Enter your keyword

AMBROGIO L250 ELITE ROBOTAS VEJAPJOVĖ

Naujiena

AMBROGIO L250 ELITE ROBOTAS VEJAPJOVĖ

2,890.00 

  • Galingas ir prabangus robotas vejapjovė
  • Rekomenduojamas vejos plotas iki 3200 m²
  • Galimybė šenauti šlaitus iki 45 %
  • Vienos baterijos pakrovimu dirba iki 3 val. 30 min.
  • “Bluetooth” pasiekiamas robotas
  • Apsaugotas PIN kodu
  Pristatymas 1-2 d.d. visoje Lietuvoje
IŠSIMOKĖTINAI be pabrangimo iki 6 mėnesių laikotarpiui!
Išsimokėjimo laikotarpis:
Mėnesinė įmoka:
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.

Suteikiama garantija: 24 mėn. Pratęsti garantiją

AR JIS TINKA MAN?

Tobulo pjovimo legenda

Ambrogio L250 Elite esantys žvaigždės formos nerūdijančiojo plieno peiliai buvo sukurti garantuoti švarų, tolygų ir greitą bet kokio žolinio paviršiaus pjovimą.

Sukurtas šlaitams šienauti

Ratai su puikia trauka (palaikoma galingų variklių ir akumuliatorių) leidžia robotui lengvai susidoroti net ir su sudėtingiausiais šlaitais Ambrogio L250 ELITE gali dirbti iki 45 % (iki 25 % arti perimetro laido) šlaituose be jokių problemų.

Visiškai saugus maksimalus našumas

Ambrogio L250 ELITE turi CE žymėjimą, kuris garantuoja, kad gaminys atitinka pačius griežčiausius tarptautinius saugos standartus.

1. Apsauginis peilių įtaisas apsaugo nuo atsitiktinio sąlyčio su pjovimo sistema
2. Saugos jutikliai sustabdo peilius, jei robotas pakeliamas
3. „Push stop“ mygtukas ant vejapjovės korpuso leis bet kada sustabdyti robotą ir peilius

O kas, jei lyja? „Ambrogio“ žino, ką daryti!

Žolės šienavimas lietui lyjant gali pakenkti vejai; štai kodėl „Ambrogio“ įrengti jutikliai tam, kad lyjant lietui jie įspėtų robotą apie grįžimą į įsikrovimo stotelę ir šis įsikrautų, kol pagerės oro sąlygos.

Nepaisant to, viskas priklauso nuo jūsų! Galite išjungti jutiklius, tada robotas dirbs ir lietui lyjant: „Ambrogio“ yra atsparus lietui!

Didelio našumo garantija

Ambrogio L250 ELITE – yra ne tik automatinė vejapjovė, ji yra ir išmani bei itin ištobulinta: patentuoti jutikliai, pažangūs navigaciniai įrenginiai, savaiminis programavimas darbiniams ciklams optimizuoti, peiliai su automatiškai moduliuojamu greičiu, atsižvelgiant į vejos aukštį... ir dar daugiau!

Jokių emisijų ir nedidelis energijos suvartojimas

Ambrogio“ – elektra varomas, todėl nebus jokios emisijos!

Kiek energijos suvartoja Ambrogio L250 ELITE robotas? Vidutinio dydžio vejai nupjauti roboto suvartojama elektra kainuoja tik šiek tiek daugiau nei 1 eurą per mėnesį!

Maksimalus autonomiškumas

Dėl įrengtų galingų ličio jonų akumuliatorių, kurie garantuoja ilgesnį eksploatavimo laiką, Ambrogio L250 ELITE nereikia dirbti pakartotinai dieną ir naktį. Kruopščiai suprogramuota Ambrogio L250 ELITE gali nepjauti visą naktį ir pusę dienos (arba atvirkščiai, atsižvelgiant į naudotojo poreikius) ir tobulai sutvarkyti jūsų veją.

Ambrogio L250 ELITE technologija garantuoja: mažiau darbo, mažiau dėvėjimosi, ilgesnis roboto eksploatavimo laikas ir didesnė ekonomija ateityje.

Patvarumo legenda

Visi nauji Ambrogio L250 ELITE modeliai sukurti veikti ilgai. Kiekviena detalė yra naujoviška: nesidėvintis plastikas, tvirti ratai ir dizainas, maksimalus našumas, kad veja būtų nušienauta per trumpą laiką, o įrenginys išsaugotas.

Spalva

raudona

Gamintojas

Ambrogio

Garantinis laikotarpis

24 mėn.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “AMBROGIO L250 ELITE ROBOTAS VEJAPJOVĖ”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

SUNKU IŠSIRINKTI GERIAUSIĄ ROBOTĄ? SPAUSKITE ČIA:

Dalys ir priedai