Naujovė varginančioje buityje – funkcionalus Moneual valymo robotas

Po grindų valymo namai tiesiog nuostabūs, tačiau kruopščiai išsiurbus ir išplovus grindis, kiekviena namų šeimininkė norėtų gauti medalį. Juk šis darbas taip vargina ir suteikia itin trumpalaikius rezultatus. Būtent dėl to kasdien švarai palaikyti sukurti funkcionalūs valymo robotai siurbliai moneual – geriausias pagalbininkas buityje.

Kaip naudotis puikiai žmogaus darbą atliekančiu robotu?

Tiesiog patogiai įsitaisykite fotelyje ir stebėkite kaip plaunantys robotai tvarko jūsų namus. Žinoma, robotui dirbant, ir jums teks šiek tiek prisidėti –  jei atvirai, tai tik pakelti kojas, paliekant 8,5 cm tarpą. Būtent tokio aukščio yra moneual robotas, todėl jis idealiai valo ne tik gerai matomus grindų plotus, bet ir po baldais esančią dangą, ant kurios nusėda itin daug šiukšlių ir kaupiasi dulkės. Būtina paminėti, kad išmanusis įrenginys pats atpažįsta laiptus ar kitas jo kelyje pasitaikančias kliūtis ir sėkmingai jų išvengia. Naudodamiesi integruota infraraudonųjų spindulių technologija, robotai siurbliai skenuoja lubas ir taip įvertina savo lokaciją bei pasirenka racionalų tolimesnį maršrutą, kol išvalo visą numatytą plotą. Jeigu matote, kad ant grindų atsirado problemiškų, smarkiau užterštų zonų, jums tereikia paspausti vieną mygtuką ir grindų valymo robotas moneual pradės veikti intensyviu rėžimu. Tai reiškia, kad nuolat bus valomas 1 kvadratinio metro plotas tol, kol būsite visiškai patenkinti rezultatu.

Žinoma, intensyviai plaunantys išmanieji namų pagalbininkai gali išsikrauti, tačiau tai menka problema. Kai akumuliatorius neturi pakankamai energijos, grindų valymo robotas nedelsdamas keliauja iki elektros šaltinio ir savarankiškai pasikrauna. Todėl įrenginį galite palikti darbuotis net ir tuomet, kai jūsų nėra namuose – valymo darbai bus atlikti nepriekaištingai. Be to, moneual gamintojų kūrinys turi valymo atidėjimo funkciją. Galima nustatyti konkrečias savaitės dienas ir valandas, kuriomis robotas be papildomų veiksmų imasi darbo, o jūs grįžtate į gaiva kvepiančius ir spindinčius namus.

Norite prisijungti prie racionaliai namų valymą organizuojančiųjų?

Tuomet pats laikas keliauti į sostinėje esančią Ukmergės gatvę, kurioje įsikūręs „Lazy house“ biuras. Čia Jūsų laukia specialistai, padėsiantys išsirinkti geriausią namų pagalbininką. Susisiekę su personalu iš anksto, galėsite pasinaudoti ir turimos produkcijos demonstravimo paslauga, kuri padės dar geriau suprasti, kaip veikia robotai siurbliai. Išsirinkę norimą prekę, pasirinksite ir jums priimtiniausią apmokėjimo būdą: grynais pinigais, pavedimu, elektronine bankininkyste, debeto ar kredito kortelėmis. Kiekvienas norintis galės pasinaudoti ir įmonės partnerių siūlomu lizingu, kuris leis robotą įsigyti čia ir dabar be jokių suvaržymų. Na o mėgstančius pirkti internetu kviečiame į elektroninę svetainę lazyhouse.lt. Čia rasite prekių nuotraukas, aprašymus, suformuosite užklausas ir pateiksite užsakymus. Ten bus net minėtieji plaunantys dulkių siurbliai. Atsiliepimai taip pat svarbi kategorija, ieškant sau tinkamo prietaiso. Pateikus užsakymą, vos per kelias minutes valymo robotas moneual bus pakeliui į savo naujuosius namus, o jūs pradėsite šiuolaikiško ir efektyvaus namų valymo etapą.

JŪSŲ KREPŠELIS

  • Krepšelis tuščias.