Enter your keyword

Filtras

Rezultatų: 1

Pagal užsakymą
[:lt]Bosch Indego robotas vejapjovė[:]
[:lt]Bosch Indego robotas vejapjovė[:]

Paprastai sodo vejos priežiūrai reikalinga patikima technika. BOSCH prekės ženklo vejos robotai mėgstami tų, kurie nori lengvo ir nesunkiai valdomo prietaiso. BOSCH INDEGO modelis susidoros ne tik aukšta žole, bet ir su nuožulniomis įkalnėmis bei nelygia veja.

Žoliapjovė, mėgstanti iššūkius

BOSCH INDEGO modelis dirba pagal lygiagrečių linijų pjovimo strategiją, todėl veja visada bus lygiai ir gražiai nupjauta. Kliūčių šiai žoliapjovei robotui nesudarys net itin nuožulnios sodo vejos vietos. Jos gali siekti iki 35% nuolydžio, todėl žoliapjovė ne tik saugiai nusileis žemyn, bet ir nesunkiai įveiks įkalnes.

Aukščiausia žolė gali siekti net 10 centimetrų – tai taip pat nebus problema šiai žoliapjovei. Be to, BOSCH vejapjovės taip at išsiskiria dar viena savybe – tai galimybė staigiai sustabdyti peiliukų darbą. Tam padaryti užteks pakelti robotą nuo žemės. Šio prekės ženklo vejos robotai pasižymi 3 išcentruotų ašmenų pjovimo sistema, kuri gali vienu metu apimti iki 26 centimetrų pjovimo ploto.

Papildomos funkcijos

Kaip ir kitos žinomų prekės ženklų žoliapjovės-robotai, šios taip pat turi funkciją stabdyti darbą pradėjus sekti baterijai, grįžti į krovimosi stotelę ir pilnai vėl pasikrovus grįžti baigti darbo. Baterija veikia 50 minučių, analogiškai tiek pat laiko ši vejapjovė kraunasi. Šis robotas taip pat turi ir kliūčių daviklį, kuris leis apsaugoti daiktus, esančius sode bei augalus.

Prietaisas taip pat turi sodininkams dažnai reikalingą mulčiavimo funkciją, taupo energiją ir neteršia aplinkos išmetamosiomis medžiagomis. Dar vienas BOSCH automatinės žoliapjovės privalumas, kurį turi ne visi vejos robotai – PIN kodo apsauga bei garsinė signalizacijos sistema. PIN kodo saugos sistema padės apsaugoti robotus nuo svetimų rankų, nes neteisingai suvedus kodą žoliapjovė neveiks. Garsinė signalizacijos sistema suveiks žoliapjovę robotą išnešus iš kiemo ribų, tokiu būdu pranešant apie pavojų ar galimą vagystę.

Prieš pradedant naudoti šį robotą būtina konsultacija su mūsų specialistu, kuris papasakos apie visas prietaiso ypatybes bei parodys kaip tinkamai jį naudoti bei prižiūrėti. Jei nežinote, kuris robotas Jums būtų tinkamiausias, siūlome paskaityti mūsų tinklaraščio skiltį ir galbūt ten rasite naudingų patarimų.