Chipolo Plus išmanusis ieškiklis

Chipolo logo

27.00 

 • Greičiausias būdas rasti pamestus raktus
 • Paklydusių, pabėgusių gyvūnėlių paieškai
 • Parodo paskutinę daikto buvimo vietą
 • Galimybė praplėsti paiešką Chipolo bendruomenės pagalba
 • Į kuprinę, piniginę, ant raktų, kompiuterio, planšetės ar net dviračio
 • Visiems šeimos nariams bei mylimiems augintiniams
 • Dabar jau ir vandeniui atsparus (IP5 standartas)!
 • Nereikalauja baterijos keitimo!
 • Originali ir naudinga dovana
  Šiuo metu prekės neturime. Dėl pristatymo sąlygų prašome spausti mygtuką „Teirautis“.

Neturime

Palyginti
array(4) {
 ["video_calworks_type"]=>
 array(3) {
  ["calworks_type"]=>
  string(3) "url"
  ["url"]=>
  array(1) {
   ["video_url_cat"]=>
   string(0) ""
  }
  ["upload"]=>
  array(1) {
   ["calworks"]=>
   string(0) ""
  }
 }
 ["video_yrl_yv"]=>
 string(43) "https://www.youtube.com/watch?v=xpY5ta_ep2A"
 ["image_360"]=>
 array(0) {
 }
 ["tab_shipping_delivery"]=>
 string(0) ""
}

Jums į pagalbą Chipolo

Paskambink Chipolo iš savo telefono ir pagal garsinį signalą sužinosi, kur ieškomas daiktas yra! Daugiau jokių ilgų, varginančių ir stresą keliančių paieškų! Jei esate tas, kuris nuolat ieško savo dingusių daiktų – Chipolo yra skirtas būtent tau. Chipolo suskamba, kai jūs jo ieškote, o skamba išskirtinai kitaip nei dauguma kitų ieškiklių.

Susigrąžinkite ramius rytus

Rytais skubant į darbą dažnai nerandame telefono, tai kelia stresą, o su Chipolo viskas paprasta. Pakanka dukart spustelėti Chipolo ir jūsų telefonas suskambės, net jei buvo nustatytas tylusis/begarsis režimas. Greitai ir paprastai sužinosite, kur jis padėtas. Dabar galite džiaugtis ramiais rytais ir nesijaudinti, kad galite vėluoti į darbą ar susitikimą.

Naudokite visur ir visada

Tereikia pritvirtinti, priklijuoti arba įmesti Chipolo į kasdienio naudojimo daikto vidų ir esant poreikiui vos per kelias sekundes juos rasite. Pritvirtinkite prie raktų, Chipolo taip dailiai atrodo, todėl atstoja raktų pakabuką. Pritvirtinkite vaikui prie kuprinės, rankinuko, kompiuterio arba tiesiog įmeskite į piniginę. Naudokite visur ir visada, ir galėsite būti ramūs, kad lengvai ir greitai rasite paliktą, pamestą ar kažkur tarp daiktų pasimetusį daiktą.

Sužinok, kur pasiklydo tavo augintinis

Turite mylimą nenuoramą augintinį, kuris mėgsta palakstyti ir išleistas į lauką dažnai pabėga? Sprendimas paprastas, prie antkaklio pritvirtinkite Chipolo ir visada žinosite, kur jūsų mylimas šuniukas ar kačiukas pasiklydo. Tereikia prisijungti prie svetainės aplikacijos ir pamatysite paskutinę žinomą, užfiksuotą buvimo vietą žemėlapyje. Nuo šiol jokio streso, nes turite Chipolo.

Paskambink savo ieškomam daiktui

Paskambinkite savo pamestiems raktams ar piniginei kaip kad skambinate į mobilųjį telefoną jį praradus. Chipolo gan garsiai (100 decibelų) sugroja melodiją, todėl net 60 metrų Bluetooth diapazone jūs ją lengvai išgirsite. O naudodami Chipolo mobiliąją aplikaciją sužinosite, kur jūs palikote ar padėjote savo daiktą.

Suraskite telefoną su Chipolo aplikacija

Surask savo telefoną. Nesvarbu, jis arti ar toli. Jei telefonas prarastas dideliu atstumu, nenusivilkite, jį rasti vis dar įmanoma į pagalbą pasitelkus Chipolo. Tereikia prisijungti prie Chipolo internetinės svetainės ir pamatysite jūsų Chipolo ar net telefono buvimo vietą žemėlapyje. Galėsite nustatyti, kad telefonas suskambėtų arba tiesiog nusiųsti draugišką ekrano žinutę galimai radusiajam jūsų telefoną.

Chipolo prisimena kur buvo

Chipolo programėlė automatiškai įrašo ir įsimena Chipolo buvimo vietas, todėl užmiršus raktus, telefoną, piniginę gausite pranešimą ir matysite kur paskutinį kartą daiktas buvo užfiksuotas. Taigi, jei jus jį kažkur palikote, žinosite kur pirmiausia pradėti ieškoti. Pritvirtinkite prie dviračio ir praradimo atveju žemėlapyje pamatysite, kur jis yra.

Kiekvienam šeimos nariui

Įvairių spalvų Chipolo gali naudoti kiekvienas šeimos narys, atskirti savąjį galėsite pagal spalvą. Tai puiki, naudinga ir neabejotinai originali dovana draugui ar šeimos nariui. Naudokite ir džiaukitės, o dabar Chipolo Plus jau nebereikia keisti baterijos, nes jis veikia be maitinimo.

Kiti naudotojai prisidės prie jūsų daikto paieškos

Dar ne viskas – galite išplėsti ir efektyvinti prarasto daikto paiešką naudojant Chipolo mobiliąją programėlę. Tereikia užregistruoti dingimą ir kito Chipolo aplikacijos naudotojo telefonas galės padėti surasti jūsų pamestą daiktą. Ši funkcija yra 100% saugi ir anoniminė, nes informacija siunčiama iš serverio. Vartotojas niekada net nežino, kad jo telefonas padeda paieškoje.

Radai? Pasidalink asmenuke

Užfiksuok savo emocijų sprogimą, kai patiri kažką nuostabaus. Tai gali būti jūsų prarasti, bet su Chipolo surasti raktai, nuostabus reginys nuo uolos, mielas augintinis su Chipolo pakabuku, arba tiesiog šaunus pasibuvimas su draugais ir šeima. Būtinai pasidalink džiuginiomis akimirkomis socialiniame tinkle patagginęs #ChipoloSelfie.

array(4) {
 ["video_calworks_type"]=>
 array(3) {
  ["calworks_type"]=>
  string(3) "url"
  ["url"]=>
  array(1) {
   ["video_url_cat"]=>
   string(0) ""
  }
  ["upload"]=>
  array(1) {
   ["calworks"]=>
   string(0) ""
  }
 }
 ["video_yrl_yv"]=>
 string(43) "https://www.youtube.com/watch?v=xpY5ta_ep2A"
 ["image_360"]=>
 array(0) {
 }
 ["tab_shipping_delivery"]=>
 string(0) ""
}

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas ir palikite komentarą apie “Chipolo Plus išmanusis ieškiklis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tabs None!

Tingėkite prasmingai!

JŪSŲ KREPŠELIS

 • Krepšelis tuščias.