gera dovana

Lazy House klientai rekomenduoja: TOP 10 išskirtinių dovanų

Praktiškos dovanos – patiems mylimiausiems

Lazy House klientai rekomenduoja: TOP 10 išskirtinių dovanų

1. LANGŲ VALYMO ROBOTAS HOBOT 198

Langų valymo robotas yra viena geidžiamiausių šių metų dovanų! Saugiai ir be pastangų nuvalyti langai, veidrodžiai ir sienos džiugins ištisus metus! Dabar Hobot jau ir išmanus?

320 €275 €

Įsigykite šią dovaną dabar ir gaukite ją per 1 d. d.!


2. ŠVIESOS TERAPIJOS AKINIAI LUMINETTE 2®

Tai saulėtų atostogų dvelksmas jūsų rankinuke! Padovanokite mylimiems žmonėms saulės spindulius ištisus metus! Ramus miegas ir visada puiki nuotaika – yra nuostabiausia dovana.

223 €

Įsigykite šią dovaną dabar ir gaukite ją per 1 d. d.!


3. DAUGIAFUNKCINĖ ROBOTINĖ ŠLUOTA Mopa® 380

Puiki dovana ir mūsų klientų išgirta “auksinė šluota”, su kuria super efektyvus drėgnas grindų valymas prilygsta tiesiog pasivaikščiojimu per namus.

275 €199 €

Įsigykite šią dovaną dabar ir gaukite ją per 1 d. d.!


4. IROBOT BRAAVA 390T DRĖGNO VALYMO ROBOTAS

Nuostabi dovana, jau turintiems robotą siurblį! Braava taip tyliai ir kruopščiai atlieka savo darbą, kad net stebėti ją yra vienas malonumas!

385 €369 €

Įsigykite šią dovaną dabar ir gaukite ją per 1 d. d.!


5. Robotas dulkių siurblys iRobot Roomba 980

Išmanioji IRoomba 980 yra populiariausias robotas siurblys pasaulyje! Šis grakštus prietaisas jungia siurbiamąją galią kartu su moderniausiomis robotinėmis technologijomis:

  • Puikiai susitvarko didesnio ploto namuose
  • Siurbia visų tipų grindis
  • Ypatingai mėgsta darbuotis ant kilimų

999 €699 €

Įsigykite šią dovaną dabar ir gaukite ją per 1 d. d.!


6. Robotas dulkių siurblys Neato Botvac D7™ Connected

Neato robotai buvo tiesiog sukurti namams su gyvūnais! Ir dabar  jų šeimininkai net  neįsivaizduoja namų tvarkymo  be šio puikaus pagalbininko. O Neato D7  turi viską ką robotika yra pasiekusi geriausio. Galingas, išmanus  ir ypatingai paprastai valomas – jis taps geriausiu Jūsų draugu.

999 €795 €

Įsigykite šią dovaną dabar ir gaukite ją per 1 d. d.!


7. Drėgno valymo robotas Hobot Legee 669

Kai reikia ypatingai efektyvaus grindų plovimo Hobot Legge 669 yra puikus pasirinkimas. Nors jis skirtas atlikti drėgną valymą, tačiau pamatęs smėliuką prigriebs ir jį!

499 €399 €

Įsigykite šią dovaną dabar ir gaukite ją per 1 d. d.!


8. BELMOCA BELINA KAVOS APARATAS

Deimantas Jūsų puodelyje! Taip Belmoca kavos gamintojai pristato savo šedevrą! O kas galėtų suartinti daugiau, nei pašnekesiai prie prabangios kavos puodelio?

275 €

Įsigykite šią dovaną dabar ir gaukite ją per 1 d. d.!


9. THERMACELL APSAUGA NUO UODŲ

Geriausia apsauga nuo uodų. Subalansuota ne tik medžiotojams, bet ir aktyviam laisvalaikiui gamtoje!

Įsigykite šią dovaną dabar ir gaukite ją per 1 d. d.!


10. DOVANŲ ČEKIS 50, 100, 200, 300, 400, 500

Prisidėkite prie savo brangių žmonių svajonių! O mes pasirūpinsime, kad Jūsų dovanotas čekis atneštų jiems didžiausią vertę!

Įsigykite šią dovaną dabar ir gaukite ją per 1 d. d.!


Labai tikimės, kad nesate Grinčas ir nenorite iš artimųjų pavogti vienos iš didžiausių metų šventės – Kalėdų. Norisi tikėti, kad Kalėdos jums asocijuojasi su pačiais brangiausiais žmonėmis ir tik geromis emocijomis. Jei iš anksto galvojate, kas galėtų tapti praktiška ir gera dovana mylimam žmogui, kviečiame apsvarstyti buitinių robotų asortimentą. Juk kaip tik robotai dovanoja pačius brangiausius dalykus, t.y. taupo laiką bei tausoja sveikatą.

Kalėdinės dovanos namams

Kalėdos – stebuklų metas, todėl nenustebkite, kai patys didžiausi skeptikai, gavę dovanų vieną iš namų robotų, bus jums be galo dėkingi. Juk nei vienas iš namiškių nesidžiaugia siurbdamas ar plaudamas grindis, valydamas langus bei pjaudamas veją. Todėl rekomenduojame pasidomėti, kaip jūsų buitį palengvintų ir kiek laiko sutaupytų robotai siurbliai, grindų ar langų plovėjai bei vejapjovės. Nors ką tik įvardyti robotai – populiariausi, puikios dovanų idėjos gali kilti ir besižvalgant po išmanios virtuvės robotus ar išmanius įrenginius, skirtus geros sveikatos palaikymui.

Nuo šiol laisvalaikio dovanos kur kas sumanesnės

Jei svarstote, kas gera dovana galėtų tapti aktyviems žmonėms, pasidairykite po išmaniųjų laikrodžių, daugeliui vis dar nuostabą keliančių dronų, el. transporto bei sveikatinimui skirtų prekių virtualias lentynas. Juk kiurksoti ant sofos priešais televizorių seniai nebemadinga. Verčiau atraskite išmaniųjų laikrodžių galimybes, lenktyniaukite el. paspirtukais ir surenkite smagias dronų varžytuves! Tegu jūsų išrinkta dovana tampa džiuginančia šeimos ar geros draugų kompanijos susibūrimo priežastimi.

Solidžios verslo dovanos

Daugelis savo draugų tarpe turi žmonių, valdančių savo verslą. Kaip tik tokiems draugams, dovanas išrinkti būna sunkiausia. Juk atrodo, ką puikiai besiverčiančiam verslininkui ir bepadovanosi… Tačiau šių dienų verslininkai yra itin sumanūs, tad pasirinkę išmanios dovanas, neprašausite pro šalį. Skaičiuojantys ir nuolat alternatyvas svarstantys verslininkai tikrai apsidžiaugs, gavę robotą grindų siurblį, langų valymo robotą ar vaizdo stebėjimo kamerą. Juk šie įrenginiai galėtų pakeisti dirbančius žmones ir sutaupyti daug resursų. Esame įsitikinę, kad tokios kalėdinės dovanos paliktų gerą įspūdį bei būtų itin praktiškos kiekvienam verslininkui.

Kuris robotas jums tinkamiausias?

Nesate tikri, koks robotas taptų išties gera dovana artimiesiems bei draugams? Susisiekite su LazyHouse komanda. Ji specializuojasi robotinėje technikoje ir gali išsamiai konsultuoti visais klausimais, susijusiais su jų pačių kruopščiai parinktais robotais. Išsirinkite robotą, kuris būtų skirtas ne dulkių rinkimui, o išties praktiškam panaudojimui.