavimams. Valdyti droną bus itin paprasta tiesiogiai iš telefono naudojantis WiFi ryšiu.

Užfiksuoja kliūtis net iš 15 metrų atstumo

DJI MAVIC PRO turi atnaujintus daviklius, atsakingus už kliūčių atpažinimą skrendant. Jie patobulinti taip, kad kliūtis galėtų užfiksuoti esančias net už 15 metrų, tokiu būdu autonomiškai skrendantis dronas turės daugiau vietos ir laiko išvengti kliūties. Užfiksuota medžiaga bus žymiai stabilesnė, nes bus išvengta staigių aukščio keitimų.

Naujas skrydžio režimas

MAVIC PRO turi idiegtą naują skrydžio režimą – jeigu drono optinė sistema neberanda jūsų, jūs galite jam pamojuoti ir jis vėl atsidurs jūsų matymo zonoje. Šio skrydžio režimo dar neturėjo nei vienas dronas.

Svoris (su baterija ir propeleriais)

734 g (be gimbalo dangtelio)
743 g (su gimbalo dangteliu)

Maksimalus pakilimo greitis

5 m/s su Sport rėžimu

Maksimalus nusileidimo greitis

3 m/s

Maksimalus greitis

65 km/h su Sport rėžimu be vėjo

Sklandymo tikslumas

Vertikaliai 0.1 m (kai Vision Positioning aktyvus) arba 0.5 m
Horizontaliai 0.3 m (kai Vision Positioning aktyvus) arba 1.5 m

Maksimalus aukštis virš jūros lygio

5000 m

Skrydžio trukmė

27 min

Darbinė temperatūra

0° – 40° C

Maksimalus skrydžio atstumas

13 km (be vėjo)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “DJI Mavic PRO Dronas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *