nepailstantis Jūsų vejos puoselėtojas

Optimalus pjovimo rezultatas

„Husqvarna Automower®“ robotas vejapjovė puikiai nupjauna Jūsų vejas. Naudojamas kasdien užtikrina nepriekaištingą žolės vaizdą, be to nupjautos žolės nebereikia niekur išvežti.

Tylus veikimas

„Husqvarna Automower®“ robotas vejapjovė veikia itin tyliu iki 59 dB režimu, todėl ne tik netrukdysite kaimynams, bet ir galėsite drąsiai leisti robotui darbuotis naktį.

Palikite rūpesčius robotui

„Husqvarna Automower®“ robotas vejapjovė puikia susitvarko net sudėtingos konfigūracijos sklypuose, todėl ramiai atsipalaiduokite ir leiskite robotui kruopščiai apdirbti net ir sunkiau pasiekiamas vietas

Husqvarna Automower 105

1199 €

Husqvarna Automower 310

1699 €

Husqvarna Automower 315

1999 €

Husqvarna Automower 420

2449 €

Husqvarna Automower 430x

2899 €

Husqvarna Automower 450x

3899 €

Kodėl verta rinktis „Husqvarna“?

MAKSIMALUS NOVATORIŠKUMAS IR PATRAUKLUS DIZAINAS

Patikimumas

Vejos pjovimas robotais visiškai patikimas. Per 20 metų savo vejapjovės Husqvarna patobulino taip, kad būtų pasiektas aukščiausias patikimumo, kokybės ir pjovimo rezultatų lygis, tik minimaliai prisidedant naudotojui.

Puikūs pjovimo rezultatai

Kadangi Husqvarna Automower® juda atsitiktiniu būdu, veja nupjaunama puikiai ir įgauna puikią, panašią į kilimą išvaizdą. Aštrūs kaip skustuvai peiliai žolę švelniai pjauna visomis kryptimis ir padeda jai augti stipriai. Efektyviai apsaugoma nuo samanų.

Saugumas

Žemas triukšmo lygis

Dėl unikalios pjovimo sistemos Husqvarna Automower® veikia tyliai, ramiai ir tada, kai patogu jums.

Automatinis įkrovimas

Kai Husqvarna Automower® reikia daugiau energijos, jis pats randa kelią į įkrovimo stotį.

Jokių išmetamųjų teršalų

Varomas elektra, robotas vejapjovė Husqvarna Automower® neišmeta jokių pavojingų teršalų.

Signalizacija vagystės atveju

Apsaugos nuo vagystės sistema garantuoja didžiausią roboto vejapjovės apsaugą, o šią sistemą galima įjungti savo nuožiūra>

Saugumas

Unikali pjovimo sistema

Husqvarna Automower® pjauna po truputį, bet dažnai, tad veja bus graži ir sveika. Ji turi iš anglinio plieno pagamintus aštrius kaip skustuvai peilius, sumontuotus ant tvirtos pjovimo disko sistemos. Tai užtikrina našų darbą ir labai mažas energijos sąnaudas.

Navigacija su GPS

Vejapjovėje sumontuota GPS sistema sukuria sodo žemėlapį, apimantį ribinius ir nukreipiamuosius laidus. Tada Husqvarna Automower® užregistruoja, kurias sodo dalis jau nupjovė, ir atitinkamai pakoreguoja pjovimo planą. Tai užtikrina optimalų pjaunamos vejos ploto parinkimą ir puikius pjovimo rezultatus.

Susipažinkite su kiekvienu Husqvarna modeliu artimiau

Automower 105

1199 €

Vejoms iki 600 m²

Lengvai įveikia šlaitus ir 25 % įkalnes

Žemas triukšmo lygis išmatuotas: 58 dB(A), garantuotas: 61 dB(A)

Automatinis įkrovimas

PIN kodo užraktas

Signalizacija vagystės atveju

Automower 310

1699 €

Vejoms iki 1000 m²

Lengvai įveikia šlaitus ir 40 % įkalnes

Žemas triukšmo lygis išmatuotas: 58 dB(A), garantuotas: 60 dB(A)

Automatinis įkrovimas

PIN kodo užraktas

Signalizacija vagystės atveju

Automower 315

1999 €

Vejoms iki 1500 m²

Lengvai įveikia šlaitus ir 40 % įkalnes

Žemas triukšmo lygis išmatuotas: 58 dB(A), garantuotas: 60 dB(A)

Automatinis įkrovimas

PIN kodo užraktas

Signalizacija vagystės atveju

Automower 420

2449 €

Vejoms iki 2200 m²

Lengvai įveikia šlaitus ir 45 % įkalnes

Žemas triukšmo lygis išmatuotas: 57 dB(A), garantuotas: 58 dB(A)

Automatinis įkrovimas

PIN kodo užraktas

Signalizacija vagystės atveju

Automower 430

2899 €

Vejoms iki 3200 m²

Turi GPS navigacijos sistema

Lengvai įveikia šlaitus ir 45 % įkalnes

Žemas triukšmo lygis išmatuotas: 58 dB(A), garantuotas: 60 dB(A)

Automatinis įkrovimas

PIN kodo užraktas

Signalizacija vagystės atveju

Automower 450

3899 €

Skirtas pusiau profesionaliems naudotojams

Automower® Connect – išmaniam valdymui

Turi GPS navigacijos sistema

Vejoms iki 6000 m²

Lengvai įveikia šlaitus ir įkalnes

Žemas triukšmo lygis išmatuotas: 58 dB(A), garantuotas: 59 dB(A)

