0

Enter your keyword

Lazy House klientai rekomenduoja: TOP 10 išskirtinių dovanų

Rinkitės tai, kas patikrinta

Lazy House klientai rekomenduoja: TOP 10 išskirtinių dovanų

Lazy House klientai rekomenduoja: TOP 10 išskirtinių dovanų

1. LANGŲ VALYMO ROBOTAS HOBOT 198

Langų valymo robotas yra viena geidžiamiausių šių metų dovanų! Saugiai ir be pastangų nuvalyti langai, veidrodžiai ir sienos džiugins ištisus metus! Dabar Hobot jau ir išmanus ?

2. ŠVIESOS TERAPIJOS AKINIAI LUMINETTE 2®

Tai saulėtų atostogų dvelksmas jūsų rankinuke! Padovanokite mylimiems žmonėms saulės spindulius ištisus metus! Ramus miegas ir visada puiki nuotaika – yra nuostabiausia dovana.

3. IŠMANUSIS TERMOMETRAS OBLUMI ТAPP

Tai puiki dovana šeimai, o ypač turintiems mažamečius vaikus! Vienas tiksliausiu išmaniųjų termometru, kuris dėl savo dydžio gali būti šalia tiek namie, tiek darbe, tiek kelionėje.

4. CHIPOLO IŠMANUSIS IĖŠKIKLIS

Daugiau jokių pamestų daiktų! Jūsų raktai, piniginė, net mėgstantis pabėgti augintinis su Chipolo atsiras labai greitai! Tai nuostabi dovana visai šeimai!

5. MINI RIEDIS R1 (6.5″)

Dovanokite greitą ir nevaržomą judėjimą! Su šiuo populiariausiu pasaulyje mini Riedžiu per vieną baterijos įkrovimą galėsite pasiekti net iki 20 km. atstumą! Tokios dovanos prieš šventes užsimanytų ir pats Kalėdų Senis 🙂

6. IROBOT BRAAVA 390T DRĖGNO VALYMO ROBOTAS

Nuostabi dovana, jau turintiems robotą siurblį! Braava taip tyliai ir kruopščiai atlieka savo darbą, kad net stebėti ją yra vienas malonumas!

7. ROBOTAS- SIURBLYS

Su robotais – siurbliais Jus dovanojate mylimiems žmonėms labai brangią dovaną – laisvą laiką, kurį galima skirti kur kas prasmingesniems dalykams! Pagal svarbą mūsų klientų namuose robotas – siurblys konkuruoja net su indaplovę.

8. REDMOND SKYKETTLE M170S-E VIRDULYS

Geresnės dovanos jaunoms mamoms nei negalima sugalvoti! Mobiliuoju telefonu valdomas virdulys greitai paruoš tinkamos temperatūros vandenį tinkamų laiku, kad ruošiant mišinukus nei mama nei vaikelis nelauktų nei vienos papildomos minutės! Padovanokite jaunai mamai daugiau poilsio laiko!

9. BELMOCA BELINA KAVOS APARATAS

Deimantas Jūsų puodelyje! Taip Belmoca kavos gamintojai pristato savo šedevrą! O kas galėtų suartinti daugiau, nei pašnekesiai prie prabangios kavos puodelio?

10. CASO CREMA GLAS PIENO PUTOS PLAKTUVAS

Tokia dovana džiaugsis visa šeima! Caso Crema plaktuve pienas stebuklingai paverčiamas nuostabiu desertu. Suaugusieji galės mėgautis puikia Capucino ar Latte kava, o mažieji kas vakarą prašys skaniausios pasaulyje kakavos.

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.