Enter your keyword

Filtras

Rezultatų: 2

Pagal užsakymą
[:lt]Honda Miimo HRM 310 robotas vejapjove[:]
[:lt]Honda Miimo HRM 310 robotas vejapjove[:]
Pagal užsakymą
[:lt]Honda Miimo HRM 520 robotas vejapjovė[:]
[:lt]Honda Miimo HRM 520 robotas vejapjovė[:]

HONDA sodo technika – tai patikimas partneris sodo darbuose. Šio prekės ženklo robotas žoliapjovė skirta turintiems sudėtingos formos sodą su stačiais kampais ir visiems tiems, kurie nenori rūpintis klausimu, kas prižiūrės veją šį sezoną. Šį darbą už Jus atlikti gali ir vejapjovė robotas.

Mažas, bet galingas

Automatinės žoliapjovės šiandien palengvina kasdienę vejos priežiūrą kieme. Honda žoliapjovės nėra didelės, todėl neužima daug vietos garaže ar sandėliuke, o vasarą puikiai darbuojasi net ir itin dideliame kieme. Veja gali siekti net 3000 m2 ir tai šiai žoliapjovei nebus problema.

HONDA žoliapjovės turi įmontuota galingą 25 vatų variklį, tad vejapjovės našumas gali siekti net 125 m2 per valandą. Taip pat šis prietaisas turi Li-ion pakraunamą bateriją bei 360˚ kliūčių jutiklius, kurie leidžia išvengti kliūčių, apsaugo vaikus, augintinius, lauko baldus ir didesnius kiemo augalus. Verta akcentuoti, kad kiekvienas Honda robotas žoliapjovė taip pat turi apsaugotus ašmenis.

Kodėl Jums reikia šio roboto žoliapjovės?

Kaip ir kiti robotai vejapjovės, šie taip pat pajutę, jog baigia išeikvoti turimą energiją, stabdo darbą, važiuoja į krovimosi tašką ir tik pilnai pasikrovę, grįžta baigti pradėto darbo. Tad rūpintis, kad bepjaunanti kiemą žoliapjovė išsikraus ir liks stovėti vietoje neprižiūrima – nebus reikalo.

Tylus ir efektyvus veikimas bei galimybė susiprogramuoti robotą pagal asmeninius savo poreikius taip pat yra privalumas. Galima pasirinkti ne tik kiekvienam šeimininkui tinkamą vejos pjovimo grafiką, bet ir norimą rezultatą, kitaip tariant – norimos vejos išvaizdą. Tai reiškia, kad Jums nereikės sukti galvos dėl žoliapjovės darbo ir jos stebėti. Sutaupytą laiką galėsite išnaudoti skaitymui, bendravimui su šeima ar draugais!

Šis robotas žoliapjovė nėra tinkamas nestandartinių formų sodams ar kiemams, kuriuose yra kalvų. Norėdami sužinoti daugiau, galite kreiptis į mūsų konsultantus. Taip pat į namus gali atvykti ir HONDA sodo priežiūros technikos atstovas, kuris atliks techninę apžiūrą bei priims Jūsų žoliapjovę profilaktinei žiemos aptarnavimo priežiūrai.

Visiems HONDA robotams vejapjovėms suteikiama 2 metų garantija, o sąlygos per visą laikotarpį nekeičiamos. Jeigu prieš pradėdami naudoti robotą žoliapjovę turite klausimų – susisiekite su mumis. Profesionalią konsultaciją suteiks „Lazy House“ specialistai, o Jums teliks džiaugtis tik puikiu sodo ar kiemo vaizdu!