Automatinis įkrovimas

PIN kodo užraktas

Signalizacija vagystės atveju

Automower® Connect

Naudodamiesi mobilia programėle savo išmaniajame telefone, galite gauti savo „Automower®“ dabartinę būseną ir siųsti „Start“, „Stop“ ir „Park“ komandas iš bet kurio pasaulio taško. „Automower® Connect“ atvaizduoja žoliapjovės meniu sistemą jūsų išmaniajame telefone, todėl nuotoliniu būdu galite skaityti ir keisti vejapjovės nustatymus. Vagystės atveju gausite pavojaus signalą ir galėsite stebėti jūsų vejapjovės vietą.
Atsisiųskite „Automower® Connect“ nuotolinio valdymo programėlę iš „Google Play“ arba „Apple Store“!

Norite roboto vejapjovės, bet nežinote, kuris modelis ar gamintojas labiausiai tiktų Jums?

Tai labai paprasta! Tiesiog susisiekite su mumis ir mes sutaupysime Jums marias laiko, kurį švaistytumėte skaitydami įvairius palyginimus, forumus ir kitą, neretai abejotino turinio, informaciją.

Mes ne tik parinksime geriausiai Jums tinkantį robotą, bet ir gyvai parodysime bei paaiškinsime kiekvieną teisingo pasirinkimo žingsnį.

Kol jūs bendraujate terasoje, Husqvarna vejapjovė pjauna veją už jus

Husqarna istorija prasidėjo 1689 m., Švedijoje, kai ši įmonė pradėjo gaminti ginklus. Po to sekė ilgi metai, gaminant siuvimo mašinas, dviračius, motociklus, virtuvės įrangą ir kitus gaminius, kurie turėjo didžiulę paklausą visame pasaulyje.

Šiandien Husqarna yra miško, parko ir sodo technikos pasaulinė lyderė, kurioje globaliu mastu dirba per 13.000 darbuotojų, o metiniai pardavimai siekia per 4 milijardus eurų. Kaip įmonės atstovai pabrėžia – tai didelės aistros ir preciziškumo rezultatas.

Kaip ir priklauso lyderiaujančiai kompanijai, Husqarna yra pristačiusi keliolika skirtingų robotų vejapjovių modelių. Bet kuris oficialus atstovas yra pasiruošęs jus konsultuoti ir padėti išsirinkti būtent tą modelį, kuris geriausiai atitiks jūsų lūkesčius. Renkantis robotą vejapjovę, rekomenduojame atkreipti dėmesį į sklypo reljefą, jo dydį, apželdinimą bei išplanavimą. Atsižvelgiant į šiuos kriterijus, žinosime, kokio galingumo ir funkcionalumo vejapjovė geriausiai tiks jūsų sodui.

Daugelis sodų savininkų neskuba naujovių įsileisti nei į namus, nei į sodą. Tačiau išbandžius robotą vejapjovę Husqarna, sodo savininkų nuomonė labai greitai pasikeičia. Jie puikiai suvokia, kad turėdami 10 arų sklypą, jie kas savaitę gali 2 valandas aktyvaus fizinio darbo iškeisti į poilsį ir tikrą mėgavimąsi savo sodu. Vejapjovė veją pjauna savarankiškai. Ji veikia varoma elektra, todėl į aplinką neišmeta jokių teršalų. Jei energija baigia išsekti, vejapjovė pati sugrįžta prie įkrovimo stotelės, pasikrauna ir sugrįžta baigti darbą. Dėl vejapjovės skleidžiamo garso negali skųstis kaimynai, nes jos paprasčiausiai negirdi arba garsas toks tylus, kad visiškai netrukdo. Tiesą sakant, jūs kuo puikiausiai galite bendrauti terasoje tuo metu, kai dirba Husqarna vejapjovė. Maksimalus garsas – 59 dB. Kadangi vejapjovė juda atsitiktiniu būdu, veja nupjaunama puikiai ir įgauna nepriekaištingą, panašią į kilimo išvaizdą. Aštrūs kaip skustuvai peiliai žolę švelniai pjauna visomis kryptimis ir padeda jai augti stipriai. Sandėliuojant vejapjovės robotai užima žymiai mažiau vietos nei tradicinės. Visi modeliai turi PIN kodo apsaugą ir įdiegtą signalizaciją. Apie šias saugos sistemas informuokite savo šeimos narius, kad jie nebūtų nemaloniai nustebinti ar išgąsdinti. Deja, vejapjovės yra labai geidžiami ilgapirščių objektai.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad esame vieni iš rinkos pionierių. Išties žmonės kur kas dažniau renkasi vejapjoves robotus, nes puikiai supranta, kad stumdomos arba kuru varomos vejapjovės jau praeitis. Juk niekas nenori žiūrėti per tokį televizorių, kurį turėjo prieš 15 metų, ar skalbinius skalbti mechanine mašina vietoj automatinės. Todėl ir jums rekomenduojame priimti technologines naujoves su džiaugsmu ir skirti daugiau laiko sau bei savo šeimai. Tegu jūsų kaimynai, žvelgdami į jūsų tobulą veją, pavydi jums ne tik idealios vejos, bet ir malonių akimirkų sode.

Tingėkite prasmingai!

JŪSŲ KREPŠELIS

  • Krepšelis tuščias.